עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

הושק פסטיבל אורבני "דרום אדום" בשדרות

הושק הפסטיבל האורבני "דרום אדום" בשדרות

 

הצלחה גדולה לאירוע הראשון מתוך ארבעה של "פסטיבל אורבני" במסגרת "דרום אדום" בשדרות. מאות אנשים הגיעו בשישי האחרון לרחבת העירייה ונהנו מאירוע על טהרת פסטיבל הזמר והפזמון שהתקיים בשנות ה-70 וה-80, מאווירה טובה ומאוכל משובח.

 

כחלק מתוכנית התיירות העירונית שהעירייה והקרן לפיתוח שדרות מובילים בשנה האחרונה, הושק ביום שישי האחרון "הפסטיבל האורבני" במסגרת פסטיבל הכלניות המסורתי "דרום אדום", אליו הצטרפה השנה העיר שדרות.

מחלקת התיירות בקרן לפיתוח שדרות שמה לה למטרה להכניס לעיר את  המטיילים הרבים המגיעים לאזור לטעום מהנוף התרבותי והקולינרי הייחודי שיש לעיר להציע.

הפסטיבל, בשיתוף "פאב שדרות",  התקיים ברחבת העירייה שלבשה אדום לרגל הפסטיבל. העיר נצבעה בדגלים אדומים ומבקרים רבים מחוץ לעיר הגיעו ונהנו מאוד ממופע הצדעה לפסטיבלי הזמר שנערכו בשנות ה-70 וה-80.

המסעדות המקומיות פתחו את שעריהן והכינו למבקרים "מנה אדומה"  ובירה מהחבית של "פאב שדרות". במקום התקיימו פעילות לילדים ודוכני אמנים מקומיים.

הפסטיבל מתקיים בכל חודש פברואר, מידי יום שישי, בשעות 12:00 עד 16:00 והכניסה חופשית כמובן. בשישי הקרוב יתקיים אירוע מוסיקלי של ילדי שדרות וסטודנטים כמחווה ל"כבש ה-16" ויצירותיו של יהונתן גפן, החוגג החודש יום הולדת 71.

נציג היזמים, המסעדן יאיר אלבז סיפר: "האווירה במקום של כיף ובילוי אמיתי. אחלה מוזיקה, אחלה אוכל ואחלה אנשים. המון צחוק וכיף של יום שישי.  אני מבקש לברך את ראש העיר ואת הקרן לפיתוח שדרות על היוזמה המדהימה וקורא לתושבים לבוא מידי יום שישי וליהנות".

סגן ראש העיר והממונה על הקרן לפיתוח שדרות, מיכאל אמסלם, ציין, כי "זו יוזמה נוספת של הקרן בתחום התיירות. שמנו לעצמנו יעד להאיר את שדרות בצדדים היפים שלה. שדרות היא לא עיר הקסאמים שדרות היא עיר תרבות ובילוי". "אני מאמין", הוסיף אמסלם "כי מה שהחל ביום שישי האחרון וימשך השבוע יהפוך למסורת ארוכת שנים של דרום אדום בשדרות".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "העיר שדרות ממשיכה לכבוש יעדים בזכות האנשים הטובים שחיים בה. אחרי שהכרזנו על העיר כ"מקום למחשבה" ועלינו במעלה אחוזי הזכאות לבגרות ולאחר שהפכנו לשם דבר בכל הקשור לאירועי תרבות והקמת פארקים גדולים לילדים, כעת אנחנו נכנסים גם לעולם התיירות ולפסטיבל היפה של 'דרום אדום', שחוגג השנה בר-מצווה. אני מזמין את כל תושבי האזור לבקר אצלנו, ליהנות מיצירות האמנים המיוחדים שלנו ומהמופעים המיוחדים שהוכנו לטובת הפסטיבל".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד