עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מאות נשים נהנו מהופעתה של ריטה בשדרות

הגדל

מאות נשים נהנו מהופעתה של ריטה בשדרות

 

יום האישה הבינלאומי נחגג בשדרות בחגיגיות ובגאווה נשית עם האחת והיחידה, ריטה.

מאות נשים הגיעו ביום שלישי השבוע לאירוע יום האישה הבינלאומי במתנ"ס החדש בשדרות. האירוע התקיים במעמד ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל-מלכה, חברת מועצת העיר, חוה נחשונוב, ורעיית ראש העיר, נורית דוידי.

בקבלת הפנים הוענק לנשים שי מכובד מטעם העירייה וכן מגנט על העצמה נשית מטעם נעמ"ת. הנשים התכבדו בכיבוד עשיר ובצילומי מגנטים למזכרת ונכנסו לאולם המתנ״ס המקושט והמרהיב, שהשרה אווירה קסומה של יום האישה.

מנחת האירוע הייתה טובה מלכה, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה. ראשון המברכים היה ראש העיר, אלון דוידי, שמדי שנה מפרגן לנשות שדרות במילותיו החמות ובהקצאת משאבים ותקציבים למען נשות העיר. "נושא קידום הנשים הוא נושא החשוב לי מאוד ולראייה מינויה של יהודית לממלאת מקומי, לימור מנכ"לית המתנ"ס, טובה יועצת קידום מעמד האישה, שתי חברות מועצה נוספות ונשים רבות ונוספות שממלאות תפקידים משמעותיים בעירייה ובשלוחותיה". עוד אמר דוידי: "ההוכחה שלי לכך שנשים הן מוכשרות, מוצלחות ואמביציוזיות זו אשתי, נורית. משלבת גם משפחה, גם קריירה עשירה כאשת חינוך, גם תרומה לחברה וגם היותה רעיית אשת ראש עיר. אני מודה לכל מי שעמל על הערב המקסים הזה ועשינו הכל כדי להביא לכן את הזמרת הגדולה מכולן, ריטה".

אחרי ראש העיר עלתה לבמה רעייתו, נורית דוידי, שהודתה לעושות במלאכה למען ערב זה ובירכה את הנשים באופן הייחודי לה. , שילבה את הסיפורים מתוך מגילת אסתר ושמה דגש בדבריה על חשיבות האחדות בקרב הנשים. "אני מודה לה' יום יום שיש לי הזכות להיות חלק מקהילה של נשים כל כך מגוונות ובטח לא משעממות עם מנטליות מנצחת של שמחת חיים, חום לבבי ואהבת אדם. בזמן צוק איתן הוכחתן איזה מאמות אתן שהעמדתן פה מוצב אחורי לכל הלוחמים בעזה ורוצה לקרוא מעל במה זו למי שמובילה את מעמד האישה להמשיך בקידום פרוייקטים משותפים חוצי מגזרים לכל נשות העיר כמו היום הנפלא הזה יום האישה".

לסיום, בירכה את הנשים מ"מ וסגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, שאמרה: "על אף ההישגים הרבים בשנים האחרונות אנו עדיין עדים לתופעות בהן נשים עדיין נאבקות על שוויון הזדמנויות בעבודה, בחברה ובמשפחה, אנו עדים, שמגמת השיפור אינה אחידה, הנשים עדיין נאבקות על צמצום פערים בשכר בהשוואה לגברים, נשים עדיין סובלות מאלימות וחיות בפחד ותחת מרות, חיות בניצול ובחוסר יכולת לחיות כאדם חופשי ועצמאי, הנשים עדיין מקופחות מתת ייצוג הולם במוקדי קבלת החלטות במערכת הציבורית והפוליטית, השבוע הגדילו לעשות שמתוך רשימת זוכי פרס ישראל אין אפילו אישה אחת, כך שכולנו מרגישות שהפער המגדרי נותר בעיקרו יציב ועל מנת לשנות תופעה זו עלינו לשים לנו כמטרה לעסוק בחינוך לשוויון מגדרי. שינוי תפיסת הנשיות והגבריות הוא בידיים שלנו, בחינוך מגדרי, במאבקים אישיים וציבוריים לשוויון בין המינים. עלינו לזכור תמיד לתת לקול שלנו להישמע, לדעת שיש בנו את הכוח לנווט את חיינו, לגדול, לצמוח ולהיות כל מה שאי פעם חלמנו להיות".

עו"ד אוליאל מלכה הודתה לראש העיר "על החשיבות שהוא נותן לתחום הנשים בעיר ממגוון אוכלוסיות, מגזרים וגילאים, על הגדלת התקציב ללא היכר ועל העובדה, שדאגתו של ראש העיר לתחום הנשים היא אינה סיסמה אלא דרך פעולה והראייה לכך המינוי שלי כסגנית וממלאת מקומו". עו"ד אוליאל מלכה הודתה גם לטובה מלכה וללימור כהן וכל צוות המתנ"ס. את האירוע כיבדה גם חברת מועצת העיר, חווה נחשונוב.

שיאו של הערב היה בהופעתה של הזמרת האדירה ריטה במופע "ניסים שקופים", בו שילבה שירים מאלבומה החדש וכן מכל הקריירה שלה. נשות שדרות שרו עם ריטה והשורות הראשונות אף זכו לרקוד איתה.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד