שדרות: קייטנות הקיץ – בחינם!!

שדרות: קייטנות הקיץ – בחינם!!

'בית הספר של החופש הגדול': עיריית שדרות ממשיכה להוביל לתת את השירות הטוב ביותר לתושביה – קייטנות הקיץ לגילאי גן עד כיתה ג' יינתנו בחינם עד השעה 13:00!! תוספת צהרון עד השעה 16:00 הינה בעלות של 199 ₪ בלבד לאחר סבסוד העירייה. סבסוד משמעותי יינתן גם לנרשמים למחזור השני.

כמו בכל שנה, עיריית שדרות, באמצעות המתנ"ס העירוני, תפעיל את קייטנות הקיץ לילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ג' בשני מחזורים. המחזור הראשון יתקיים מ-2 ביולי ועד ה-20 ביולי. המחזור השני יופעל החל מ- 23 ביולי ועד ה-10 באוגוסט – כמובן לא כולל ימי ו' ותשעה באב. מדובר על קייטנות איכותיות עם שלל פעילויות והשקעה גדולה. השנה, עיריית שדרות דאגה לסבסוד אדיר לתושבי העיר! עלות הקייטנה בשעות 08:00-13:00 הינה בחינם ואילו תוספת צהרון עד השעה 16:00 הינה 199 ₪ בלבד וזאת במקום מחיר של 500 ₪. חשוב לציין, כי ההרשמה כבר החלה וניתן להירשם באמצעות אתר 'מתנ"ס שדרות' וזאת עד לתאריך 19/6. לאחר מכן ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי.

השנה הקייטנות של ילדי הגנים ושל כיתות א'-ג' יהיו סביב הנושא "חיים ביחד". המטרה היא לבטא ערכים חברתיים של שותפות, התחשבות, שייכות, אכפתיות, עזרה ואחריות. בנוסף, בתי הספר צפויים לצאת לימי בריכה ואילו ילדי הגנים וגם בתי הספר ייהנו גם מיציאה למשחקייה העירונית. זאת ועוד, יתקיימו חוגים, הצגות, סדנאות בנושא איכות הסביבה ובעיקר תהיה למידה חווייתית לכל הילדים.

גם ילדי הגנים של החינוך המיוחד ייהנו מסבסוד אדיר. עד ה-30 ביולי הם ממשיכים ללמוד כרגיל עד השעה 13:00 והעלות עד השעה 16:00 הינה 320 ₪ במקום 750 ₪. הצהרון יפעל בתאריך 2/7/23 ועד 31/7/23. בנוסף, יתקיים גם מחזור ב' שיופעל מ- 1/8/23 ועד ה- 10/8/23.

בימים אלו, עיריית שדרות עובדת על קייטנות לכיתות ד'-ו'. מדובר על קייטנות שיעסקו בנושא ה- STEM בתחומי האוריינות, מתמטיקה, אנגלית ומדעים. בהמשך תיפתח ההרשמה וניתן להתעדכן על כך באמצעות העמודים הרשמיים של עיריית שדרות ומתנ"ס שדרות.

משפחות המוכרות ע"י האגף לשירותים חברתיים (רווחה) מוזמנות לפנות למזכירות האגף ולאחר מכן להגיע אל המתנ"ס העירוני על מנת להירשם ולקבל את ההנחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *