עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות אירחה את כנס "שטראוס"

שדרות אירחה את כנס "שטראוס"

משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות "מעוף דרום", עיריית שדרות, בשיתוף חברת "שטראוס", קיימו השבוע כנס לקידום הזדמנויות לעסקים המקומיים והזמינו אותם להצטרף לרשימת הספקים באחת מחברות המזון הגדולות בישראל.

הכנס הינו חלק מסדרת כנסים ואירועים שמשרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ובינונים מקדמים בשנים האחרונות במטרה להרחיב את היקפי ההזדמנויות העסקיות של העסקים הקטנים והבינוניים.

בכנס, שהתקיים ביום שלישי במתנ"ס שדרות, חברת "שטראוס", משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות "מעוף דרום", הציגו את הדרכים שבאמצעותן יכולים העסקים ליצור קשר ולהיכנס לרשימת הספקים של החברה.

בשיאו של הכנס, התקיים דיאלוג בין בעלי העסקים המקומיים ונציגים בכירים מארגון הרכש של "שטראוס" בפורמט של 'שולחנות עגולים', אשר איפשר לעסקים להציג את עצמם בצורה בלתי פורמאלית למנהלי הרכש של החברה ולדון באפשרות למתן פתרונות לצרכים של החברה ממגוון בעלי העסקים שהגיעו.

מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, רן קיויתי, שהגיע לכנס, אמר, כי "הרעיון באירועים מסוג זה הוא להביא חברות גדולות ולחבר אותן לעסקים מקומיים. שיתופי הפעולה שיכולים להיווצר ממפגש זה יטיבו עם שני הצדדים ויפתחו את השוק העסקי בדרום בפרט ובישראל בכלל. העסקים הקטנים והבינוניים מהווים את מנוע הצמיחה המרכזי במשק ואנו שמחים על הנכונות של חברות גדולות כמו שטראוס להיפגש עם בעלי העסקים, להעביר להם את הכלים ואת הידע שהם צברו ולתת להם הזדמנות לקחת חלק בפעילות החברה".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הגיע לאירוע ובירך על היוזמה להרמת כנס זה: "העיר שדרות שמחה לארח אתכם כאן, היום ותמיד. נשמח שמהכנס הזה ייוולדו שיתופי-פעולה יפים עם חברת 'שטראוס' הגדולה".

סמנכ"ל שרשרת הספקה ותפעול  של חברת "שטראוס", משה ריעני, בירך את המשתתפים ואמר: "חברת 'שטראוס', כחברה בעלת מודעות ומעורבות חברתית גבוהה, רואה חשיבות בעבודה עם עסקים קטנים ולכן קיימת חשיבות רבה בהבנה ובהיכרות של עסקים אלו עם מערכת הרכש של החברה ועם הצרכים שלה". הוא הוסיף, כי "המטרה שלנו היא לסייע לכם, בעלי העסקים, ללמוד ולהתפתח  במטרה להגיע  לחיבור עם חברות גדולות בכלל ולא רק עם 'שטראוס'".   

צוות "מעוף" המקומי, בהובלתה של שרית מנשקו, מנהלת סניף שדרות עוטף עזה, קיבל את 200 בעלי העסקים שהגיעו לכנס וליווה אותם לאורך כל היום במטרה להציע להם מגוון כלים ופתרונות הנדרשים כחלק מתהליך כניסה כספק לחברת "שטראוס" – זאת כחלק מהשרות שמוצע לבעלי עסקים באזור.   

סניף מעוף שדרות עוטף עזה הינו חלק ממערך השטח של  הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים במשרד הכלכלה והתעשייה ובין מגוון השירותים מציע: הדרכות וקורסים במגוון תחומים הרלוונטיים לבעלי העסקים, מימון וייעוץ מקצועי בהתאם לצרכי בעל העסק.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד