עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מרכז הצעירים של שדרות מתחדש

מרכז הצעירים של שדרות מתחדש

מרכז הצעירים שדרות פתח שנה עם מבנה חדש, מיתוג חדש וסדנאות מרתקות.

ביום שני האחרון התקיים במרכז הצעירים שדרות ערב פתיחת שנה חגיגי שבו נחשף המיתוג החדש, נחנך המבנה המחודש והתקיימו שלל פעילויות מהן נהנו כ-200 צעירים.

משהו טוב מאוד עובר על מרכז הצעירים שדרות. לאחר חודשים של שיפוץ המרכז ותהליך מיתוג מחדש, נחנך המבנה והמותג החדש – 'מרכז צעירים שדרות' בערב חגיגי ועתיר תוכן במעמד ראש העיר, אלון דוידי, נשיא מכללת ספיר, פרופ' עמרי ידלין, מ"מ ראש העיר, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, חברי מועצה וכמובן מעל 200 צעירים שהשתתפו בשלוש סדנאות מרתקות. הערב הופק בשיתוף סטודנטיות מהמחלקה לתרבות, יצירה והפקה במכללת ספיר שוודאי היה ניתן להבחין שצפוי להם עתיד בתחום.

"זה יום מרגש עבורנו ולא בגלל עצם המשרדים החדשים שעליהם בוודאי שצריך לברך", אמר מנהל מרכז הצעירים, יגאל ברכה, בפתח דבריו. "שיפוץ המשרדים מהווה עוד אבן דרך, סימן למציאות חדשה בעיר הזו. משהו שלא הורגלנו אליו שנים רבות. בשנים האחרונות אנחנו עדים להתרחבות ושיפור התנאים מתוך מקום של שפע, של תיעדוף רשותי אמיתי. הפתיחה היום, מסמנת את זה עבורנו יותר מהכל".

ברכה סיים את דבריו בתודה לעיריית שדרות ולעומד בראשה: "תודה לך על הנהגה מעוררת השראה שמאתגרת את המערכת בעומס של פרויקטים ותקציבי פעולה על פני מציאות של שרידות", אמר.

"מדובר ביום חג לצעירי העיר שדרות ויש כאן מאות כאלה", אמר ראש העיר, אלון דוידי. "כפי שהבטחתי, אנחנו משקיעים תקציבים רבים למען הנוער והצעירים ונמשיך להשקיע במרכז צעירים חדש, בהקמת מועדוני נוער ובאירועים לצעירים. המרכז שחנכנו היום הוא עוד צעד בדרך להקמת אגף נוער צעירים חדש בהשקעה חסרת תקדים מתוך חזון ואמונה שהם העתיד של שדרות".

את הסרט גזרו ראש העיר, מ"מ ראש העיר, מנכ"ל העירייה, טל טורן, חברת המועצה, חוה נחשונוב וברכה.

אחרי הטקס המרגש נפתחו במקביל שלוש סדנאות לצעירים שהיו מלאות עד אפס מקום. סדנת סטיילינג אופנתית לנשים בשיתוף פעולה עם חנות יד שנייה "שולה" התקיימה בהדרכתה של הסטייליסטית אולה בן-אבו, המשתתפות למדו על דרכים מיוחדות להתאמת הביגוד למבנה הגוף ושמעו על הטכניקות החדשות בתחום הסטיילינג. סדנת ריתמיקה ותיפוף בהנחיית בן שדרות המוכשר, מתי אוליאל, התקיימה בשיתוף פעולה עם קואופרטיב התרבות "תרבוש" באולם הסמוך ובנוסף, הרצאה לזוגות צעירים מבית "היועצים" התקיימה באולם המרכזי - המשתתפים בהרצאה למדו על מגוון ההזדמנויות בתחום הדיור בשדרות ואפשרויות המימון העומדות לרשותם.

במהלך הערב קיבלו הצעירים כרטיסיית הטבות מיוחדת המקנה להם הנחות ומבצעים בבתי עסק מקומיים.
שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד