שדרות צעדה לכבוד ירושלים

שדרות צעדה לכבוד ירושלים

לקראת יום ירושלים התקיימו בשדרות צעדות דגלים חגיגיות ברחבי העיר. דוידי: "תהלוכת ריקוד הדגלים המרגשת הפכה למסורת בשדרות ומבטאת את הקשר של שדרות לעיר בירתנו".

ביום רביעי שעבר, התקיימה הצעדה העירונית המסורתית לכבוד יום ירושלים שיצאה מהמתנ"ס לפארק המוזיקה, ולמחרת ביום חמישי התקיימה צעדת בתי הספר.

הצועדים הניפו בגאווה את הדגל, שרו משירי ירושלים והשתתפו בתחנות הפעלה והצגה. בתהלוכות השתתפו ראש עיריית שדרות, אלון דוידי ומ"מ ראש העיר, אלעד קלימי שבירכו את ירושלים ביום חגה והדגישו את הקשר בין שדרות וירושלים. לצעדה הצטרפו תושבים שהריעו ושמחו גם הם יחד עם הצועדים לכבודה של ירושלים.

התהלוכה התקיימה כמידי שנה בהובלת האגף לתרבות יהודית בעיריית שדרות, מתנ"ס שדרות, בשיתוף מדרשת זהות, עמותת רעות ובנות השרות הלאומי.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אין כמו ירושלים בירתנו הנצחית ואין כמו ילדי וילדות שדרות המדהימים שיצאו לתהלוכת ריקוד דגלים מרגשת וחגיגית לכבודה של ירושלים.  שהפכה למסורת בשדרות ומבטאת את הקשר של שדרות לעיר בירתנו. אחיזתנו בארץ נטועה עמוק עמוק בלב של כל אחד מאיתנו והפריחה של שדרות ותנופת הפיתוח העצומה שמביאה אלינו עוד מאות משפחות, היא התשובה הכי גדולה לאויבנו".

מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי: "אלפי שירים וסיפורים נכתבו על ירושלים, על מלחמותיה וגיבוריה שמסרו נפשם כדי שאנו נניף בה את הדגל ונעלה על נס את עוצמתו של עם ישראל בגאון. לפני 55 שנים שוחררה מחדש עיר בירתנו הנצחית אליה חזרנו, כדי להישאר בה לעולם. יישר כוח לכל מי שעמל וטרח להוציא לפועל את בתהלוכות המוצלחות, לעמותת רעות, מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכיים וכמובן לילדים המקסימים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *