עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

טקס יום השנה ה-73 לניצחון בעלות הברית על גרמניה הנאצית

עיריית שדרות ציינה בטקס רב רושם את יום השנה ה-73 לניצחון בעלות הברית על גרמניה הנאצית

73 שנה לאחר הניצחון על גרמניה הנאצית, ציינה עיריית שדרות את יום הניצחון בצעדה מרחבת העירייה לאנדרטה לזכר הווטרנים, שנחנכה לפני שנתיים. באנדרטה התקיים טקס מרשים בנוכחות הווטרנים, בני משפחה, חיילים ושוטרים.

ביום רביעי השבוע, 9 במאי, בטקס מרגש בנוכחות ווטרנים תושבי שדרות ובני משפחותיהם, צוין יום הניצחון על גרמניה הנאצית במלחמת העולם השנייה. בתחילת היום, התכנסו ברחבת העירייה בני משפחה, בני נוער רבים, ראש העיר וסגניו, חברי מועצה ויחד כולם צעדו לאנדרטת הזיכרון לזכרם של הווטרנים שנחנכה לפני שנתיים ליד אגף ההנדסה הישן. במהלך כל הצעדה הונפו אל על שלטים המציינים את היום החשוב, בני הנוער אחזו בבלונים בצבעים כחול ולבן והושמעו שירים משנות המלחמה.

בכל שנה ב-9 במאי מצוין ברחבי העולם יום הניצחון של בעלות הברית על גרמניה הנאצית. רבים מהווטרנים, יוצאי הצבא האדום, אשר לחמו לצד בעלות הברית, עלו ארצה עם העלייה הגדולה של יהודי ברית המועצות, בשנות ה-90, וחלקם קבעו את ביתם בשדרות. עלייה זו זרזה את הכרתה הממלכתית של מדינת ישראל ביום זה, כנהוג במדינות רבות בעולם.

ברחבת האנדרטה התקיים טקס מרשים, בו השתתפו חברי הנהגת העיר, חיילים מאוגדת עזה וכן שוטרים מתחנת משטרת שדרות. לאחר מכן הקריא שליח חב"ד בשדרות, הרב משה זאב פיזם, את תפילת "אל מלא רחמים" וקרא קדיש ומיד אחריו עמדו כל הנוכחים דקת דומיה. הנוכחים צפו בטקס הנחת הזרים על-ידי הארגונים השונים. לאחר מכן, המכובדים נשאו דברים.

בטקס השתתף נציג הקונסוליה הרוסית בישראל, דרונוב דניס.

הטקס הסתיים בשירת "התקווה".

בארגון הטקס לקחו חלק מחלקת הקליטה העירונית, בניהולה של ילנה בריוקוב, מרכז "דורות", אגף שפ"ע, אגף החינוך, יחידת הנוער, מדור למען הקשיש באגף הרווחה, המתנ"ס ולשכת ראש העיר.

היום הסתיים בתערוכה ומופע חגיגי במתנ"ס העירוני ממנו נהנו מאות אורחים.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד