עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שלל פעילויות בשבוע המצוינות בחינוך בשדרות

שלל פעילויות בשבוע המצוינות בחינוך בשדרות

 

בכלל בתי הספר בשדרות ציינו השבוע את 'שבוע המצוינות בחינוך', במסגרתו נערכו שלל פעילויות ואירועי שיא לתלמידים, להורים ולצוותים החינוכיים. דוידי: "מדובר בשבוע המספק הצצה להשקעתנו הרבה בחינוך למצוינות".

שבוע המצוינות בחינוך הפך כבר למסורת בעיר והתקיים השבוע, זו השנה החמישית. במהלך השבוע החולף צוין 'שבוע המצוינות בחינוך' בכלל בתי הספר בעיר, שם העלו על נס את המצטיינים בכל שכבות הגיל, תוך מתן דגש רב על תחומי החינוך השונים ובעידוד התלמידים והמורים להישגיות ומצוינות.

ביום ראשון, התקיים יום רובוטיקה עירוני בהובלת המרכז המדעי בשדרות. במגרש הכדורסל של המתנ"ס התקיים הפנינג רובוטיקה, בו הציגו תלמידי כיתות א'-ג' המשתתפים בפרוייקט FLL של המרכז המדעי, את תוצר הרובוטיקה.

כלל בתי הספר, יסודיים ותיכוניים כאחד, קיימו מגוון פעילויות, לרבות ימי שיא של בתי הספר, בתחומי השפה העברית, מתמטיקה, בריאות, ביולוגיה, מנהיגות מדעית, אמנות, זה"ב, אקולוגיה ואיכות הסביבה, מדעים וטכנולוגיה, אסטרונומיה ואנגלית. בבית ספר "הדר" התקיים יום אמנות, בו הכינו התלמידים את המוצגים ליריד התוצרים.

ביום שני בערב, התקיים במגרש הסמוך למתנ"ס יריד תוצרי מצוינות בחינוך היסודי והעל-יסודי. במקביל ליריד התוצרים, התקיים הפנינג מנהיגות מדעית של המרכז המדעי, בו הפעילו מדריכי 'מנהיגות מדעית' תחנות הדרכה, הדגמות וניסויים מדעיים.

ביום שלישי התקיים בסינמטק 'ערב מצטייני חינוך', בחלקו הראשון, לתלמידי בתי הספר היסודיים ובחלקו השני, לתלמידי בתי הספר העל-יסודיים. באירוע, השתתפו ראש העיר, אלון דוידי, סגן ראש העיר אלעד קלימי, מנהלת אגף החינוך, מרים ששי, מנהלי ומנהלות בתי הספר, צוותי ההוראה והורי התלמידים המצטיינים.

ביום רביעי התקיים יום מדעים וטכנולוגיה עירוני, במסגרתו קיים המרכז המדעי פעילות חשיפה לטכנולוגיית הדפסה בתלת-מימד ופעילות בנושא איכות הסביבה ומיחזור לכלל בתי הספר בעיר.

ראש העיר אלון דוידי: "שבוע המצוינות בחינוך, המתקיים מידי שנה, בכל מוסדות החינוך בעיר, מאפשר לנו להמחיש כי בשדרות, המצוינות לגווניה הרבים משלבת מרכיבים של מנהיגות, ערכים ומוסר, שחשוב לנו לכונן בליבה של העשייה החינוכית בעיר. בשבוע זה, נחשפנו למרחב החינוכי העירוני המאפשר לכל תלמיד להעשיר את עולמו, ולהיחשף לתחומי דעת שונים שאינם בהכרח נכללים בתוכנית הלימודים הרגילה ולהתכוונן לתחום או לתחומים המשמעותיים עבורו. תודה לרכזת המצוינות, מיכל דדון, על ריכוז והאחריות על שבוע זה".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי, אמר: "שבוע המצוינות בשדרות נותן אפשרות לחשוף ולהציג את עושרה של מערכת החינוך העירונית, ואת הגיוון שהמערכת מציעה בתכניות הלימוד המתקדמות והייחודיות, אשר הופכות את העיר למובילה בתחום החינוך והמצוינות האזורי. מהפכת המצוינות שהובלנו בשדרות נותנת את פירותיה, ואנו עדים היום לתוצריה המעשיים. זה היה ללא ספק שבוע פורה ומפרה עבור תלמידי שדרות אשר למדו וגם לימדו ובכך העשירו איש את רעהו, כפי ששדרות מותגה – מקום למחשבה. מערכת החינוך בשדרות מצוינת ומבטיחה עתיד מצוין לעיר שדרות."

 

·       צילומים: מור אברג'יל ודוברות עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד