עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

קיץ מהאגדות לבני הנוער בשדרות

הגדל

קיץ מהאגדות לבני הנוער בשדרות

עיריית שדרות, באמצעות יחידת הנוער, ארגנה לבני הנוער בעיר חופש גדול מלא בפעילויות ביום ובלילה. בין האירועים: הופעות, הרצאות, ערבי שיח, טורניר קט-רגל ועוד.

אם אתם בני ובנות נוער בשדרות ולא שמעתם על אירועי הקיץ של יחידת הנוער העירונית, כנראה שנעדרתם מהעיר בתקופה האחרונה. מדי שנה, עם סוף שנת הלימודים ולאחר יריית הפתיחה העירונית הרשמית, עמלים ביחידת הנוער על מגוון פעילויות שלא ישאירו לבני הנוער רגע דל.

פן חשוב שנותנים עליו דגש ביחידה הוא הגיבוש והחיבור בין מסגרות ותנועות הנוער בעיר וזאת מתוך תפיסה שיש מקום לכולם והמטרה בסופו של דבר משותפת. מתוך כך יצאו מעל למאה בני נוער לתחרות בין-מסגרתית הנקראת "הנוער ברחובות" שבה נדרשו לעבור בין תחנות שונות בעיר שדרות ולהשלים משימות, כאשר המסגרת הזוכה תוגמלה בפרס שווה במיוחד. אך מעבר לפרס יש חשיבות גדולה יותר בקירוב הלבבות והגיבוש בין בני הנוער – הסיבה שלשמה נערכה התחרות.

בשבוע שעבר נהנו כ-80 בני נוער מהופעה של אמן האשליות, ליאור רוכמן.

במוצאי שבת, תשעה באב, התקיימו מעגלי שיח בהנחיית גרעין החיילים שנמצאים בפרק המשימה בעיר. הגיעו מתנועות הנוער השונות וממרכזי הנוער.

מעגלי השיח עסקו בזיכרון החורבן ויצירת עתיד משותף בעיר שדרות ובארץ בכלל.

ביום שני האחרון התקיים גמר טורניר קט רגל לנוער שהתקיים בשבועיים וחצי האחרונים בארגון משותף של יחידת הנוער, מחלקת הספורט, מכבי שדרות והמתנ"ס. בטורניר השתתפו 12 קבוצות לפי גילאים ז'-ט' וי'-יב'.

בטורניר כיתות ז'-ט' זכתה במקום ראשון קבוצת "האריות" ומלך השערים של ז'-ט' תומר כהן עם 5 שערים. בטורניר כיתות י'-יב' קבוצת "הבלאנקוס" במקום ראשון ומלך השערים מיכאל יוסופוב עם 10 שערים.

ביום שני התקיימה גם הרצאתו צורי דאהן בנושא התמכרויות. צורי סיפר את סיפורו האישי כמכור נקי והעביר את התובנות שלו לנוער. הגיעו כ-50 בני נוער לשיחה שהיתה מעניינת מאוד ומוצלחת.

בנוסף לכל הפעילויות, התקיים השבוע שבוע התנדבות - במהלך השבוע האחרון התנדבו בני הנוער בעיר במועדון הקשישים ובמרכז חסד.

חשוב לציין, שהאירועים מתאפשרים בזכות שותפות איתנה עם מנהלת תכנית "עיר ללא אלימות", שנהב בניטה, ומנהלת התכנית הלאומית "360", ורד דניאל, תכניות שנותנות רוח גבית לאירועי הקיץ שהיו ועוד יהיו.

מנהל אגף נוער וצעירים, יגאל ברכה: "קיץ 2018 הינו בסימן מיוחד של שותפות, לא רק בין הגופים העירוניים שיודעים לעבוד בצורה נהדרת גם בשגרה, אלא בין מסגרות הנוער השונות, תנועות ומועדונים, מסגרות דתיות וחילוניות. אין ספק כי זו עוד מדרגה בצמיחה המיוחדת של העיר הזו".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד