שדרות ציינה את שבוע ספורט ישראל

שדרות ציינה את שבוע ספורט ישראל

שבוע ספורטיבי במיוחד: כחלק מאירועי שבוע הספורט בישראל, גם בשדרות התקיימו פעילויות כדורגל, כדורסל, ריצת לילה, הפנינג לילדים והורים ואפילו משחק בין וותיקי שדרות לבין שוטרי תחנת משטרת שדרות.

שבוע ספורט ישראל 2021 התקיים בשבוע שעבר בשיתוף משרד התרבות והספורט ובשיתוף הרשויות המקומיות. כאמור, אירועי שבוע הספורט יוצאים לפועל מידי שנה, וזוהי השנה ה-13. המטרה של שבוע זה הינה לקדם אורח חיים בריא, פעיל וספורטיבי. גם בשדרות, התקיימו מגוון פעילויות ספורט שנועדו לילדים, נוער ומבוגרים, בהובלת אגף ספורט ואירועים בעירייה. בין שלל הפעילויות התקיימה ריצת לילה בבתרונות רוחמה. למעלה מ-100 רצים לקחו חלק במסלול ריצה לאור ירח והשתתפו במקצים של 5, 10 ו-15 קילומטר בשדות מסביב לקיבוץ. כמו כן, התקיים גם הפנינג כדורגל לילדים והורים. את ההפנינג הובילו מאמן מכבי שדרות, עופר טלקר, ומאמן קבוצות הילדים, מיכה פרץ. בפעילות שהתקיימה באצטדיון העירוני גם ההורים השתתפו יחד עם הילדים והגיעו יותר מ-300 איש. כאמור, היו משחקי כדורגל מעורבים, תיפוף על כדורי ענק, תחרויות ועוד מלא משחקים.

בשבוע זה התקיימה גם פעילות כדורסל מרגשת בשיתוף קבוצת הבוגרים של 'מכבי שדרות' וקבוצת 'עושים ליגה' של עמותת אנוש- עמותה ישראלית לבריאות הנפש. התקיים משחק ידידות בין שתי הקבוצות ואף נעשה שילוב בין השחקנים בקבוצות השונות. כמו כן, נערך מפגש ושיח ובסוף הפעילות קבוצת הבוגרים העניקה מדליה וכדורסל לכל שחקן מטעם קבוצת 'עמותת אנוש'. אירוע נוסף שהתקיים הינו משחק כדורגל בין וותיקי שדרות לבין קבוצת שוטרי תחנת שדרות באצטדיון הכדורגל העירוני. מובילי המשחק הינם מנהל קבוצת הוותיקים- מוני פרץ וקצין אג"ם בתחנת שדרות- אושרי גואטה. חשוב לציין כי לאורך השנה, אגף אירועים וספורט, בהנהלתו של אופיר אסולין, יוזמים פעילויות ספורטיביות רבות, מקיימים ימי מודעות ובריאות ובעיקר מעוררים את תחום הספורט בשדרות.

ראש העיר, אלון דוידי: "איזה כיף לקיים בשדרות שבוע שנועד כולו להנאה ופיתוח הרוח הספורטיבית של התושבים שלנו. בשדרות, אנו מעודדים לכושר ובריאות ורוצים שכולם ייקחו חלק בפעילויות הספורט שמתקיימות גם לאורך השנה. אנו נמשיך להוביל את העיר ולקדם את תחום הספורט".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט, ארתור זכרייב: "שנת 2020 הייתה מאתגרת במיוחד ולכן אירועי פעילות שבוע הספורט נתנו לנו הזדמנות לחזור לשגרה ולהנות. אני רואה בזאת הזדמנות לקדם את חשיבותה של קיום פעילות גופנית, לתת חשיפה לענפים שונים בעיר ולהנות יחד עם חברים ובני משפחה. תודה לראש העיר, אלון דוידי על גיוס תקציבים עבור מחלקת ספורט ולמנהל מחלקת ספורט ואירועים, אופיר אסולין על שיתוף פעולה בקידום התחום בשדרות".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *