עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

נוטעים חיים בקרב המשתקמים

הגדל

נוטעים חיים בקרב המשתקמים

מרכז "עזרה למרפא" בשדרות, מיסודו של הרב פירר, קיים השבוע אירוע מרגש תחת הכותרת "נטיעת חיים בריאים" למען תושבי הדרום במלאות שנתיים להקמת המרכז. ראש העיר, אלון דוידי: "בזכות המקום הזה, אנשים יוצאים משדרות שמחים ומחייכים".

 

ביום שלישי השבוע התקיים בעיר שדרות אירוע לציון שנתיים להקמתו של מרכז "עזרה למרפא" שדרות, בראשות הרב אברהם אלימלך פירר.

האירוע התקיים בהנחייתו של העיתונאי מנחם הורוביץ, במעמד הרב פירר, השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והפנים, אריה מכלוף דרעי, השרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל, יו"ר ועדת חוץ ובטחון, אבי דיכטר, מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב, משה מור-יוסף, ראש עירית שדרות, אלון דוידי, ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין, ראש עיריית שדרות בעבר, דוד בוסקילה, ממלאת מקום ראש העיר, יהודית אוליאל מלכה, סגן ראש העיר, אלעד קלימי, וחבר המועצה, דורון טקטוק.

כידוע, אגודת "עזרה למרפא" בראשות הרב א.א.פירר, שהוקמה עוד בשנת 1982, פועלת כמידי יום, כדי לעזור לאנשים, להושיט יד ולתמוך בהם, ברגעי חייהם הקשים ביותר.

האגודה מספקת שרותי יעוץ רפואי ע"י הרב פירר, מרכזי שיקום יום בבני ברק ובשדרות, שרותי אמבולנסים, סיוע ותמיכה בילדים חולי סרטן, מרכזי השאלת ציוד רפואי ושירותים נוספים.

מרכז "עזרה למרפא" שדרות הוקם ע"י הרב פירר, בברכתה ובסיוע של עירית שדרות והמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב, על מנת לתת מענה הולם לתושבי שדרות, עוטף עזה ודרום הארץ, הזקוקים לשרותי שיקום יום עקב מחלות כרוניות קשות כגון: פרקינסון, פיברומיאלגיה וכו', אירועים מוחיים, פציעות הדורשות שיקום, ילדים עם מוגבלויות ולסובלים מהפרעות פוסט טראומה ותפקוד נפשי לקוי בעקבות המצב הביטחוני באזור.

המרכז נמצא במבנה ממוגן, מה שמאפשר לו לתת שירותים גם בעת חירום במגוון סוגי טיפול, כמו פיזיותרפיה, בריכה טיפולית מיוחדת, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, תרפיה באומנות, מטבח טיפולי, גינון טיפולי ושרותי עבודה סוציאלית.

מאז הקמתו של המרכז, לפני כשנתיים, קיבלו טיפולים למעלה מ-2000 מטופלים בקשת רחבה של צרכים וכל זאת ניתן כשרות לאנשים ללא כל תמורה כספית.

במקום צוות מטפלים רב מקצועי מיומן ומנוסה שמשקיע כל שביכולתו לטפל ולחבק את המטופלים.

חשוב לציין, שהמרכז הנו משלים לשירותי קופות החולים.

הערב היה מרגש ונוגע ללב, בעיקר לאור הסיפורים של המטופלים שחוו סבל פיזי ונפשי קשה בחייהם ורואים במרכז "עזרה למרפא" שדרות קרש הצלה ומקום של חסד והבראה.

ראש העיר, אלון דוידי, אמר באירוע: "המקום הזה מפואר עם שירותי בריאות איכותיים מאוד, ממש הייטק של הבריאות. אני גאה להיות ראש עיר שיש בה את המרכז של הרב פירר. המקום הזה הוא מקום של חיים. אנשים יוצאים מכאן מחייכים ושמחים.  תודה מעומק הלב לתומכים של הפרויקט הזה, אנשים שעושים את זה בסתר, עשרות אלפים משדרות וכל האזור מקבלים את החיים שלהם בחזרה וזאת אני אומר בשם כל התושבים".

מנכ״ל הרשות לפיתוח הנגב, משה מור יוסף: ״המרכז לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב פועלים כל העת לצמצום הפערים בין המרכז לפריפריה. אנו יודעים כי בתחום הבריאות בכלל ובתחום הפרא-רפואי בפרט הפערים הם עצומים. אנו רואים חשיבות עליונה בשותפות שלנו להקמת ותפעול המרכז״.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניותך למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד