עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

המסחר בשדרות מתפתח: 3 מרכזים חדשים

המסחר בשדרות מתפתח: 3 מרכזים חדשים

 

בשורה גדולה לתושבי שדרות: העירייה פועלת להקמת שלושה מרכזים מסחריים בשכונות הכרמים, האחוזה ונאות יצחק רבין. כחלק מהתפתחותה של העיר, פעל ראש העירייה, אלון דוידי, מול רשות מקרקעי ישראל להוצאת מגרשי המסחר לשיווק. "העיר בתנופת פיתוח עצומה ועלינו לתת מענים בכלל התחומים", אמר דוידי.

 

התפתחות נוספת של העיר שדרות והפעם בתחום המסחרי. לאחר הקמתו של מרכז הקניות "מול 7" בכניסה המערבית של העיר ושיפוצם המתוכנן של שני המרכזיים המסחריים הקיימים בעיר, מגיעה השבוע בשורה נוספת מכיוונה של עיריית שדרות. העירייה ביקשה מרשות מקרקעי ישראל להוציא לשיווק מגרשים המיועדים למרכזים מסחריים בשלוש שכונות בעיר – שכונת נאות יצחק רבין, שכונת האחוזה (בבנייה) ושכונת הכרמים.

בעיר שדרות מתגוררים כיום, לפי נתוני משרד הפנים, כ-27,000 תושבים. בעיר ישנו מרכז מסחרי ותיק מאוד, ליד בניין העירייה, שלפי תכניות העירייה וחזונו של ראש העירייה, אלון דוידי, צפוי לעבור שיפוץ בכל הרבדים, כולל בחזיתות בתי העסק, במבואה, בכיכר הסמוכה לעירייה, בתאורה, בגינון ובאלמנטים שונים והכל בעלות של מיליוני שקלים. המרכז יקבל עיצוב חדשני, יתווספו כ-160 מקומות חניה בחניוני הדואר וההסתדרות, וכן לאורך רחובות צה"ל, אהבת ישראל וההסתדרות עם כ-70 מקומות חניה נוספים, מה שיאפשר גישה נוחה ורבה יותר של תושבים ואורחים למרכז. קולנוע חן יהפוך להיכל מופעים עירוני שימשוך אליו קהל רב, המרכז יהיה מואר, מזמין ונגיש והכל בשיתוף בעלי העסקים.

גם המרכז המסחרי הסמוך לשוק העירוני צפוי לעבור שיפוץ ושדרוג לטובת בעלי העסקים במקום והלקוחות מקבלי השירותים.

לאור גידולה הצפוי של העיר והכפלתה בשנים הקרובות, נולד צורך אמיתי בהוספת בתי עסק בתחומים השונים שיאפשרו לתת מענה ראוי לכל תושב ותושבת בעיר מבלי שיצטרכו לצאת לערים אחרות. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, גיבש תכנית מסודרת מול רשות מקרקעי ישראל להקמתם של שלושה מרכזים מסחריים בעיר בשלוש שכונות – נאות יצחק רבין, שכונת האחוזה ושכונת הכרמים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "העיר שדרות נמצאת בתנופת פיתוח עצומה וזאת בכלל תחומי החיים. שיפוץ המרכז המסחרי הינו פועל יוצא להתחייבותי לקיום שיפור משמעותי בחזות העיר שדרות. בנוסף לשיפוץ המרכז, אנחנו פועלים להקמת מרכזים מסחריים נוספים כדי לענות על הביקוש של התושבים ואורחיה של העיר". עוד הוסיף דוידי: "נמשיך לעשות לילות כימים, כדי לשמר את המגמה החיובית של ההתחדשות והבנייה בכל חלקי העיר, זאת לצד טיפוח השכונות הוותיקות, לרווחת התושבים היקרים שלנו ולמענם".

 

 צילומים: עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד