עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

החממה בשדרות – "משדרות תצא הבשורה"

החממה בשדרות – "משדרות תצא הבשורה"

ערב חשיפת מיזמים ופתיחת שנה של החממה למנהיגות רב תרבותית התקיים ביום ראשון האחרון. היזמים הצעירים הציגו מיזמים מעוררי השראה שהשאירו את הקהל פעור פה.

חבורת יזמים צעירים, חברים בקבוצת הייחודית "החממה למנהיגות רב-תרבותית" אשר פועלת בעיר שדרות מזה 8 שנים. ביום ראשון השבוע, בערב חגיגי ומרגש במרכז הצעירים, הם הציגו שישה מיזמים מעוררי השראה בתחומים שונים: בעלי מוגבלויות, נשים, בריונות בבתי הספר ותחומים נוספים.

לצד מציאות ביטחונית מורכבת, חברי החממה לא עוצרים: הם לקחו את הנושאים הבוערים בהם ובחברה הישראלית והחליטו לפעול, ליצור ולהוביל. הם סיפרו ושיתפו וביקשו את תמיכת הנוכחים והנוכחות כדי להגשים חלום ועם זאת להפוך את העולם למקום טוב יותר. 

היזמים שהציגו את היצירות הם אדווה אלמקייס, יוכי זכאי, שרית יפרח פרץ, אוריאל ונגר, טני ויליאם, שלום ספיבקוב, ויטלי טלמן ומלי פנינה טפירו.

החממה למנהיגות רב-תרבותית, הינה מיזם ייחודי אשר נולד במרכז הצעירים בשדרות. הרעיון להפגיש בשולחן אחד צעירים רבים, מרקעים תרבותיים שונים, נולד מתוך רצון לגלות את הרוב המשותף הקיים בין צעירים באשר הם - צעירים אשר חולמים, שואפים, פועלים ומקווים לדברים דומים אך היותם מרקעים תרבותיים שונים מעולם לא הפגיש אותם לשיח חוצה מגזרים החושף מטרות זהות. חממה הינה מקום למפגש, לשיתוף, לשיח נוקב וחסר פשרות, להכרת וכיבוד השונה ובעיקר לבירור אמיתי בגובה העיניים. ההשתתפות בחממה הינה וולונטרית לגמרי, אין בה משוא פנים, כולם שווים בין שווים, מה שמביא לשולחן צעירים בעלי מוטיבציה רבה לעשות שינוי עממי ולקחת חלק בפיתוח העיר. החממה בעצם גילתה שבמקום של שונות, יש ערך גדול יותר למשפט "השלם גדול יותר מסך חלקיו".

החממה למנהיגות רב תרבותית היא קבוצה מגוונת של צעירים משדרות שקמה על-מנת ליצור שותפות של כל התושבים הצעירים (גילאי 20-35) בעיר, במטרה להנהיג סדר יום חברתי חדש בשדרות, ולהוות גורם משפיע ויוצר מציאות דרך עבודה משותפת. החממה למנהיגות רב תרבותית צמחה מתוך מרכז הצעירים בשדרות אך פועלת עצמאית ומונהגת על ידי צעירים תושבי שדרות הפועלים בהתנדבות ומתוך מחויבות עמוקה לייצר תשתית חזקה של קהילת תושבים צעירה ואיכותית.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, התרשם מהמיזמים ואמר: "יש בשדרות אנשים מצוינים בכלל ובפרט החבר'ה הצעירים, בהם הסטודנטים וגם אלה שלא. מדובר באנשים עם ראש על הכתפיים שחושבים כיצד לעשות טוב יותר למקום שבו הם גרים ובעתיד יגורו ילדיהם ועל כך אני מברך. הצוות שעובד במרכז הצעירים עמל כל השנה על פעילויות ואירועים איכותיים למען הנוער והצעירים ונמשיך לפתח זאת"

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד