עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

נבחרת הרובוטיקה של שדרות תייצג את ישראל בתחרות בהולנד

הגדל

עושים כבוד – נבחרת הרובוטיקה של שדרות תייצג את ישראל בתחרות בהולנד

הישג מדהים לנבחרת הרובוטיקה של המקיף הכללי ע"ש גוטוירט בשדרות – הנבחרת זכתה במקום הראשון בתחרות הארצית שהתקיימה אתמול (שני) בחיפה ותייצג את ישראל באליפות הבינלאומית בהולנד. העירייה ארגנה לתלמידים קבלת פנים חגיגית. ראש העיר, דוידי: "אני גאה בכם מאוד ואתם ההוכחה שמי שחולם ומאמין – מצליח"

 

12 חברי נבחרת הרובוטיקה מהמקיף הכללי ע"ש גוטוירט בשדרות חזרו ביום שני בערב גאים, מרוצים ונרגשים מהתחרות הארצית לרובוטיקה – FIRST - בהיכל רוממה בחיפה. בתחרות התחרו למעלה מ-40 נבחרות מכל הארץ, הנבחרת של שדרות הגיעה לשלבים המתקדמים ביותר עד שעלתה לגמר עם 8 הנבחרות הטובות ביותר. בסיומו של הגמר הוכרזה אלופת המדינה ברובוטיקה לשנת 2018 – הנבחרת המצוינת של שדרות. השלב הבא הנו האליפות הבינלאומית שתתקיים השנה בהולנד והנבחרת משדרות תייצג בכבוד את ישראל.

 

מדובר בתלמידי כיתות ט'-יב' שעבדו במשך חודשים רבים עם המנטור שלהם, עדיאל חזן, על בניית רובוט, כולל הזמנת חלקים וציוד, עמידה בתקנות ובחוקים והצבת יעדים ומשימות. בין משימות הרובוט: לקיחת קוביות וסידורן על משטח, תכנון מראש של רובוט שיורד לבד ממשטח, מפיל כדור יריב ומכניס קובייה למשטח. בנוסף, הכינה הנבחרת בובה אותה מרימים ומובילים לכל מקום שרוצים.

12 המופלאים הם: נדב זרו, דניאל צ'רנילבסק

י, בר זיו, אנדרי וניגורה, ליאור מרדכייב, בר נחום, שחר נחום, אלעד חואתו, ליאן ארפי, תאיר דידי, ירין פרץ ונתנאל נפתלייב.

כאמור, אחד משני המנטורים של הנבחרת הוא עדיאל חזן, תושב שדרות, מורה למתמטיקה ורובוטיקה בבית-ספר "תורני מדעי". "מדובר בעבודת צוות מופלאה, באיפוק בקבוצה גם ברגעי משבר ויכולת להתרומם בחזרה", סיפר חזן. המנטור השני הוא אהרון אלקסלסי.

 

עוד סיפר, כי הנבחרת מורכבת מבנים ומבנות שיחד עוסקים בתחום השיווק, הכולל הכנת מחברת הנדסית, חשיפת הפרויקטים ובנוסף כמובן כל מה שנוגע למקצועות ההנדסה והתכנות. "כל הזמן אני אומר לתלמידים שצריך להאמין עד השנייה האחרונה ולא לוותר, ביום התחרות פיתחנו בכל רגע נתון אסטרטגיה חדשה", אמר חזן וסיכם: "אני מעוניין שילדים נוספים יצעדו קדימה ויכירו את התחום הזה". לחזן היה חשוב להודות לרכזת המצוינות העירונית, מיכל דדון ולמנהל פרויקטים ב"פדרציית טורונטו", אדי עזרן.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, קיבל את חברי הנבחרת והוריהם לקבלת פנים חגיגית ב"קפה גרג" עם חזרתם לשדרות. "הבאתם גאווה עצומה לעיר", אמר דוידי לתלמידים. "אתם ההוכחה שמי שחולם ומאמין – מצליח. נמשיך להשקיע בתחומי המדע, הטכנולוגיה, הרובוטיקה, המתמטיקה והאגלית ונטמיע את היותנו 'מקום למחשבה'. תמשיכו להצליח ואני בטוח שגם תביאו לנו כבוד בתחרות הבינלאומית". דוידי הודה לסגנו, אלעד קלימי, למנהלת אגף החינוך, מרים ששי, למנהל ביה"ס, אדי דגן, לשותפים הרבים, בהם "אלביט" ו"פדרציית טורונטו" וכמובן למנטור, עדיאל, להורים ולתלמידים המוכשרים.

סגן ראש העיר, אלעד קלימי, ששהה עם התלמידים בתחרות בחיפה, אמר: "לעבודה קשה יש תוצאות. נסעתי לעודד את הנבחרת וללוות אותה ברגעי המתח בתחרות ולהתרגש ביחד איתה מקטיפת פירות עמל של חודשי השקעה רבים. נמשיך, בהובלתו של ראש העיר, אלון דוידי, ביתר שאת להשקיע במערכת החינוך העירונית ובפרט בתחומי המדע והטכנולוגיה".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד