שדרות של אהבה

שדרות של אהבה

נשים, גברים, דתיים וחילונים, צעירים וגם קצת יותר מבוגרים, כל אלה נפגשו השבוע לערב מיוחד במינו בשדרות, ערב Match-Up, שהמטרה שלו פשוטה אך עוצמתית – לחבר בין אנשים.

מרכז הצעירים, עיריית שדרות וצוות תרבות של קהילות הסטודנטים בארגון "תוצרת הארץ" הקשיבו לשטח במהלך השנה האחרונה והרגישו שמשהו חסר לחלק מהצעירים: אהבה. ביוזמה נפלאה הם החליטו להזמין את החברים של הרווקים שיבואו להמליץ ולספר עליהם במסגרת האירוע ואולי כך למצוא להם שידוך.

עשרות משתתפים הגיעו לבית הקפה החברתי בעיר "קפה גותה", ליד הסינמטק. דור הררי, מרצה ופסיכולוג בכיר בתחום הזוגיות, שהשתתף גם בתוכנית "אהבה חדשה" ברשת 13, נתן להם טיפים והשראה. משם התחלקו המשתתפים לקבוצות, כל אחד הציג את הרווק או הרווקה אותו הוא מייצג, הראה תמונה, סיפר מה חשוב לו או לה בבן או בת הזוג וכך היושבים בשולחן ניסו לייצר התאמה. 

שני תירם, רכזת צוות תרבות של "תוצרת הארץ", וממארגנות האירוע התרגשה לספר לנו שבימים שקדמו לאירוע קיבלה עשרות טלפונים מרווקים ורווקות המתגוררים בשדרות והסביבה המבקשים להגיע למצוא אהבה. חלקם תושבים חדשים שרוצים לבנות פה את ביתם, חלקם סטודנטים שהגיעו לעיר והתאהבו בה ומחפשים את החצי השני שלהם כאן וחלקם אמרו שישלחו את החברים שלהם להעיד עליהם. 

"באתי, אהבתי, נשארתי", זה הסלוגן שמלווה את קהילות הסטודנטים של "תוצרת הארץ" בשדרות ובכלל. במהלך השנה, יחד עם מרכז הצעירים יוצרים ומובילים מספר פרויקטים שבמרכזם עשייה חברתית משמעותית עבור אוכלוסיות שונות תוך פיתוח קהילה תומכת וצעירה וחשיבה אסטרטגית על תחומי העיסוק של הסטודנטים בקהילות שבסופו של תהליך המטרה היא להעניק לסטודנטים את כל המשאבים הדרושים כדי להישאר בעיר.

ראש העיר, אלון דוידי: "שדרות היא עיר של אנשים ועיר של מגוון אוכלוסיות. אני מברך על שיתוף הפעולה בין העירייה, מרכז הצעירים ו'תוצרת הארץ' ושמח על ההיענות הגבוהה בערב השידוכים. מאחל לכל הרווקות והרווקים זוגיות טובה".

דניאל גרינברג-מרדכי, מנהלת מרכז הצעירים: "מדובר בשיתוף פעולה המקדם מעורבות חברתית של הסטודנטים בתוך הקהילה והאימפקט שזה יוצר הוא אינסופי. הערב המרגש הזה הוא רק אחד מתוך פעילויות רבות ואירועים שונים שמחזקים את הקשר של הסטודנטים לעיר ולפסיפס האנושי המדהים שמרכיב אותה. זכות גדולה להוביל שינוי חברתי אמיתי יחד עם החבורה המשובחת הזאת".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *