עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

הטייס ל' נחת בישיבה התיכונית שדרות

הגדל

הטייס ל' נחת בישיבה התיכונית

 

מה עשה השבוע הטייס ל' בישיבה התיכונית בשדרות? ביוזמתו של סגן ראש העיר לשעבר, עו"ד יוסף פנחס כהן, החלה סדרה של הרצאות בבית-הספר. ראשון המרצים היה ל', יליד שדרות וטייס בחיל האוויר. התלמידים היו מרותקים ועו"ד כהן מבטיח שזו רק ההרצאה הראשונה.

 

העיר שדרות, שמיתגה את עצמה כ"מקום למחשבה", ממשיכה לחשוב מחוץ לקופסה ולגוון את התכנים הנלמדים במערכת החינוך. בשיחה בין ראש העיר, אלון דוידי, לבין עו"ד יוסף פנחס כהן, לשעבר סגן ראש העיר, העלה האחרון את היוזמה להביא מרצים חיצוניים בתחומים שונים לבתי-הספר. לאור היכרותו וחברותו רבת השנים של עו"ד כהן עם בעל המכולת במרכז המסחרי, ששון שרה, נוצר החיבור להבאתו של קרוב משפחתו של ששון, ל', להרצאה בפני תלמידי הישיבה התיכונית אמי"ת.

ל', יליד שדרות והיום תושב להבים, קצין בדרגת רב-סרן, הוא טייס בחיל האוויר. הרצאתו, ביום שני השבוע, נשאה את הכותרת "לחיות את החלום", והתקיימה יומיים בלבד לאחר האירועים בצפון, במהלכם מטוס של צה"ל נפגע על-ידי טיל נ"מ וטייס ונווט נפצעו.

ההרצאה עסקה בהגשמת החלום של ל' להיות טייס בצה"ל, הדרך שהובילה אותו לשם וחוויות משירותו הצבאי. התלמידים היו מרותקים בכיסאותיהם ובמשך דקות ארוכות שאלו את ל' שאלות שעניינו אותם וקיבלו תשובות.

עו"ד כהן, אשר בנו אביעד לומד בישיבה, שמח על קיומה של ההרצאה ואמר השבוע: "המטרה היחידה שלי ושל אשתי, יהודית, מורה במקצועה, שהבאתי אותה לידי ביטוי בשיח ביני לבין ראש העיר הנה טובת ילדי העיר שדרות. להפגיש אותם עם דמויות בעלות תפקיד מעניין. ראש העיר ביקש שאהיה מעורב יותר במערכת החינוך ואני עושה זאת באהבה. בהמשך נשלב גם את תחום המשפט ונביא להרצאות שופטים. ואו נעשה משהו שונה כדי לתרום ביחד, לנצל כישורים וקשרים של כל אחד מאיתנו לטובת ילדי שדרות".

ראש העיר, אלון דוידי, הודה לעו"ד כהן ואמר: "בשדרות ישנם אנשים נפלאים שרוצים לעשות טוב לעיר ואחד מהם הוא עו"ד יוסף פנחס כהן. כמי שמכיר את המערכת ומגיע מתוך המגזר הציבורי ונשוי לאשת חינוך, יוסף מעלה רעיונות שאנחנו שמחים לאמץ וכבר השבוע אימצנו את הראשון שבהם. אמשיך להקשיב ליוזמות יישוביות בתחומים השונים, כי הדרך הטובה והנכונה ביותר להצליח היא באיחוד כוחות". דוידי גם הודה לששון שרה על ההירתמות שלו לנושא, דבריו בפני התלמידים וכמובן הסיוע בהבאתו של קרוב משפחתו.

סגן ראש העיר וממונה על החינוך, אלעד קלימי, בירך את עו"ד יוסף פנחס כהן על היוזמה המבורכת. "יש הרבה מה ללמוד מהסיפורים המרתקים והמרגשים של תושבי שדרות מהעבר ומההווה ואין לי ספק כי במערכת החינוך העירונית נדע לנצל זאת ביחד לטובת תלמידי העיר", סיכם קלימי.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד