עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מעניקים עדיפות לעסקים השדרותיים

מעניקים עדיפות לעסקים השדרותיים

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ממשיך להוביל את מדיניותו לגבי העדפת בעלי עסקים מקומיים במכרזים ובמתן שירות לעירייה. בישיבת המליאה הקרובה יציג דוידי את המלצות הוועדה המקצועית שהקים, בהן העדפות למציעים מקומיים במכרזי איכות והשוואת המחיר במכרזי מחיר.

לאחר שהצהיר על כך מספר פעמים ובכמה הזדמנויות ואירועים, ישב ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, עם הגורמים המקצועיים בעירייה כדי לדון באישור החלטה חשובה במליאה שמגשימה את חזונו מזה שנים: לתעדף בכפוף לחוק בעלי עסקים מקומיים ובכך ליצור עוגן כלכלי לעסקים ולתעסוקה בשדרות. החלטה זו משתלבת עם המגמה החיובית של ההתחדשות והבנייה בכל חלקי העיר, זאת לצד טיפוח השכונות הוותיקות בהיקף נרחב של פרויקטים.

בכנס העסקים הגדול שהתקיים השנה במתנ"ס, הצהיר דוידי: "הנחיתי את מחלקת הרכש וכלל מחלקות העירייה לתת עדיפות לעסקים מקומיים בכל הזמנות השירותים שישנם בשדרות. נקים מאגר ספקים דיגיטלי שיעודכן מעת לעת ונעבוד איתו".

כעירייה בעלת מודעות ומעורבות חברתית גבוהה, רואה עיריית שדרות חשיבות בעבודה עם העסקים המקומיים, כאשר המטרה הינה לסייע לבעלי העסקים, ללמוד ולהתפתח  במטרה שיגיעו לכמה שיותר הישגים משמעותיים בפיתוח הכלכלי של העסק.

דוידי הנחה את מנכ"ל העירייה, טל טורן, להקים ועדה מקצועית שתכלול את גזבר העירייה, היועץ המשפטי ומנהל מחלקת הרכש, וזו תביא את המלצותיה בנושא תיעדוף עסקים מקומיים בפני חברי המליאה בישיבת מועצה שתתקיים בקרוב.

הוועדה התכנסה והחליטה שראש העיר יביא בפני מועצת העיר את ההחלטות הבאות: בכל מכרזי האיכות תינתן העדפה למציע מקומי; במכרזי מחיר תינתן אפשרות למציע מקומי שהצעתו הנה בפער של עד 5% מההצעה הזולה ביותר, להשוות את הצעתו אליה; בהצעות מחיר עד 141,200 ₪ תינתן עדיפות לפנייה לספקים מקומיים העונים לדרישות העירייה ורק אם לא יהיו מספיק ספקים מקומיים, תתבצע פנייה גם לספקים חיצוניים.

מאז שנפתחה מינהלת עסקים ותעשייה בעיר, ובשיתוף צוות "מעוף", עובדים במרץ לטובת בעלי העסקים ומציעים להם שירותים רבים, בהם הכשרות, סיוע ברעיונות

להגדלת הרווחיות וההכנסות, מסלולי מימון וייעוץ מקצועי בהתאם לצרכים של העסק, הדרכות וקורסים במגוון תחומים רלוונטיים לבעלי העסקים. בנוסף, הוקם השנה פורום נשות העסקים ומוקמות מינהלות לעסקים הרבים בעיר.

בכך מקדמת העירייה מנועי צמיחה כלכליים, דואגת לטפח את המגזר העסקי ולעודד

יזמות שתהווה הוספת מקומות תעסוקה לתושבי העיר. זאת בנוסף, לחממה ליזמות עסקית שעומדת להיפתח בקרוב ותיתן דחיפה משמעותית להתפתחותה הכלכלית של העיר.

ראש העיר אלון דוידי: "בעלי עסקים רבים מאמינים בעיר שדרות ומעוניינים לפתוח כאן את עסקיהם. בשדרות גם קיימים מפעלים רבים ומגוונים ואין סיבה ששירותים הניתנים בשדרות יילקחו ממקומות אחרים בארץ, ואנו, כרשות מקומית, נהווה דוגמה לגופים וארגונים אחרים".

 

·      מצורפת ההודעה ותמונה של רה"ע עם בעלי העסקים בפסח האחרון. צילום: חן נזרי

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד