עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות מוקירה את חייליה

שדרות מוקירה את חייליה

עיריית שדרות ו"יחד למען החייל" מצדיעים לחיילי וחיילות צה"ל במגוון אירועים שהחלו בשבוע שעבר ויימשכו עד יום ראשון הקרוב.

"יחד למען החייל" (הגוף המאוחד של קרן לב"י והאגודה למען החייל) בשיתוף צה"ל מקיימים השנה בפעם השנייה את – "תודה! – שבוע הוקרה ארצי לחיילי צה"ל". עיריית שדרות נרתמה למהלך המבורך בשיתוף-פעולה עם סניף שדרות של "יחד למען החייל", בראשותו של שלום אאידה.

שבוע ההוקרה החל ביום רביעי שעבר, ב-27 ביוני, ויימשך עד יום ראשון הקרוב, ה-8 ביולי ויכלול מספר אירועים ברמה הארצית לאוכלוסיות היעד השונות, ועשרות אירועים מקומיים בהובלת הרשויות המקומיות וסניפי המתנדבים של "יחד למען החייל". כמו כן, עשרות רשתות מובילות יציעו לחיילים הטבות צרכניות מיוחדות בהצגת תעודה.

מטרת שבוע ההוקרה היא להוקיר תודה והערכה לחיילי החובה בצה"ל ובגופי הביטחון השונים על פועלם ומסירותם לשמירה על ביטחון מדינת ישראל.

ב"יחד למען החייל" קוראים לתושבים ולתושבות להתנדב במעשה, ביוזמה או בפעילות מיוחדת.

בנוסף לאירועים אלה יתקיימו מגוון פעילויות ברחבי הארץ לטובת החיילים. ניידות "כוורת", רשת חנויות הנוחות לחיילים של "יחד למען החייל", יציעו מבצעים אטרקטיביים וכן מספר מוצרים במחיר מסובסד של שקל אחד בלבד.

ניידות מיוחדות נוספות, בתרומת ארגונים שונים מהארץ ומהעולם, ינועו בין מוצבי צה"ל השונים עם "אוטו גלידה" מיוחד שיגיע לפנק את החיילים בשטח. מתנדבים יפגשו את החיילים בתחנות ההסעה, יבקרו את החיילים המאושפזים בבתי החולים, יוצבו עמדות כתיבת ברכות לחיילים במרכזי קניות, יתקיימו מסיבות מקומיות, הופעות ועוד. 

בתי עסק ורשתות בכל הארץ נרתמו לקראת שבוע ההוקרה ומציעים לחיילים הטבות והנחות במגוון רחב של תחומים – הטבות בבתי קפה ברשתות אופנה, במסעדות, בפעילויות פנאי ועוד.

האירוע הראשון, "עולים על כפכפים", התקיים בשבוע שעבר בשיתוף ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה – FIDF וכן מחלקת מופת באגף כח אדם בצה"ל למען החיילים הבודדים. יום הכיף התקיים בפארק המים "שפיים" ובמהלכו נהנו החיילים ממסיבת בריכה עם די.ג'יי ערן ברנע וכן הופעה של להקת "התקווה 6".

ביום ראשון הקרוב יתקיים אירוע ארצי חווייתי בשם "שדרוג יום א'". מתנדבי "יחד למען החייל" יתפרסו בתחנות ההסעה השונות ברחבי הארץ ויפנקו את החיילים באהבה רבה וצידה לדרך. ההפנינג המרכזי יתקיים בחניון קריית ההדרכה של צה"ל – עיר הבה"דים שבנגב. גם האולפן השקוף של גל"צ יגיע למקום.

ביום רביעי יתקיים פסטיבל "יותר" המסורתי – מסיבת המתגייסים הגדולה בישראל המתקיימת מזה 14 שנה ב"גני יהושע" שבפארק הירקון. המסיבה בשיתוף מועדון "יותר" וידידי האגודה בבריטניה. הפסטיבל השנה מיועד למתגייסים במחזור יולי 2018 עד מאי 2019. במקום תפתח לשכת גיוס ניידת עם כ-110 עמדות בהן צוות חיילים וחיילות שיסייעו למתגייסים עם שאלות ובקשות לקראת הגיוס הקרב. על הבמה המרכזית שתיפתח בשעה 19:00 יופיעו אמנים שנבחרו על-ידי המיועדים לשירות ביטחון (מלש"בים) – עדן בן-זקן, להקת "התקווה 6", די.ג'יי סקאזי, רגב הוד, נדב גדז' ונופר סלמן.

בשדרות יתייצבו בני נוער בתחנת הרכבת ויתנו כיבוד וצ'ופרים לחיילים שיעברו בתחנה. יו"ר סניף "יחד למען החייל" בעיר, שלום אאידה, דאג לחלק לבוגרי המקיפים בעיר תיקים וצ'ופרים נוספים.

 

 צילומים: באדיבות מועדון "יותר" ו"יחד למען החייל"

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד