עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

הצלחה כבירה לקייטנות בשדרות

הצלחה כבירה לקייטנות בשדרות

למעלה מ-3,000 ילדים וילדות נהנים בימים אלה מקייטנות איכותיות ועשירות בגני הילדים ובבתי-הספר בשדרות. תלמידי ד'-ה' בקייטנת אנגלית ובסוף החודש תחל קייטנת הרובוטיקה. בחודש הבא יתקיים מחנה ספורט לגילאי 6-12.

עיריית שדרות והמתנ"ס השקיעו השנה בקיום קייטנות לכלל ילדי שדרות מגיל הגן ועד גיל התיכון. לקייטנות העירוניות נרשמו כ-3,150 ילדים וילדות.

בקייטנות הגנים נהנים הילדים מחוגים רבים במהלך השבוע, הצגות, פעילות במשחקייה, פעולות עם מד"צים ומש"צים, הגעה לבריכה העירונית וצפייה בסרטים בסינמטק.

ילדי א'-ג' נהנים מ"בית הספר של החופש הגדול" עם פעילות ענפה ועשירה של מורים ומורות, מדריכים ומדריכות. הנושא השנה של תכנית הקיץ אותו קבע משרד החינוך הוא "מפליגים עם סיפורים".

בין השאר, נחשפים התלמידים לתחומים שאינם בתכנית הליבה והתנסות חווייתית בהם, כמו: בתחומי האומנויות, הספורט, החינוך הסביבתי. בנוסף מושם דגש על תכנים חברתיים ערכיים, בדגש על: מעורבות חברתית, האחר הוא אני, אני והקבוצה, תרבות הפנאי וערכי מפתח הל"ב. ביוזמה של העירייה, תלמידי כיתות ד' נמצאים השנה בקייטנת אנגלית מיוחדת, כהמשך לקייטנה שהיו בה בכיתה ג', גם תלמידי כיתות ה' בקייטנת אנגלית.

קייטנה מיוחדת במיוחד שתיפתח ב-22 ביולי (מחזור ראשון) היא "קייטנת רובוטיקה בכיף" – קייטנת מדע שמארגנים אגף החינוך בעיריית שדרות יחד עם משרד המדע והטכנולוגיה. הקייטנה מתקיימת זו השנה השלישית במשך 5 ימים בשבוע. היא חווייתית ולימודים בתחומי הרובוטיקה ומטרתה לחשוף את התלמידים לתכני המדעים וההנדסה. הקייטנה מתכתבת עם חזון העיר להגברת המצוינות בתחומי המדעים והמתמטיקה. לאור ההצלחה והביקוש בשנים קודמות, הורחבה הקייטנה לשני מחזורים על מנת לתת אפשרות לכמה שיותר תלמידים להירשם.

בתכנית הקייטנה שתתקיים בבית-ספר "תורני חדש": כתב סתרים והצפנה, עט דיגיטלי – טכנולוגיה להעברת מידע, סיור דיגיטלי – לוויין רובוטי, אופטי קלי – אשליות אופטיות, רובוטי מרגל, ריחוף ודאייה.

בשיתוף עם "אתנה לקידום הספורט" ועמותת "מכבי" יתקיים בתחילת חודש אוגוסט מחנה ספורט "כשאת עושה ספורט" לילדות בגילאי 12-6. המחנה יכלול אימונים במגוון ענפי ספורט שונים בעיר ומחוצה לה.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד