עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

השופטת דורנר בשדרות: "שדרות פורחת והחוסן של התושבים מעורר השתאות"

השופטת דורנר בשדרות: "שדרות פורחת והחוסן של התושבים מעורר השתאות"

נציגי מועצת העיתונות בישראל, בראשות נשיאת המועצה, שופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר, ביקרו השבוע בשדרות, קיבלו סקירה וחזון מראש העיר, אלון דוידי, סיירו במוקדים בעיר, תצפתו על עזה וקיימו שיח מעניין עם בני נוער.

ביקור חשוב, מיוחד וראשון מסוגו התקיים ביום שני השבוע בשדרות, עת הגיעו לעיר נציגי מועצת העיתונות בישראל. המועצה הוקמה ב-1963 וחברים בה מו"לים (מוציאים לאור) של מרבית כלי התקשורת בישראל, עורכים, עיתונאים בעבר ובהווה ונציגי ציבור. נשיאת המועצה היא שופטת בית המשפט העליון בדימוס, דליה דורנר, והמנכ"ל הוא מוטי רוזנבלום, לשעבר עיתונאי ב"מעריב". המועצה מופקדת על שמירת הערכים של עיתונות חופשית וטובה, ובמסגרת זו קובעת את כללי האתיקה החלים על כלי התקשורת ואוכפת את הכללים האלה באמצעות בית הדין לאתיקה של המועצה.

בסיור השתתפו בין השאר פרופ' עמוס שפירא, העיתונאים אליהוא בן-און, חיים שיבי, יצחק פרי, גיל קסרי וד"ר ענת פלג, השופטת בדימוס רות אליעז ועוד.

ראש העיר, אלון דוידי, קיבל את חברי המועצה והרצה בפניהם על העיר שדרות – עבר, הווה, עתיד. חזון אל מול מציאות ומהישרדות לצמיחה. חברי המועצה נפעמו לשמוע על ההתפתחות של שדרות ועל המהפכה שיצר ועשה דוידי בעיר. לאחר מכן סיירו ברחבי העיר, צפו על הפארק והאגם הנבנים בשכונת המוסיקה, ראו את השכונות החדשות, האצטדיון, "עזרה למרפא", הפארקים, קיבלו הסבר מהרבש"צ קובי הרוש על רצועת עזה, המכשול והאיומים השונים, אכלו צהרים במסעדה מקומית ואז ניגשו לשוחח עם בני נוער וצעירים.

בישיבת ההסדר בעיר "אפיקי דעת" פגשו את הרב דוד פנדל ושבעה חבר'ה צעירים, מהם שמעו מהיכן הגיעו לעיר ועל משמעות לימוד התורה עבורם לצד הגיוס בצה"ל. משם המשיכו לשיחה עם נציגי מועצת הנוער העירונית ותלמידים ממקיף גוטוירט לשיחה מרתקת על תקשורת, חיי הנער/הנערה בשדרות בצל הקסאמים, הקריאה לשותפות והתנדבות ולא לחמלה ורחמים ובסף הכל "כבשו" את חברי המועצה בקסמם האישי.

היום הסתיים בישיבה משותפת לחברי המועצה עם הנהלת העיר, בה לקחו חלק מלבד דוידי גם ממלאת מקומו, יהודית אוליאל מלכה, וסגניו, אלעד קלימי ומרק איפראימוב. דוידי העניק לשופטת דורנר מגן הוקרה ממנו ומחברי המועצה.

ראש העיר, אלון דוידי: "כבוד גדול היה לי לארח את חברי מועצת העיתונות, בראשותה של השופטת בדימוס דליה דורנר. מדובר בגוף חשוב במיוחד שחברים בו נציגים מכלל אמצעי התקשורת וכן ממוסדות המשפט והאקדמיה. אני שמח שהמסר שלנו עבר אליהם ששדרות היא צומחת ומתפתחת ולא עיר שורדת כפי שהייתה בעבר. נמשיך ליצור שיתופי פעולה שיסייעו לקדם את העיר שדרות ותושביה הנפלאים בארץ ובעולם".

השופטת דורנר הודתה על האירוח והביקור בשדרות ואמרה, בין היתר: "מאד התפעלתי מבני הנוער איתם נפגשנו. במיוחד מהנערות בעלות החשיבה העצמאית והדעתנית ואני קוראת להן להמשיך בדרכן ללא מורא. הן היו בעיני משב רוח רענן. לא בכל מקום בארץ, ואנחנו נפגשים עם צעירים מכל רחבי המדינה, יכולנו לפגוש בני נוער שכל-כך מודעים לישוב בו הם חיים, לאהבה למקום למרות היותם תחת אש. אהבתי מאד את צורת החשיבה שלהן, ואת כושר הביטוי המקסים".

עוד אמרה השופטת: "שמחנו לבקר בעיר שדרות, ישוב הנמצא דרך קבע תחת אש ולמרות התנאים הקשים הללו, היא פורחת ונראית כל כך טוב והחוסן של התושבים, כך התרשמתי, מעורר השתאות. אני משוכנעת שהתכניות לעתיד הפיתוח של העיר, כפי ששמענו מראש העיר, רק ישפרו את איכות החיים במקום הזה".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד