תנופת התחדשות בשכונות הוותיקות בשדרות

תנופת התחדשות בשכונות הוותיקות בשדרות

בעיריית שדרות ממשיכים בתנופת חידוש השכונות הוותיקות ובימים אלה יחלו בביצוע עבודות לחידוש הרחובות ישעיהו ויחזקאל בשכונת נאות הנביאים בהשקעה של מיליוני שקלים.

פרויקט 'חידוש השכונות הוותיקות' בשדרות אינו פוסח על אף שכונה וזאת במסגרת חזונו של ראש העיר, אלון דוידי, שמוביל בשנים האחרונות מהלך נרחב לחידוש השכונות ושדרוג המרחב הציבורי, זאת בשיתוף פעולה עם חבר מועצת העיר ומחזיק תיק חידוש שכונות, אורן נזרי ובניהולם של אגף שירות לתושב בעירייה, מינהלת הסכם הגג והחברה הכלכלית.

המהלך יצא לדרך הודות לשיתוף הפעולה בין העירייה והמשל"תים לתושבים אשר יחד איתם, זוהו צרכים והוכנסו לפרויקט תיקון מפגעים ותקלות שישפרו את איכות החיים.

במסגרת העבודות להתחדשות השכונתית בנאות הנביאים, העירייה מבצעת עבודות שדרוג והחלפת ריצוף מדרכות מחדש, לשיפור הבטיחות והנראות הסביבתית, יוקמו פינות ישיבה ותתבצע הנגשת מעברים לבעלי לקויות פיזיות. כמו כן, יוחלף ריצוף מחדש של המדרכות לשיפור הבטיחות והנראות ויותקן ריהוט רחוב חדש ונטיעת עצי צל ליצירת מקומות מפגש וירוק בעיניים. עוד יתבצע בפרויקט ריבוד מחדש של האספלט בכבישים לשיפור הבטיחות ואיכות הנסיעה וכן תיקונים נקודתיים במערכת הביוב.

העבודות לחידוש וטיפוח השכונה כוללות מתיחת פנים וחידוש התשתיות. בחודשים הקרובים תפעל העירייה לחדש את הרחובות ישעיהו ויחזקאל, למען שיפור הבטיחות, הנראות ואיכות החיים שלכם. כמו כן, תתבצע הנגשת שבילי המעבר בין רחוב נחום ליחזקאל לשיפור הגישה וכן עבודות להחלפת קווי המים ברחוב יחזקאל לשמירה על איכות המים ולמניעת פיצוצי צנרת.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אנחנו פועלים כל העת כדי לגייס תקציבים ומשאבים לטובת פרויקטים בעיר לכלל התושבים ובכלל התחומים, ואני שמח על כל שקל שאנחנו מקבלים שכל כולו למען התושבים הן בשכונות חדשות, והן בשכונות הוותיקות. אנחנו רותמים אלינו את משרדי הממשלה במיליוני שקלים שמושקעים ברחבי העיר, כדי ששדרות כולה תהיה נקיה, יפה, מטופחת".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיקי שיקום שכונות ושירות לתושב, אורן נזרי: "השליחות שלנו כנבחרי ציבור זה לראות את התושבים מאושרים ונהנים במקום שבו הם מתגוררים. בכל פרויקט שהעירייה מבצעת בשכונות, אנחנו יושבים עם התושבים ושומעים מהם על הרצונות והצרכים שלהם ולפי זה בונים את תוכנית העבודה. אנחנו רואים בשיתוף התושבים החל מהתכנון ועד לסיום עבודות הפרויקט מטרת על לחיזוק האמון בין התושבים לעירייה שנמצא ברמה גבוהה. אני מברך את ראש העיר על המאמצים להקצאת המשאבים וגיוס התקציבים החשובים הללו לחידוש השכונות הוותיקות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *