עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

הודעה לעיתונות - עיריית שדרות תקים "בית להורות" בהשקעה של כ-4.5 מיליון שקלים

עיריית שדרות תקים "בית להורות" בהשקעה של כ-4.5 מיליון שקלים

 

בשורה להורים בשדרות: בהשקעה של מיליוני שקלים, יוקם במרכז העיר "הבית להורות" שיספק שירות בתחום ההורות להורים תושבי העיר ולהורים שילדיהם לומדים במסגרות הגיל הרך ובבתי-הספר בעיר.

ידוע לכולם שהורות היא אחד האתגרים ההתפתחותיים המורכבים והתובעניים ביותר עבור רובנו. לא הוכשרנו לכך מעולם, כוונותינו טובות אך המציאות תמיד מפתיעה.

עיריית שדרות, באמצעות השירות הפסיכולוגי-חינוכי (שפ"ח), בניהולה של יפית חסן, יזמה והובילה את מיזם "בית להורות" שיצא לדרך בחודש מאי האחרון. עיריית שדרות  - הבית להורות. "הבית להורות מספק להורים מפגשי הדרכה אישיים וכן מעניק העשרה בתחום ההורות במסגרת הרצאות, סדנאות וימי עיון", סיפרה חסן.

במהלך השנה נהנו ההורים ממגוון של הרצאות בכלל בתי-הספר בעיר, בשיתוף ועיד ההורים הבית-ספריים.

כעת, יוצא לדרך השלב השני והמשמעותי, של בניית מבנה פיסי של "הבית להורות". "בית להורות" שם לו למטרה, להעלות את נושא ההורות והמשפחה לסדר היום ולסייע להורים במילוי תפקידם החשוב והמאתגר. "הבית" מזהה בהורים את המשאב העיקרי בטיפוח והכנת ילדיהם לחיים ויפעל לקידום הורות מטפחת ומיטיבה, תוך הקניית כלים מעשיים לשיפור יכולת ההכלה וההובלה של ההורים את ילדיהם. פעולותיהם של מפעילי "הבית להורות" מתמקדות בהדרכת הורים ומתן העשרה בתחום ההורות במסגרת הרצאות, סדנאות וימי עיון. תכניות ה"בית" כוללות התייחסות לרב-תרבותיות והוא חותר להנכיח ולהנגיש את השירות להורים בכל רחבי העיר ולתרום לביסוס השפ"ח בשדרות כגוף האמון על תחום ההורות והדרכת הורים בפרט.

המבנה שיוקם יהיה במרכז העיר, ברחוב הרצל, סמוך למבנה החדש של מרכז חוסן, על שטח של 440 מ"ר עם חדרי טיפול, חדרי צוות, כיתות לימוד ואולם כינוסים ל-130 איש וכן חצר פטיו פנימית לשיפור השהות במקום.

בין השירותים שיינתנו במרכז: הדרכת הורים – מדריכי ההורים נפגשים עם ההורים אחת לשבוע למשך כשעה. המפגשים כוללים מיפוי של המצב וחמישה מפגשי הדרכה. ההדרכה מכוונת לקדם העצמת תחושת המסוגלות ההורית; חיזוק הקשר בין ההורים לבין ילדם; קידום מערכת יחסים (הורה – ילד) יציבה, תומכת ומכבדת והקניית כלים בסיסיים להורים להתנהלות בשגרה ולטיפול במשבר.

במקום יהיו סדנאות, הרצאות וקבוצות במגוון נושאים וכן השתלמויות לצוותים חינוכיים.

הצוות כולל פסיכולוגים ומתמחים בפסיכולוגיה חינוכית ואנשי מקצוע בעלי הכשרה ורקע רלוונטי בטיפול ו/או להדרכת הורים. המרצים – אנשים מומחים ומוכרים בתחומם.

חסן סיכמה ואמרה: "אני מודה להנהגת העיר, לפורום נוער בסיכון הפועל בעיר ללא לאות ואשר מאפשר סיעור מוחין ופיתוח יוזמות לטובת ההורים וכלל ילדי העיר וכן לאחראית על הבית להורות, נעמי עיני, על בנייתה של תכנית המגלה קשב להורים וצרכיהם ועל הפעלת מערך הנחיית ההורים".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד