3,000 איש במעמד הסליחות בשדרות

3,000 איש במעמד הסליחות בשדרות

עיריית שדרות קיימה השנה את מעמד הסליחות המרכזי במוצאי השבת האחרונה, בלילה שלפני ערב כיפור, בשילוב מופע סליחות ייחודי ומרגש עם הזמרים קובי אפללו, חיים ישראל, אילן דמארי, בליווי להקתו של נאור כרמי.

כמדי שנה בליל ערב יום הכיפורים, מקיימת עיריית שדרות, באמצעות האגף לתרבות יהודית, את מעמד הסליחות המרכזי באצטדיון העירוני בהשתתפות אלפים מתושבי העיר. השנה שולב במעמד הסליחות מופע ייחודי ומרגש עם הזמרים קובי אפללו, חיים ישראל, אילן דמארי בליווי להקתו של נאור כרמי.

המופע "סליחות בדרך לכותל", התקיים כחלק ממעמדי סליחות בסימן "ותן שלום ביננו", בשיתוף הרשות לפיתוח ירושלים והקרן למורשת הכותל, ובארגון המופתי של החברה העירונית לספורט, בניהולו של אופיר אסולין שהפיקו אירוע מדהים לרווחת התושבים.

לאחר המופע התקיים כמיטב המסורת מעמד אמירת הסליחות בהובלת הרב שמעון ביטון והפייטן ניסים אוחנה שהנעימו בקולם את הסליחות, הפיוטים והשירים המרגשים לקראת יום הכיפורים.

בעירייה ציינו כי "מעמד הסליחות המסורתי העירוני מלכד את עם ישראל  ואת ציבור תושבי שדרות על כל גווניו ומוסיף לאחדות בחודש המרגש בשנה. יישר כוח לכל השותפים והעוסקים במלאכה על אירוע מרגש, מדהים ומאורגן למופת".

 

  • צילומים: גולן סבג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *