עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מלגות בסך 1.2 מיליון שקלים חולקו לתושבי העיר

מלגות בסך 1.2 מיליון שקלים חולקו

                                                    לתושבי העיר

 

עיריית שדרות העניקה השבוע מלגות לכ-650 מתושבי ותושבות העיר, סטודנטים, תלמידי סמינרים והכשרות מקצועיות, אברכים ועתודאים. מקבלי המלגות הגיעו לטקס מרשים במתנ"ס העירוני ובסיומו הופעת סטנדאפ. ראש העיר, דוידי: "אני מקיים את הצוואה של אבא שלי, כי אנחנו דואגים לכולם שיקבלו מלגות – חרדים, דתיים-לאומיים, חילונים, עולים, ותיקים, גברים ונשים".

 

לאחר עבודת מטה מאומצת של ועדה מקצועית וכן של ועדת תמיכות בראשותו של סגן ראש העיר, מיכאל אמסלם, נערכו השבוע במתנ"ס העירוני טקסי חלוקת מלגות ותמיכות לתושבי ותושבות העיר. את הטקסים כיבדו בנוכחותם ראש העיר, אלון דוידי, ממלאת מקומו ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, סגניו, מיכאל אמסלם ואלעד קלימי, וחבר המועצה וממונה מסורת ישראל, דורון טקטוק.

לפני כחודשיים הודיע ראש העיר כי יקצה למעלה ממיליון שקלים לטובת "מלגת ראש העיר". מדובר במלגה שאין בה תנאים של עשייה למען החברה, אלא עמידה בקריטריונים וקבלת מלגה בסך כ-2,000 שקלים לטובת לימודים. חשוב לציין, כי מי שכבר מקבל מלגה, לא רשאי לקבל את "מלגת ראש העיר".

לאחר שמליאת המועצה אישרה את מתן המלגות, ישבה ועדה מקצועית בראשותו של מנכ"ל ומ"מ גזבר העירייה, טל טורן, לדון בקריטריונים לקבלת  המלגות והתמיכות. הוחלט שקרן המלגות העירונית תיתן מלגות לסטודנטים  לתואר ראשון ושני, לדוקטורנטים, לבוגרי הכשרות מקצועיות, לעתודאים, הנדסאים, תלמידות סמינרים ומכינות ותלמידי תורה.

מאות תושבים ותושבות הגישו טפסים לקבלת מלגה ומרכז הצעירים שדרות, בניהולו של יגאל ברכה, ריכז את כלל הבקשות והודיע בשבוע שעבר לכל מי שעמד בקריטריונים כי הוא מוזמן לקבלת המלגה.

כאמור, ביום ראשון בערב התקיים במתנ"ס טקס מתן התמיכות וטקס הענקת המלגות בפני אולם מלא מפה לפה, שנהנה ממופע של הקומיקאי בן בן-ברוך.

קרן המלגות העירונית הוקמה במטרה לסייע לכל סטודנט תושב שדרות בלימודיו האקדמיים/מקצועיים. רכישת ההשכלה היא נדבך חשוב מאוד כחלק ממוביליות חברתית והתפתחות אישית והעיר שדרות והעומד בראשה מכירים בחשיבות זו ומעודדים יציאה ללימודים כחלק מפיתוח קריירה.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, נאם מול מקבלי המלגות ונשא נאום מרגש. "אבי ז"ל, שעלה עם אביו ואמו מאיראן, נאלץ לעזוב את ספסל הלימודים על מנת לפרנס את המשפחה. לאורך כל שנות חייו הוא דאג להזכיר לי ולאחיי שהתפקיד שלו בעולם הוא לדאוג שלנו, הילדים שלו - הדור הבא, תהיה את האפשרות ללמוד. היום, בעת שאנו מחלקים את המלגות הללו, אני מרגיש שאני מקיים את צוואתו כי אנחנו דואגים לכולם שיקבלו מלגות – חרדים, דתיים-לאומיים, חילונים, עולים, ותיקים, גברים ונשים". עוד אמר דוידי: "חילקנו השנה למעלה מ-3.5 מיליון שקלים עבור מלגות. הבנו שלא כל אחד יכול לעשות פר"ח כדי לקבל מלגות ולא כולם סטודנטים באקדמיה ולכן החלטתי על קרן המלגות שתאפשר לכל מי שלומד לקבל מלגה".

 

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד