עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

גאווה מקומית: בי"ס הרא"ה בשדרות – ביה"ס מצטיין

גאווה מקומית: בי"ס הרא"ה בשדרות –

בי"ס מצטיין

מנהל בית-הספר אמי"ת "הרא"ה המתחדש" בשדרות, אריק אזולאי, וצוות בית-הספר התרגשו השבוע בטקס קבלת פרס החינוך הדתי במעמד שר החינוך, נפתלי בנט. ראש העיר, אלון דוידי: "בית הספר ניצח בזכות עשיה חינוכית מצוינת בקידום למידה, הישגים לימודיים ועשייה חברתית-ערכית והתנדבותית".

בטקס חלוקת פרסי החינוך הדתי לשנת תשע"ח שנערך השבוע במלון "שבע הקשתות" בהר הזיתים בירושלים, הוענק פרס החינוך של חמ"ד (חינוך ממלכתי-דתי) לביה"ס אמי"ת "הרא"ה המתחדש" בשדרות.

את הפרס קיבל המנהל אריק אזולאי בשם כל צוות החינוך וההוראה, מד"ר אברהם ליפשיץ ראש מינהל החינוך הדתי.

הטקס התקיים במעמד שר החינוך, נפתלי בנט, ומנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק חינוך, אלעד קלימי, ומנהלת אגף החינוך, מרים ששי.

מנהל בית החינוך אריק אזולאי, אשר נבחר לברך בשם בתי החינוך זוכי הפרס, אמר כי: "אנו בבית ספר אמי"ת הרא"ה המתחדש בשדרות, נצמדים לאבני הדרך של  החמ"ד  ומנסים לבצע אותה בצורה הטובה ביותר וב"ה היום אנו בבית הספר בצמיחה גדולה".

בית החינוך זכה בפרס על השקעה והתמדה, עשייה יצירתית ושליחות חינוכית גדולה, המהווה דוגמה ומקור השראה למוסדות חינוך.

בין נימוקי קבלת הפרס: בית החינוך מצליח לקדם את התלמידים להישגים לימודיים לצד טיפוח אקלים בית ספרי ייחודי, כל זאת תוך התגברות על הקשיים הביטחוניים המאפיינים את העיר שדרות וסביבתה.

המנהל אריק אזולאי הודה לצוות החינוך המסור של בית הספר והדגיש כי "בית החינוך חותר להעשיר את התלמידים בחינוך לערכי היהדות המשולבים בערכי אהבת הארץ , תוך העצמה ופיתוח אישיותו של כל תלמיד ותלמידה".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אני חושב שבית הספר ניצח בזכות עשיה חינוכית מצוינת בקידום למידה, הישגים לימודיים ועשייה חברתית-ערכית והתנדבותית. ניתן לראות זאת בשנים האחרונות שבהן הצלחנו לפתח תרבות ארגונית יישובית הבאה לבסס ולייצר שיפור מתמיד וכראייה לכך העלייה בנתוני מבחני המיצ"ב ובזכאות לבגרות". בהמשך אמר: "הפרס הזה הוא לכל העוסקים במלאכה בבית הספר, בראשות המנהל אריק, כלל צוותי ההוראה, אנשי המינהלה, ועד ההורים וכמובן התלמידים והתלמידות המצטיינים והמצטיינות, שמאותגרים כל הזמן בחשיבה לימודית ובפרויקטים חדשים ורוצים להצטיין ולהצליח".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "כעירייה אנו מחויבים לקידום כל תלמיד במערכת החינוך בעיר באופן אישי, ולהוביל תהליכים משמעותיים במערכת תוך איגום משאבים וגיוס שותפים. אנו שמים כל הזמן את התלמיד במרכז". קלימי הוסיף ואמר כי "מטרתנו בבניית האסטרטגיה במערכת היא ליצור ממשקים וליישם את  יעדי משרד החינוך והיעדים העירוניים תוך התייחסות אישית לכל תלמיד, וכל זה אנו רואים בבית ספר הרא"ה המתחדש בראשותו של המנהל אריק אזולאי והצוותים החינוכיים בבית הספר שעושים מהפכה של ממש, במתן הזדמנות שווה לכל תלמיד ביחס האישי וברצון כל הזמן לקדם את בית הספר למקצועיות וערכים".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד