עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עושים טוב בשדרות

הגדל

עושים טוב בשדרות

 

שדרות לבשה חג ביום שלישי השבוע, ה-13 במרץ, בו צוין יום המעשים הטובים. מאות אנשים לקחו חלק ביום זה במגוון התנדבויות במוקדים שונים בעיר.

שיתוף-הפעולה השבוע, ביום המעשים הטובים, היה יוצא מגדר הרגיל וכלל גורמים רבים, כמו בתי-הספר, עמותת "איילים", מינהלות, מרכז התנועה "שדרות אדמה", עמותת "אנוש", היחידה הקהילתית ויחידת ההתנדבות העירונית באגף לשירותים חברתיים.

בין הפעילויות שהתקיימו, ניתן למצוא פעילי שכונה שהגיעו לבתים של קשישים המרותקים לבתיהם, הביאו להם ערכה להכנת משקה חם, שוחחו איתם ונתנו להם הרגשה טובה. "פשוט לומר תודה" זו פעילות שהתבצעה על-ידי קבוצת מנהיגות עולי אתיופיה - חלוקת שי נחמד לכל נותני השירות בעיר כאות הערכה, סטודנטים מ"איילים" צבעו בית בשכונת הורד, עובדים מעמותת "אנוש" התנדבו במקלט בעלי חיים, תלמידי כיתה יב' מהמקיף הכללי ע"ש גוטוירט הקימו גינה קהילתית בבניין 511 בשכונת נווה אשכול, תלמידי שכבה ט' הכינו יצירה לחג הפסח עם קשישים, בוצעה פעילות יפה בשני גנים של החינוך המיוחד בשכונות בן גוריון ונווה אשכול - שעת סיפור וציור של משחקי רצפה גדולים בחצר הגן. תלמידים מ"גוטוירט" גם העבירו שעת סיפור ויצירה לילדי גן "אלה" וכן משחקי חצר לילדים.

בנוסף, ניר בן-גל, ממרכז "שדרות אדמה", וחברי הלהקה ביצע סדנת מחול לגיל הזהב, בוצעה פעילות של קמחא דה פסחא - איסוף מוצרי מזון לנזקקים לחג הפסח על-ידי קבוצת המנהיגות של herb.

במקיף הכללי ע"ש גוטוירט פעלה סיירת ניקיון בית ספרית והתלמידים החליפו את אנשי המנהלה - מנקות ואבות בית – שזכו לקבל פרח ואמירת תודה.

תלמידי בית-הספר "הדר" שימחו את הקשישים והקשישות ב"בית הידידות" והעניקו להם שי מעשה ידיהם.

היחידה לקידום נוער ביצעה פעילות בגן חינוך מיוחד "נופר" וכן בגן "סיגלית".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "כיף לראות אנשים רבים בגילאים שונים עושים מעשה טוב לאנשים שהם לאו דווקא מכירים. גם בלי יום מעשים טובים שמצוין אחת לשנה, בשדרות נעשים מעשים טובים כל השנה ואני גאה על כך. ישר כוח לכולם".  

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד