עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מתרגשים לקראת פתיחת אצטדיון הכדורגל

התרגשות בשדרות לקראת פתיחת אצטדיון הכדורגל

 

ביום שלישי ייחנך אצטדיון הכדורגל העירוני של שדרות, במעמד שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב. באצטדיון, בו הושקעו 14 מיליון שקלים, הוצבו למעלה מ-1,000 מקומות ישיבה ונבנו חדרי הלבשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אלופת המדינה, הפועל באר-שבע, תכבד את המעמד ותקיים משחק ראווה מול מכבי שדרות. דוידי: "מדובר בחזון שמתממש ומהפכה בתחום הספורט בשדרות".

 

לאחר ציפייה של שנים רבות והימשכות של העבודות להקמת אצטדיון הכדורגל העירוני בשדרות, בשבוע הבא זה יקרה – שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, תגיע לשדרות ותחנוך יחד עם ראש העיר, אלון דוידי, את האצטדיון הרשמי של העיר שדרות. במעמד החנוכה יהיו גם יו"ר מפעל הפיס, האלוף במיל' עוזי דיין, יו"ר הטוטו, יוסי פילוס ומחזיק תיק הספורט בעירייה, אביאל בן-זיקרי.

הקמת האצטדיון החלה לפני שנים רבות, אך התעכבה בשל בעיות שונות. עם כניסתו של אלון לתפקידו כראש העירייה, הוא הצהיר כי פרויקט השלמת האצטדיון יהיה בסדר העדיפויות העליון שלו למען שחקני וחובבי הספורט בעיר ובכלל כל מי שצמא לפעילות חווייתית בשעות הפנאי.

דוידי הצליח לגייס את מיליוני שקלים מהטוטו, ממפעל הפיס וממשרד הבינוי והשיכון וכמובן ממשרד התרבות והספורט, בראשותה של השרה רגב שדחפה להשלמת הפרויקט החשוב.

בשנה האחרונה העבודות נכנסו לקצב מהיר, הוחל בסלילת כביש הגישה, הסתיים שלב בניית האצטדיון עצמו, הותקנה התאורה, הותקנו כסאות הישיבה (1,086 מקומות), נבנו חדרי ההלבשה וחדרי השופטים וכן מתחם מיוחד להוקרת ותיקי קבוצות הכדורגל של שדרות והנצחת השחקנים שהלכו לעולמם.

לאחרונה נשתל הדשא והשבוע הוצבו השערים וספסלי הקבוצות. כר הדשא סומן בצבעי מגרש כדורגל.

אירוע הפתיחה יהיה מרגש, צבעוני וססגוני ויכלול דברי ברכה של המכובדים ששותפים לפרויקט וכן משחק ראווה מיוחד בין אלופת המדינה, הפועל באר-שבע לבין מכבי שדרות מליגה ב'. במחצית המשחק, שיימשך שעה, תתקיים פעילות עם הקהל, במהלכה יוגרלו פרסים יקרי ערך.

לקראת אירוע החנוכה העיר תקושט וכלל התושבים ירגישו באווירה הספורטיבית והססגונית.

מכבי שדרות צפויה להתחיל לשחק באצטדיון החדש כבר במחזור ה-18 בליגה נגד מועדון ספורט באר-שבע.

ראש העיר, אלון דוידי, ביקש תחילה להודות לכל מי שעמל על פרויקט האצטדיון: "ללא השותפים הנהדרים שלנו בהובלת השרה מירי רגב, שדחפה כל העת לסיום האצטדיון, הטוטו, מפעל הפיס, משרד השיכון והאנשים אצלנו, מחזיק תיק הספורט, אביאל בן-זיקרי, מנהל המחלקה, חיים אביטן וגם רונן גבאי, שעשה ימים כלילות למען השלמת הפרויקט". עוד אמר דוידי: "הקמת האצטדיון היא חזון שמתממש והבטחה לתושבי שדרות שמקוימת. מדובר במהפכה של ממש בתחום הספורט ותרבות הפנאי של תושבינו. מכבי שדרות תוכל לארח כאן קבוצות בכירות וקהל רב יזכה לראות את המשחקים באצטדיון חדיש ומודרני. בהמשך גם ילדינו יתאמנו וישחקו כאן וכולם ייהנו ממנו".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד