עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

משרד הביטחון למען בעלי העסקים בשדרות

משרד הביטחון למען בעלי העסקים בשדרות

בזמן שישנה מתיחות רבה בגדר המערכת, פחות מקילומטר משדרות, בכיר במשרד הביטחון הבטיח לראש עיריית שדרות, אלון דוידי, כי ידאג לקיים כנס לבעלי עסקים ולמפעלים בשדרות ושער הנגב במטרה לתת להם עדיפות בעבודה מול משרד הביטחון.

מאז תחילת כהונתו של ראש העיר, הוא דרש ממשרד הביטחון ומהעומד בראשו, השר אביגדור ליברמן, לתת עדיפות למפעלים ותעשיינים הפועלים בשטחה של שדרות ובנוסף לכך גם ליוזמות עסקיות ומסחריות ויתנו להם קדימות ועדיפות בישראל כולה.

דרישה עקבית זו הביאה השבוע לפגישה היסטורית עם ראש מינהל ההרכשה והייצור במשרד הביטחון, אל"מ (מיל') אבי דדון. בפגישה, דדון הבטיח לתת עדיפות גדולה יותר עבור מפעלים ותעשייה ובנוסף החליט לפתוח ולהגדיל את ההזדמנות עבור כל בעלי המקצוע הקיימים בשדרות. הכוונה היא החל מיועצים ועד שרברבים, מכונאים ומסגרים ובכך ייהפכו לספקים מועדפים של משרד הביטחון ומינהל ההרכשה והייצור.

אלו חדשות מרחיקות לכת עבור הסוחרים והתעשיינים שגרים ופועלים כבר היום בשדרות ובוודאי עבור כל אלה שעוד מתכננים להשתקע ולהשקיע בעיר.

עוד סוכם בישיבה זו, שיתקיים בשדרות כינוס משותף של מנהלי אזורי התעשייה ספירים ושדרות, שי בן-יעיש ושמעון אדרי, יחד עם מינהל ההרכשה והייצור. למפגש יוכלו להגיע הציבור הרחב, תעשיינים, בעלי מקצועות חופשיים, סוחרים, ושם יירשמו ויקבלו הדרכה כיצד באופן פשוט יוכלו להיהפך לספקים רשומים של משרד הביטחון.

ראש העיר בירך על דבריו של דדון ואמר: "מדובר בבשורה גדולה מאוד לשדרות ולאזור. הגיע הזמן שמדינת ישראל תתעדף בעלי עסקים מאזור שדרות ועוטף עזה. יש כאן אנשים מוכשרים שעושים דברים טובים ודווקא בימים כאלה, זו אמירה חשובה של המדינה להראות את האזור על שלל איכויותיו".

מנהל אזור התעשייה בשדרות, שמעון אדרי: "מדובר בפגישה חשובה מאוד לתעשייה הביטחונית בשדרות ובעיקר לזו שתגיע לעיר ותיצור מקורות תעסוקה איכותיים לתושבים".

מנהל אזור התעשייה "ספירים", שי בן-יעיש: "אלו חדשות מצוינות שמגיעות במקבל לפיתוח ולצמיחה הדרמטית של התעסוקה והכלכלה האזורית. הערך המוסף הוא שראש העיר פתח את ההזדמנות הזאת לא רק לשדרות אלא עבור שער הנגב וזו בשורה ראויה ביותר וישר כוח על כך".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד