עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

"מסדר הכנפיים" של שדרות

"מסדר הכנפיים" של שדרות

תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", המשלבת ילדים מהחינוך המיוחד וילדים מהחינוך הרגיל, קיימה השבוע "מסדר כנפיים" מרהיב באולם הספרייה העירונית בשדרות. ראש העיר, אלון דוידי, התרגש יחד עם הצעירים והצעירות ואמר: "מרגש ומחמם את הלב לראות כל אחד ואחת מכם"

 

אווירה מרגשת ומחשמלת כאחת הייתה ביום ראשון השבוע באולם הספרייה העירונית שדרות. במקום התקיים "מסדר כנפיים" של סניף שדרות של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", תנועה המשלבת בתוכה צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים. מדובר בתנועת נוער "מיוחדת" שאין לה אח ורע בכל העולם. תנועת נוער שחיה את השינוי החברתי ולא רק מדברת עליו. תנועת נוער בה ילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים נמצאים כשווים באותה מסגרת חברתית. בתנועה פעילים ילדים ונוער עם ובלי נכויות, דתיים וחילוניים, ערבים, בדואים, דרוזים ויהודים, ילדים מקובלים וילדים שנפלטו ממסגרות החינוך הרגילות - אלפי בני נוער ערכיים ומצוינים שצומחים ויוצרים מציאות חדשה של חברות והכרות עם אוכלוסיות שאף פעם לא באות במגע אחת עם השנייה.

לתנועה 65 סניפים ברחבי הארץ עם כ-6,000 פעילים, כאשר את הפעילות בסניפים מנהלים בני נוער שעברו הכשרות מתאימות ועוברים הכשרות במהלך כל השנה.  פעם בשבוע לובשים ילדי התנועה את המדים והעניבה ומרגישים ככל הילדים האחרים. פעם בשבוע הם מרגישים שהם יכולים באמת להיות מה שירצו, הם שווים, עצמאים ובלי הוריהם. בלבם גאווה אמיתית שמלבה את ההתרגשות לקראת פעולה נוספת ומפגש חברתי עם חבריהם עם ובלי הצרכים המיוחדים שמחכים להם בסניף. כשנערה עם שיתוק מוחין שמתקשרת באמצעות העיניים בלבד מובילה את המשחק בפעולה, או כשילד מוסלמי עם תסמונת דאון מלמד את חבריו היהודים בסניף שירים בערבית, כל הדעות הקדומות וההגדרות מראש מפנות את מקומן לתפיסות חדשות ונוצר שינוי אמתי. השינוי שמתחיל בבני הנוער בתנועה "מדביק" את החברים מבית הספר, המשפחות והקהילה וכך השינוי החברתי נוצר ומגיע לכל קצוות הארץ.

כאמור, ביום ראשון התקיים טקס 'מסדר כנפיים' בסניף תנועת הנוער בשדרות.

מדובר בטקס מרגש המהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד מתנועת הנוער אשר במהלכו מוענק לחניכי התנועה 'אות כפיר', על שם החניך הראשון של התנועה.

הטקס המרגש נועד להציג את ערכי התנועה והחזון שלאורו היא פועלת, הכנפיים על סמל התנועה מייצגות את מטרות פעילי התנועה שהן: לפרוש כנפיים ולהוביל את בשורת השינוי החברתי בקרב ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים.

פעילי הסניף, חניכים, חונכים וצוות עמלו רבות בכדי להרים את הערב המיוחד הזה המעיד על עשייה משותפת ורצון ליצור מקום ומשמעות לכל אדם. יחד איתם, כמובן, מנהל האגף לנוער וצעירים בעירייה, יגאל ברכה, ומנהלת יחידת הנוער, גל שמאי-לוי.

בטקס השתתפו ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו, אלעד קלימי. דוידי אמר: "זה מרגש ומחמם את הלב לראות כאן את כולכם פעילים וחברים בתנועת נוער כמו חבריכם בתנועות האחרות, מרגישים שווים בין שווים וחושבים כיצד לעשות טוב למען החברה והאחד כלפי זולתו ועל כך ברכתנו"

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד