סליידר כתבותדלג על סליידר כתבות
כל אירועי פורים בשדרות

כל אירועי פורים בשדרות

אין מצב שבפורים הזה מישהו נשאר בבית 🎊🎉 מסיבות פורים השנה בשדרות מתחילות... ברחבי העיר, לכל הגילאים ...

קרא עוד >
ילדי שדרות בגן שעשועים
עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת פיקוד העורף

אמש פיקוד העורף חסם את הגישה של האפליקציות של הצבע אדום למאגר המידע שלהם (בגלל שהן לא היו יציבות והוציאו התרעות שווא) לכן על מנת לקבל את ההתרעות של צבע אדום יש להוריד את האפליקציה של פיקוד העורף בקישור הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evigilo.smart.mobile.android.ioref מומלץ למחוק את האפליקציות של צבע אדום.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

אגף הרווחה יסגר בין התאריכים 20/01/19 ועד 24/01/19 עקב מיון תיקים.

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

העירייה תנציח את ששון שרה

הגדל

 

 

דוידי: "העירייה תנציח את ששון שרה בצורה מכבדת"

עיריית שדרות מתכוונת להנציח את תושב העיר ובעל המכולת הוותיק, ששון שרה, שנפטר בשבוע שעבר מדום לב. כך סיכם ראש העיר, אלון דוידי, עם משפחת שרה, בתום ביקור תנחומים בבית המשפחה השבוע. דוידי אמר: "מעולם ששון לא ביקש דבר לעצמו, רק לזולת. איש של עזרה וחסד שיחסר לכולנו".

 

באופן מפתיע במיוחד, שעות לפני כנס פוליטי בו היה אמור לקחת חלק, לקה ששון שרה בדום לב במרפאה אליה הגיע עקב לחצים בחזה ונפטר. עיר שלמה הייתה ועודנה המומה מהאסון וכך גם עיריית שדרות, אשר מבנה העירייה סמוך מאוד למכולת של ששון, עובדיה, נבחרי הציבור וכמובן ראש העיר, אלון דוידי, חבר מפלגתו של שרה המכיר אותו מהיום שהגיע לשדרות.

בתחילת השבוע הגיע דוידי לבית משפחת שרה לנחם את רעייתו של ששון, ענת, את חמשת ילדיו, רחל, הילה, יוסף, שני וחדווה ואת שני אחיו, אליעזר ואברהם. דוידי סיכם עם המשפחה שהעירייה תפעל להנציח את ששון ז"ל שהיה אחד מסמליה של העיר. הם קבעו יחדיו לקיים פגישה בנושא בתום אזכרת החודש. "היום הגעתי לנחם את משפחתך היקרה", כתב דוידי בדף הפייסבוק שלו. "ישבתי עם אשתך, בנך ובנותיך ואחייך היקרים. שוחחנו ארוכות על מה ומי שהיית בעבור כל אחד מאיתנו ובעבור העיר שדרות כולה. שיתפתי אותם, כי עיריית שדרות תנציח את יקירם שהיה סמל לעיר. ששון היית איש של אנשים - תמיד מוקף באנשים שסבבו סביבך לשמוע עצה טובה או סיוע ועזרה. יש אנשים שראו בך איש סוד, ופרקו אצלך את אשר על ליבם. הצעירים ראו בך מודל לחיקוי כפעיל חברתי, והמבוגרים התפעלו מההתמדה שלך והדבקות במטרה. ששון היקר תתפלל על חיילי צה"ל, תתפלל על עם ישראל. על העיר שדרות ועל המשפחה היקרה שלך שכל כך אהבת והתגאית בהם תמיד, כולנו נתגעגע לאדם מיוחד שכמוך. תנוח בשלום על משכבך. יהי זכרך ברוך".

בכנס העסקים שקיימה העירייה השבוע, בו ששון היה אמור להשתתף, אמר דוידי: "המרכז המסחרי שליד העירייה הוא המרכז המסחרי של ששון. הייתי אצל המשפחה  ודיברנו על טוב הלב שהיה לו והמיוחד שהיה לו, כמה אנשים הוא עזר להם. המשפחה ואני החלטנו שבע"ה נדע איך להנציח אותו".

עוד כתב השבוע דוידי על ששון שרה: "שדרות של היום היא לא שדרות של אתמול. שדרות בלי ששון שרה היא לא אותה שדרות. שדרות בלי ששון שרה תהיה שונה. תהיה אחרת. ששון היה איש של אנשים. תמיד הוא היה מוקף באנשים שסבבו סביבו לשמוע עצה טובה או סיוע ועזרה במבוכי הבירוקרטיה. יש אנשים שראו בששון איש סוד, ופורקים אצלו את אשר על ליבם. ששון היקר, במשך כל שנותיי, לא רק כראש עיר, אלא גם כתושב, ראיתי דבר אחד ומיוחד שאפיין אותך - מעולם לא ביקשת דבר לעצמך, זו נקודה שייחדה אותך ואת משפחתך היקרה ואשתך ענת שתיבדל לחיים, רק לעזור לאחרים. עשית את זה בלי טלפון נייד. בלי סמארטפון. בלי מחשב. עם נייר ועט, מהפקס הקטן בחנות המכולת שלך, סייעת לעשרות פניות מאנשים שראו בך כתובת. כמה עזרת למשפחות בדיור הציבורי, בסיוע לשכר דירה, במימוש זכויות ובגישור בין הבריות ואת הכל עשית בהמון אהבה והיום החנות שלך סגורה ואף אחד לא מצליח לעכל את חסרונך. כולנו נתגעגע לאדם מיוחד שכמוך".

 

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

מוקד מידע ושירות לתושבדלג על מוקד מידע ושירות לתושב

מוקד מידע ושירות לתושב

 לפניות למוקד מידע ושירות לתושב

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש: 8516*

 

ניתן להתעדכן בדף הפייסבוק של העירייה

 

פייסבוק לוגו
 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד