שדרות: מפגשי משל"תים בשכונות

שדרות: מפגשי משל"תים בשכונות

נעים להכיר: כמדי שבוע רכזי השירות לתושב באגף שירות לתושב של עיריית שדרות מבקרים בשכונות על מנת להציג את פעילות המשל"ת ומשחקים יחדיו עם הילדים. המטרה היא לחשוף את התושבים אל השירותים שהעירייה מציעה להם.

אגף שירות לתושב בעיריית שדרות פועל רבות למען התושבים ודואג לסייע להם ככל הנדרש. כזכור, ראש העיר, אלון דוידי, שם את תחום השירות לתושב בראש סדר העדיפויות בתחילת כהונתו, דאג להקמת האגף והקצאת משאבים ובקדנציה הנוכחית מינה את חבר המועצה אורן נזרי, להחזיק בתיק שירות לתושב.

מנהלת האגף, הילה אלימלך, שמה לה למטרה לחשוף את תושבי העיר אל השירותים שהאגף מציע באמצעות המשל"תים, מרכזי שירות לתושב, הפרוסים בשכונות העיר. בשבועות האחרונים עוברים הרכזים והרכזות בין השכונות השונות ונפגשים עם התושבים.

לפני כחודשיים התחיל מיזם חדש ובמסגרתו מדי שבוע רכזי המשל"תים השכונתיים: יוסי שטרית, סמדר פרץ, אלונה שמילוב שפירא, שגיא בוחבוט ונועם קסל מגיעים אל השכונה שהם אמונים עליה, נפגשים בפארקים או במקומות ציבוריים אחרים עם תושבי השכונה, הן מבוגרים והן ילדים. במפגשים הללו הרכזים מציגים לתושבים את פעילות המשל"ת השכונתי, בזמן שהילדים נהנים מהפעלה, אכילת קרטיבים, משחקים משחקים רבים כמו סולמות וחבלים.

בין השירותים המוצעים על-ידי אגף שירות לתושב ניתן למנות ייעוץ משפטי חינם. הייעוץ ניתן לכל תושב, בלי שום קשר למצבו הכלכלי או האם הוא מטופל רווחה או לא. כל תושב יכול לפנות אל משל"ת השכונה שלו ולתאם פגישת ייעוץ. כמו כן, במהלך המפגש בשכונה, המשל"תים מעדכנים גם אודות ימי פינוי והוצאה של גזם. הם מחלקים מגנטים לתושבים עם ימי ההוצאה. בנוסף לזה, מתבצעת גם חלוקה של מגנטים עם הפרטים האישיים שלהם וזאת על מנת שיוכלו ליצור עמם קשר ולעדכן בכל בעיה. חשוב לציין, כי ישנה היענות רבה מצד תושבי השכונות שמגיעים להיפגש מדי שבוע עם המשל"תים והם נהנים מאחר צוהריים פורה ומהנה גם עם הילדים.

ראש העיר, אלון דוידי: "התושבים היקרים שלנו חשובים לנו יותר מכל ולכן אגף שירות תושב פועל ללא הרף על מנת לעזור לכל פנייה של תושב ובעיקר דואג לרווחתם האישית. כמו כן, גם הקהילתיות והאחדות חשובה לנו, לכן רכזי המשל"תים יוצאים ומסתובבים בשכונות, יוצרים מפגשים שכונתיים ויותר מכל דואגים לשמוע את התושבים. אני רוצה להודות לחבר מועצת העיר ומחזיק תיק שירות לתושב, אורן ניזרי, למנהלת האגף, הילה אלימלך וכמובן לצוות המשלת"ים והעובדים".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק שירות לתושב, אורן נזרי: "האגף פועל רבות על מנת לבסס חוויית שירות טובה לתושבי העיר ולהיות אוזן קשבת עבורם. בשדרות, אנו לא מחכים שיפנו אלינו על מנת להציע שירותים ופתרונות, אלא אנחנו פונים אל התושבים ומבקשים מהם לומר לנו את רצונותיהם. תודה לצוות האגף וכמובן לראש העיר, אלון דוידי שדואג לרווחת התושבים יותר מכל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *