86% מתושבי שדרות מרוצים ממגוריהם בעיר

:We Love Sderot

86% מתושבי שדרות מרוצים ממגוריהם בעיר

מכון הסקרים "מאגר מוחות" ביצע סקר עבור עיריית שדרות, שגילה כי 86% מתושבי שדרות מרוצים ממגוריהם בעיר. 84% מרוצים מתפקודו של ראש העיר, אלון דוידי ו-76% מהנסקרים מרוצים מתפקודה של העירייה. 92% משוכנעים ששדרות תתפתח בכיוון הנכון בשנים הקרובות. "תוצאות הסקר הן הבעת אמון גדולה ביותר של התושבים בעירייה ובעובדיה", אמר דוידי.

מכון "מאגר מוחות" , מכון מחקר וייעוץ בינתחומי בניהולו של פרופ' יצחק כ"ץ, ביצע בחודש מאי האחרון סקר דעת קהל בקרב תושבי שדרות. עורכי הסקר ביצעו משאל טלפוני ל-500  תושבים בגילי 18 ומעלה משכונות שונות בעיר. 

התושבים נשאלו עד כמה הם מרוצים ממגוריהם בשדרות ורוב מוחלט מהמשיבים (86%) מרוצים או מרוצים מאוד ממגוריהם בעיר, עם ציון ממוצע של 4.33 (כאשר 5 – הציון המקסימלי).

לשאלה עד כמה התושבים מרוצים מתפקוד העירייה, השיבו 76% שהם מרוצים ומרוצים מאוד.

התושבים גם התבקשו לתת ציון לראש העיר, אלון דוידי, המכהן בתפקידו 9 שנים ורוב מוחלט – 84% – השיבו כי הם מרוצים או מרוצים מאוד מתפקודו.

בשביעות רצון מתפקוד בתחומים שונים בקרב בעלי הדעה, קיבלו פעולות ואירועים לגמלאים ואזרחים וותיקים את הציון הגבוה ביותר (4.30, 81% מרוצים), אחר-כך מתקנים ופעילות ספורט (4.29, 84% מרוצים), מוקד מידע ושירות לתושב (4.24, 81% מרוצים), פעילות המתנ"ס ואירועי תרבות (4.23, 80%), סבסוד החוגים (4.20, 78%), שירותי הדת (4.15, 78%), מעונות וגני ילדים (4.05, 73%), גינון וחזות העיר (4.03, 72%) ובתי-ספר (4.00, 73%).

התושבים נשאלו לגבי הדרך הטובה ביותר לקבל מידע על פעילות העירייה ובשאלה זו זכה ה"ניוזלטר" – סיכום השבוע שנשלח מידי סופ"ש בוטסאפים ובהודעות טקסט לתושבים לציון הגבוה ביותר עם 45%.

90% מבעלי הדעה השיבו שלדעתם שדרות התפתחה בכיוון הנכון בשלוש השנים האחרונות ו-92% נותנים את מבטחם בהנהגת העיר שתפתח את שדרות בכיוון הנכון גם בשנים הקרובות.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הגיב לתוצאות הסקר ואמר: "שמחתי לקבל את תוצאות הסקר ולהיווכח פעם נוספת כמה תושבי שדרות אוהבים את העיר שלהם, מרוצים מהמגורים בעיר וגאים לומר שהם תושבי שדרות. עיריית שדרות משקיעה רבות בשירות לתושבים בכל התחומים, מגיל לידה ועד האזרחים הוותיקים ושביעות הרצון מהשירותים השונים באה לידי ביטוי בסקר. אני מודה לכל עובד ועובדת בעירייה, במתנ"ס, בחברה הכלכלית, בקרן לפיתוח ובחברה העירונית לספורט על העבודה המקצועית והמסורה למען התושבים, שגם ידעו לפרגן על עבודה זו בתשובותיהם בסקר. נמשיך להשתפר ולשפר למען התושבים היקרים שלנו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *