עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

אירועי חנוכה כסלו תש"ף - 23-30.12.19!

סגירת כבישים לרגל אירוע ספורט משותף לצה"ל ולעירייה

תושבים יקרים, לרגל אירוע ספורט עירוני משותף לצה"ל ולעירייה שיתקיים מחר, יום שני, 25/11/19, ייסגרו מספר כבישים לתנועת כלי רכב ותחבורה ציבורית בין השעות 8:30 ל-11:00. הצירים שייחסמו הם: רחוב הבנים מכביש 232 לכיכר הבנים, רחוב יגאל אלון מכיכר הבנים לכיכר בגין, רחוב בן יהודה מקופת חולים "כללית" לכיכר ה"ויקטורי" ורחוב הנחלים מכיכר ה"ויקטורי" ועד לבריכה. בנוסף, לא תתאפשר חניית רכבים ברחוב הבנים, בכניסה לבריכה, וכן ברחוב בן יהודה מול השוק העירוני החל מהיום, יום ראשון, 24/11/19, בשעה 16:00 ועד למחר בשעה 12:30. כמו כן, ה"ספורט קלאב" יהיה סגור מחר למינויים עד השעה 14:00. שיהיה לכולנו שבוע טוב ואירוע מוצלח.

סגירת דרך יצחק שמיר לצורך עבודות תשתית

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

חניות ורודות בשדרות: לנשים בהריון ולאחר לידה

קווים 588, 589, 687, 688, 689 - שינוי לוחות הזמנים ותוספת נסיעות:

נוסעים/ות יקרים/ות, החל מיום שני ה-18.11.19 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של הקווים 588, 589, 687, 688, 689, ותתווספנה נסיעות חדשות: • בקו 588 מכיוון מכללת ספיר תתווסף נסיעה בשעה 18:00. • בקו 589 מכיוון מכללת ספיר תתווסף נסיעה בשעה 18:00. • בקו 688 מכיוון ערד תתווסף נסיעה בשעה 6:55. • בקו 688 מכיוון מכללת אחווה תתווסף נסיעה בשעה 16:00. לוחות הזמנים המלאים יעודכנו במודיעין האתר בסמוך למועד השינוי. מטרופולין מאחלת נסיעה בטוחה ונעימה, לעדכונים בזמן אמת חייגו 5900* מוקד מטרופולין.

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

חדש! קו 587 מירוחם למכללת ספיר החל מסוף אוקטובר

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

השופטת דורנר בשדרות: "שדרות פורחת והחוסן של התושבים מעורר השתאות"

השופטת דורנר בשדרות: "שדרות פורחת והחוסן של התושבים מעורר השתאות"

נציגי מועצת העיתונות בישראל, בראשות נשיאת המועצה, שופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר, ביקרו השבוע בשדרות, קיבלו סקירה וחזון מראש העיר, אלון דוידי, סיירו במוקדים בעיר, תצפתו על עזה וקיימו שיח מעניין עם בני נוער.

ביקור חשוב, מיוחד וראשון מסוגו התקיים ביום שני השבוע בשדרות, עת הגיעו לעיר נציגי מועצת העיתונות בישראל. המועצה הוקמה ב-1963 וחברים בה מו"לים (מוציאים לאור) של מרבית כלי התקשורת בישראל, עורכים, עיתונאים בעבר ובהווה ונציגי ציבור. נשיאת המועצה היא שופטת בית המשפט העליון בדימוס, דליה דורנר, והמנכ"ל הוא מוטי רוזנבלום, לשעבר עיתונאי ב"מעריב". המועצה מופקדת על שמירת הערכים של עיתונות חופשית וטובה, ובמסגרת זו קובעת את כללי האתיקה החלים על כלי התקשורת ואוכפת את הכללים האלה באמצעות בית הדין לאתיקה של המועצה.

בסיור השתתפו בין השאר פרופ' עמוס שפירא, העיתונאים אליהוא בן-און, חיים שיבי, יצחק פרי, גיל קסרי וד"ר ענת פלג, השופטת בדימוס רות אליעז ועוד.

ראש העיר, אלון דוידי, קיבל את חברי המועצה והרצה בפניהם על העיר שדרות – עבר, הווה, עתיד. חזון אל מול מציאות ומהישרדות לצמיחה. חברי המועצה נפעמו לשמוע על ההתפתחות של שדרות ועל המהפכה שיצר ועשה דוידי בעיר. לאחר מכן סיירו ברחבי העיר, צפו על הפארק והאגם הנבנים בשכונת המוסיקה, ראו את השכונות החדשות, האצטדיון, "עזרה למרפא", הפארקים, קיבלו הסבר מהרבש"צ קובי הרוש על רצועת עזה, המכשול והאיומים השונים, אכלו צהרים במסעדה מקומית ואז ניגשו לשוחח עם בני נוער וצעירים.

בישיבת ההסדר בעיר "אפיקי דעת" פגשו את הרב דוד פנדל ושבעה חבר'ה צעירים, מהם שמעו מהיכן הגיעו לעיר ועל משמעות לימוד התורה עבורם לצד הגיוס בצה"ל. משם המשיכו לשיחה עם נציגי מועצת הנוער העירונית ותלמידים ממקיף גוטוירט לשיחה מרתקת על תקשורת, חיי הנער/הנערה בשדרות בצל הקסאמים, הקריאה לשותפות והתנדבות ולא לחמלה ורחמים ובסף הכל "כבשו" את חברי המועצה בקסמם האישי.

היום הסתיים בישיבה משותפת לחברי המועצה עם הנהלת העיר, בה לקחו חלק מלבד דוידי גם ממלאת מקומו, יהודית אוליאל מלכה, וסגניו, אלעד קלימי ומרק איפראימוב. דוידי העניק לשופטת דורנר מגן הוקרה ממנו ומחברי המועצה.

ראש העיר, אלון דוידי: "כבוד גדול היה לי לארח את חברי מועצת העיתונות, בראשותה של השופטת בדימוס דליה דורנר. מדובר בגוף חשוב במיוחד שחברים בו נציגים מכלל אמצעי התקשורת וכן ממוסדות המשפט והאקדמיה. אני שמח שהמסר שלנו עבר אליהם ששדרות היא צומחת ומתפתחת ולא עיר שורדת כפי שהייתה בעבר. נמשיך ליצור שיתופי פעולה שיסייעו לקדם את העיר שדרות ותושביה הנפלאים בארץ ובעולם".

השופטת דורנר הודתה על האירוח והביקור בשדרות ואמרה, בין היתר: "מאד התפעלתי מבני הנוער איתם נפגשנו. במיוחד מהנערות בעלות החשיבה העצמאית והדעתנית ואני קוראת להן להמשיך בדרכן ללא מורא. הן היו בעיני משב רוח רענן. לא בכל מקום בארץ, ואנחנו נפגשים עם צעירים מכל רחבי המדינה, יכולנו לפגוש בני נוער שכל-כך מודעים לישוב בו הם חיים, לאהבה למקום למרות היותם תחת אש. אהבתי מאד את צורת החשיבה שלהן, ואת כושר הביטוי המקסים".

עוד אמרה השופטת: "שמחנו לבקר בעיר שדרות, ישוב הנמצא דרך קבע תחת אש ולמרות התנאים הקשים הללו, היא פורחת ונראית כל כך טוב והחוסן של התושבים, כך התרשמתי, מעורר השתאות. אני משוכנעת שהתכניות לעתיד הפיתוח של העיר, כפי ששמענו מראש העיר, רק ישפרו את איכות החיים במקום הזה".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד