עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

פשיטה דיפלומטית על שדרות

הגדל

שיטה דיפלומטית על שדרות

קרוב ל-70 דיפלומטים זרים השתתפו השבוע בסיור בעוטף עזה שיזמה סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ויהונתן אבוקסיס, אביה של אלה ז"ל, אירחו את השגרירים הזרים ב"משכן אלה" וסיפרו להם על החיים המורכבים באזור.

 

מטרת הסיור, שהתקיים ביום שלישי השבוע, הייתה להראות לשגרירים הזרים שמשרתים בישראל את המציאות הביטחונית בגבול הדרומי של ישראל, איום המנהרות והמעורבות האיראנית ברצועת עזה.

עם תחילת הסיור, ביקרו השגרירים באזור המנהרה שאותרה בסמוך לכרם שלום וקיבלו סקירה מדינית על ידי סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, ותדרוך על ידי סגן מפקד אוגדת עזה, אל"מ אבינועם סטולוביץ'.

סגנית השר חוטובלי אמרה לשגרירים בסקירתה המדינית במעבר כרם שלום, בכניסה מעל מנהרה שהתגלתה והושמדה על ידי צה"ל: "ישראל לא מוכנה לעזה שנייה ביהודה ושומרון. לקחי ההתנתקות מעזה הם ברורים כשישראל נוטשת שטח, ארגון טרור אכזרי מחליף אותה. המציאות הקשה בעזה היא בגלל משבר פנים פלשתיני. ישראל אינה הגורם האחראי, ולמרות זאת אנחנו מאפשרים מדי יום זרימה של 400 משאיות עם אספקה לאוכלוסייה בעזה. פתרון שתי המדינות כבר לא רלוונטי. אם הקהילה הבינלאומית רוצה יציבות באזור, אסור לחזור על הטעות שיצרה את המצב בעזה". 

סגן מפקד אוגדת עזה אל"מ אבינועם סטולוביץ נתן סקירה ביטחונית לשגרירים והציג להם מצגת עם המנהרות שהתגלו. הוא אמר: "במקום להשקיע באזרחים שלהם, החמאס משקיע את הכסף והמשאבים בטרור".

לאחר מכן, סיירו השגרירים במעבר הסחורות "כרם שלום" וקיבלו תדרוך ממנהל המעבר, עמי שקד, ותדרוך בנושא המצב ההומניטרי בעזה על ידי רע"ן אג"מ עזה במתפ"ש, סא"ל משה טטרו, וסקירה מראש רשות המעברים היבשתיים, ארז צידון.

לסיום, סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי המשיכה עם השגרירים לסיור בעיר שדרות, יחד עם ראש העיר, אלון דוידי, ל"משכן אלה", שהוקם לזכרה של אלה אבוקסיס שהגנה על אחיה בגופה כשנשמעה אזעקת "צבע אדום" בעיר לפני 13 שנים, נפגעה אנושות מרסיס ונפטרה לאחר מספר ימים.

אביה של אלה, יהונתן, הראה לשגרירים תמונות של אלה והקרין בפניהם סרט שנעשה לזכרה. לאחר מכן, סיפר על היום הקשה מכל בו נפגעה ועל החיים שהמשיכו בצל האבל.

תלמידים מהמקיף הכללי ע"ש גוטוירט דיברו בפני השגרירים על החיים בעיר שדרות, על ההתמקדות בתחום החינוך והמדעים והרצון לחיות בשקט ושגרה.

סגנית השר חוטובלי אמרה לשגרירים: "הסיפור הזה ממחיש לכם את הרוח של עם ישראל שבוחר בחיים למרות הטרור נגדנו".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי אמר: "הביקור של השגרירים בשדרות ובעוטף עזה מלמד על כך שמדינת ישראל חפצת חיים, מדינה שתגן על אזרחיה בכל דרך על מנת שהילדים שלנו יחיו ויחוו חיים כמו של כל אחת מהמדינות שהשגרירים שלהן נמצאים פה וחיים בהן. שדרות קרובה מאוד לעזה, אך שם שולט שלטון מטורף שנעזר ומופעל על ידי הזרוע הביצועית הרחוקה של הגורמים האיראנים ולו רצון לפגוע גם בחיי התושבים שלהם, בזמן שבמדינת ישראל עוסקים בחיים ובחינוך ילדינו לערכים ולעשייה למען האחר. אני מודה מאוד לסגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, על הבאת השגרירים לסיור בשדרות". עוד אמר דוידי: "המקום הזה, משכן אלה, הוא בעצם זיכרון לנערה גיבורה שהגנה על האח שלה והצילה אותו ומסרה את חייה. ההורים שלה, במקום לדבר על שנאה ומוות, מדברים על חיים, מדברים על גאווה וחיים במדינת ישראל, אין דבר טוב מכך

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד