עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

בפעם הראשונה – אירוע פתיחת השנה של "ספיר" בעיר שדרות

בפעם הראשונה – אירוע פתיחת השנה של "ספיר" בעיר שדרות

7/11/18, יום רביעי, החל מ-19:30, מתחם השוק בשדרות

יוזמה משותפת של יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במכללת ספיר וראש עיריית שדרות הולידה את אירוע פתיחת השנה של הסטודנטים במכללה הציבורית הגדולה בישראל, במתחם השוק העירוני בשדרות. "הסטודנטים בשדרות הם חלק מרכזי מהתפתחותה של העיר והמטרה היא לעודד אותם להישאר כאן", אומר ראש העיר, אלון דוידי.

מתחם השוק העירוני בשדרות צפוי להתמלא ביום רביעי בערב בלמעלה מ-1,000 סטודנטים וסטודנטיות מהמכללה האקדמית ספיר וכן מאות מתושבי שדרות, שייקחו חלק במסיבת פתיחת שנת הלימודים של המכללה.

אירוע ייחודי זה, מסמל את החיבור והידוק הקשרים בין שדרות וספיר. בשבוע הבא יתקיים סיור טעימות מספיר לשדרות לטובת סטודנטים חדשים שיכירו מקרוב את סצנת הסטודנטים שמתפתחת בעיר בשנים האחרונות.

האירוע, יחל בשעה 19:00 ויכלול מופע חימום של ההרכב "ערוץ הכיבוד" ולאחר מכן המופע המרכזי ובו כוכב הרוק והמוזיקה האלקטרונית ברי סחרוף יארח את זמר הפופ הים-תיכוני, ליאור נרקיס.

המארגנים מבטיחים בר עשיר באלכוהול ובו מבצע של 1+1 בין 19:30 ל-20:30

בשנים האחרונות גדל מספר הסטודנטים המתגוררים בשדרות, הן בכפר הסטודנטים של "איילים", הן בדירות שכורות בעיר ובעתיד הוא יגדל אף יותר, לאור החלטתו של ראש העירייה, אלון דוידי, להקים כפר סטודנטים נוסף, בבעלות העירייה, ובו מאות מיטות נוספות לסטודנטים.

יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במכללת ספיר, ניר טל, המתגורר בכפר "איילים" בשדרות, סיפר כיצד נולד הרעיון לקיום האירוע בשדרות: "לאחר שבת קשה של קסאמים בשדרות, הרמתי טלפון לראש העיר ואמרתי לו שאשמח לשיתוף פעולה בתחומים רבים, כשהראשון בהם הוא מסיבת פתיחת שנה של הסטודנטים בשדרות". דוידי, הידוע באהדתו לציבור הצעירים והסטודנטים, לקח את היוזמה בשתי ידיים, עירב מיד את המתנ"ס ומרכז הצעירים ויחד עם המכללה, האגודה ו"איילים" נוצר אירוע מדהים.

"הסטודנטים של ספיר בכלל ואלו המתגוררים בשדרות בפרט הם חלק מרכזי מההתפתחות שלנו, הם החיו את חיי הלילה בעיר, הם פותחים כאן עסקי מזון ועסקים אחרים ובתום לימודיהם, רבים מהם מחליטים להישאר לגור כאן", אמר דוידי. "שדרות היא עיר מרכזית בנגב המערבי ולכן סטודנטים רבים המתגוררים באזור מגיעים לבלות אצלנו, לאכול אצלנו וליהנות. נמשיך להשקיע רבות בכפרי סטודנטים נוספים, במתן המלגות שאנחנו נותנים מידי שנה, בפסטיבל קולנוע דרום ובאירועים נוספים יחד עם אגודת הסטודנטים והמכללה".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד