12 עובדי עיריית שדרות קיבלו הצטיינות

12 עובדי עיריית שדרות קיבלו הצטיינות

12 עובדים ועובדות בעיריית שדרות קיבלו השבוע את תעודת "עובד מצטיין בשירות" על הצטיינות יתרה ומיוחדת בעבודתם. ראש העיר, אלון דוידי, ממלא מקומו, אלעד קלימי, ומנכ"ל העירייה, גלעד אברהמי, שיבחו את העובדים והעובדות והעניקו להם שובר לקניה בעסק מקומי. "זה סיפוק גדול עבורנו להוקיר ולשבח את עובדינו", אמר דוידי.

עיריית שדרות ממשיכה במסורת אותה החלה לפני כשנתיים של הענקת תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים בשירות. כל עובד ועובדת שקיבלו תעודת הוקרה, קיבלו בנוסף גם שי לאחד מעסקי המזון בעיר.

ועדה בראשותה של מנהלת האגף לשירות התושב, הילה אלימלך, ובה חברה גם מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, בחרה 12 עובדים ועובדות מצטיינים בשירות שקיבלו תעודה על אירוע או עבודה יוצאי דופן שביצעו במסגרת תפקידם.

תפקיד הוועדה הינו לרכז את הבקשות, לדון בהן ובסופו של דבר להחליט מי הם העובדים המצטיינים. חשוב לציין כי כל שלושה חודשים מנהלי האגפים ממליצים על עובדים מצטיינים בשירות.

המטרה היא להטמיע את המצוינות בשירות כערך ארגוני ברשות, למנף את הפוטנציאל של כל עובד ולשפר את שירותם של עובדי הרשות.

ביום שני האחרון, התקיים טקס במתנ"ס שכלל חלוקת תעודות לעובדים המצטיינים. בטקס נכחו ראש העיר, אלון דוידי, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי, מנכ"ל העירייה, גלעד אברהמי, מנהלת אגף שירות לתושב, הילה אלימלך, ומנהלי האגפים והמחלקות בהם עובדים המצטיינים.

העובדים המצטיינים הם ז'נין ביטון, מזכירה מחליפה בשירות הפסיכולוגי, אסנת שטרית, סייעת גן "לילך", עמוס טאוטאנג, מגשר חינוכי קהילת בני המנשה באגף החינוך, רות בן אבו, רכזת הכנה לשירות משמעותי ביחידת הנוער, חביב כהן, מדריך חינוך טיפול ביחידה לקידום נוער באגף החינוך, שושי יפרח זנאבה, עו"ס תוכנית "ניצוץ" באגף שירותים חברתיים, סוזן בוסקילה, רכזת מועדוני גמלאים במתנ"ס, אביה פרץ, מזכירת דובר העירייה, איילת כהן, עו"ס לחוק נוער באגף שירותים חברתיים, דודו אביטן ממחלקת לוגיסטיקה באגף ספורט ואירועים ושי סמדג'ה מיחידת האכיפה והשיטור העירוני.

ראש העיר, אלון דוידי: "עיריית שדרות שמה בראש סדר העדיפויות את השירות לתושב וזה בא לידי ביטוי ברבדים רבים ובכלל יחידות העירייה. אנחנו עדים כל העת למסירותם של עובדי ועובדות העירייה למען תושבי העיר, מה שבא לידי ביטוי בהתפתחות של העיר וברצונן של משפחות רבות לגור בשדרות".

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי: "העובדות והעובדים בעיריית שדרות ושלוחותיה, עושים את עבודת קודש במסירות ובמקצועיות והם שותפים מרכזיים במהפכת השירות בעירייה, ובהטמעת תודעת השירות שאנחנו מנהיגים בשנים האחרונות. זו הזדמנות מצוינת להודות לכלל עובדי העירייה ושלוחותיה על עבודתם המסורה והמקצועיות לטובת תושבי העיר ועושים זאת מכל הלב ומבצעים את מלאכתם נאמנה".