שדרות: 10 גני ילדים חדשים

שדרות: 10 גני ילדים חדשים

עיריית שדרות בונה בימים אלה גני ילדים בשכונות  בן גוריון, נווה אשכול, המוזיקה והכלניות בהשקעה אדירה של עשרות מיליוני ש"ח. דוידי: "נמשיך לפעול ולפתח את שדרות גם בהקמת גנים לטובת ילדי שדרות היקרים".

בימים אלה נבנים בעיר גני ילדים בשכונות  בן גוריון, נווה אשכול, המוזיקה והכלניות בהשקעה אדירה של עשרות מיליוני ש"ח.

השבוע קיים ראש העיר, אלון דוידי, סיור  במתחמי הבנייה של הגנים וראה מקרוב יחד עם הצוותים המקצועיים את עבודות הבנייה שמבוצעות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ללמידה נעימה ונוחה. לפי מדיניותו של ראש העיר, כל הגנים מרווחים ונעימים לשהיית הילדים, זאת בנוסף לעובדה שהם ממוגנים, לפי התקן של משרד החינוך ומשרד הביטחון. כזכור, העירייה החליטה לתת תוספת שטח בינוי כדי שהגנים יהיו גדולים יותר לרווחת התלמידים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "נמשיך לפעול ולפתח את שדרות גם בגנים לטובת ילדי שדרות היקרים שצפויים להיכנס אליהם והנחיתי שהגנים  מרווחים ונעימים לשהיית הילדים. העיר שלנו ממשיכה לפרוח ולגדול, החינוך הוא בראש סדר העדיפויות בניהול הרשות ולכן הגנים הנבנים בשדרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המרחב הפיזי של הילדים המקסימים הוא המעטפת ללמידה נעימה, נוחה ומאפשרת".

 

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "זוהי בשורה גדולה לילדי שדרות. הצלחנו בעמל רב להביא לבנייתם של גנים חדשים. אנחנו פועלים על פי חזונו של ראש העיר, בו מוצב החינוך ורווחת ילדינו בראש סדר העדיפויות ולכן מושקעים בגנים אלו מחשבה, תכנון וכסף רב. נמשיך לעבוד למען  ילדי שדרות היקרים".

 

  • צילום: עיריית שדרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *