שדרות עיר ההייטק: חברת "PayEm" נכנסה לעיר

שדרות עיר ההייטק:

חברת "PayEm" נכנסה לעיר

חברה ראשונה חנכה את משרדיה ופעילותה בבניין ה"CityHall", בניין העסקים והתעסוקה החדש של עיריית שדרות שהוקם במבנה של בניין העירייה הוותיק במרכז העיר. החברה, "PayEm", מעסיקה בשלב זה 8 מפתחים ומפתחות תושבי שדרות והסביבה. ראש העיר, אלון דוידי, בטקס הפתיחה: "נמשיך לייצר עוד ועוד מקומות תעסוקה איכותיים למען התושבים שלנו".

כחלק מחזונו של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לקדם מקומות תעסוקה איכותית בשדרות, נרקם מאז תקופת הקורונה מהלך ענק ברשות כדי לייצר הכשרות לתושבי העיר בסבסוד העירייה, במטרה לספק משרות איכותיות עם שכר גבוה שמתאים לאקדמאים ללא צורך לנסוע לעבוד במרכז או בבאר-שבע. בין השאר, הוקם האגף לפיתוח כלכלי-תעסוקתי, בניהולו של יגאל ברכה, מונתה מנהלת לתחום התעסוקה, גל שמאי-לוי, ונכנס מנהל חדש לתחום העסקים הקטנים, עמית שבת.

כאמור, כחלק מהמהלך, עיריית שדרות, בהובלת יחידת התעסוקה, יצרו מספר קורסים המיועדים להכשיר תושבים בני המקום על מנת להכשיר אותם לתפקידים הנחשקים. כל זאת בסבסוד כמעט מלא והשקעה אין סופית במטרה לייצר הזדמנויות פיתוח לצעירי העיר ואף למבוגרים.

החברה הראשונה שנכנסה למבנה ה-"CityHall", שעבר שיפוץ נרחב, כולל תוספת מעלית, במימון המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, היא חברת הפינטק PayEm. הפלטפורמה של PayEm מאפשרת ניהול הוצאות ורכש לצוותים פיננסיים בארגונים ואף מאפשרת לשלוח תשלומים לכל מקום בעולם ובכל מטבע. מאז שהוקמה בשנת 2019 על-ידי המנכ"ל איתמר ג'ובני וסמנכ"ל הטכנולוגיות עומר רימוך, היא גייסה 42 מיליון דולר ממשקיעים כגלילות קפיטל, Pitango First, NFX, LocalGlobe, FreshFund ואנג'לים בולטים בתחום הפינטק. PayEm בחרה לפתוח את הסניף בשדרות במטרה להביא את משרות ההייטק והתנאים הנהוגים בהייטק במרכז הארץ – לעוטף עזה. פתיחת הסניף נעשתה, כאמור, בשיתוף פעולה עם עיריית שדרות והמשרדים הוקמו בבניין העירייה הוותיק במרכז העיר. בחירת הלוקיישן נעשתה על מנת להיות חלק מהקהילה ולתרום לעסקים הקטנים סביב המשרד, בעיקר בתחום הקולינריה.

את פעילות הפיתוח של PayEm במרכז העיר שדרות תנהל לירז גולן ובסניף עובדים כרגע שמונה מפתחים ומפתחות, תושבי שדרות והסביבה.

מנכ"ל PayEm, איתמר ג'ובני, אמר באירוע: "במקום הבחירה השגורה להקים מרכז פיתוח במזרח אירופה, בחרנו דווקא להמשיך ולהעסיק עובדים בישראל, שאינם מתגוררים בהכרח במרכז הארץ. אנחנו שמחים לקחת חלק בפיתוח אזור הדרום, ועל כן הקמנו את המשרדים בלב העיר שדרות, בבניין העיריה הישן כחלק משיתוף פעולה עם הרשות המקומית".

ראש העיר, אלון דוידי: "ברכות לחברת PayEm, החברה הראשונה שחנכה את משרדיה ופעילותה ב- CityHall – מרכז עסקים ותעסוקה חדשני ומתקדם שהקמנו  בבניין העירייה הוותיק במרכז העיר, ומאפשר לחברות להעביר את פעילותם העסקית למרחבי עבודה מגוונים, אטרקטיביים ומעוצבים. הגיוון וההיצע בתחום התעסוקה חשובים לנו מכל ולכן ראינו את הצורך לקדם את המהלך של הפיכת המבנה למרכז עסקים ואני בטוח ששדרות תהפוך למוקד משיכה משמעותי לחברות נוספות שיפתחו כאן את משרדיהן".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *