עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

למען הקהילה: מתנ"ס שדרות מאמץ את "אנוש"

הגדל

למען הקהילה:

מתנ"ס שדרות מאמץ את "אנוש"

 

שיתוף-פעולה יוצא דופן ונפלא נרקם לאחרונה בין מתנ"ס שדרות לבין מועדון עמותת "אנוש" בעיר. בין השאר, עובדי המתנ"ס מתנדבים אחת לשבוע במועדון והמתמודדים ב"אנוש" נהנים מכרטיסים לאירועים במתנ"ס.

עמותת "אנוש" – העמותה לישראלית לבריאות הנפש – פועלת באמצעות מועדונים, מרכזי שירות ומרכזי ייעוץ וסיוע בכל הארץ, על-מנת לסייע למתמודדים עם מוגבלות נפשית. זאת, בין השאר במתן פיתרונות תעסוקה, דיור, שיקום וטיפול.

מועדון "אנוש" בשדרות החל לפעול בשנת 1998 ומעניק שירותי שיקום בקהילה באווירה אישית, חמה ומשפחתית המאפשרת התנסויות מגוונות וחדשניות ומסייעת למתמודדים להשתלב בצורה מלאה בקהילה.

מנכ"לית המתנ"ס בשדרות, לימור כהן החליטה בשבועות האחרונים כי המתנ"ס על כלל עובדיו יאמץ לחיקו את מועדון "אנוש" שדרות. עובדי המתנ"ס נפגשו לאחרונה עם נציגי המועדון, בניהולה של נועה סבג, וסיכמו יחד על שיתופי הפעולה.

בין השאר, המתנ"ס ייתן כמות מסוימת מהכרטיסים להופעות והצגות במתנ"ס למתמודדים ב"אנוש" ללא עלות. בנוסף, המתנ"ס ישתתף בעלות מפעיל באירועים במועדון "אנוש" בשדרות. כהן הוסיפה, כי מדריכי החוגים במתנ"ס התנדבו להגיע אחת לשבוע למועדון ולהעביר פעילות למתמודדים במקום.

"פגשנו צוות עם לב ענק, המון מוטיבציה וראש פתוח לשילוב קהילתי וכל זאת בהנהגתה של לימור כהן, מנהלת מתנ"ס שדרות אשר פתחה לנו את הלב והדלת", כתבה סבג בפייסבוק. "ברור לי שהמדיניות העירונית וההוואי הקהילתי בעיר שדרות, בהובלתו של אלון דוידי הם שמאפשרים לקסם הזה לקרות", הוסיפה.

עוד ציינה סבג: "זו אמירה מבחינת הרשות שהיא מנגישה את השירותים לאנשים שיש להם מגבלה נפשית, זה לא כמו נכות פיזית, זה דורש הנגשה מסוג אחר, גם רגישות מסוג אחר, שלא ירגישו חריגים. עוזרים להם לצרוך תרבות בקהילה. קצבת הנכות שהם מקבלים לא מספיקה. מסבסדים להם את זה". 

מנכ"לית המתנ"ס, לימור כהן: "המתנ"ס לקח השנה כמשימת על להרחיב את השירותים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. לפני שאנחנו יוצאים אל הקהילה, אנחנו רוצים להתנדב בעצמנו ויחד עם האנשים המקסימים ב'אנוש' נעשה פעילות מדהימה".

ראש העיר, אלון דוידי, אשר ההחלטה על אימוץ "אנוש" נעשתה בעידודו, בירך על שיתוף הפעולה: "אני מדגיש באירועים רבים בהם אני מדבר, כמה חשוב לקבל את כולם, גם את השונים מאיתנו, לחבר אותם לקהילה, להנגיש את הפעילויות העירוניות לכלל האנשים ולכן אני שמח מאוד שנוצר שיתוף הפעולה הזה בין המתנ"ס לבין מועדון אנוש, שבו פעילים אנשים יקרים, תושבי העיר שלנו, המתמודדים עם מוגבלות נפשית. נמשיך לעשות למען וביחד כלל התושבים".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד