עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

משרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות: 8 גני ילדים חדשים בשנה הבאה

שדרות: 8 גני ילדים חדשים בשנה הבאה

העיר שדרות גדלה ומתפתחת, מאות משפחות מגיעות מידי שנה, אחוז הילודה גבוה והעירייה דואגת לדור הבא – בימים אלה נבנים בעיר שמונה גני ילדים בשכונות השונות בהשקעה של כ-15 מיליון שקלים. ראש העיר, אלון דוידי, הנחה שהגנים יהיו מרווחים ושטחם יהיה ב-25 מ"ר יותר מהתקן של משרד החינוך.

מי שמסתובב ומסייר ברחבי שדרות בימים אלה, מבחין בבנייה רבה ומגוונת, בין אם של מוסדות ציבור ובין אם של בתים חדשים. עיריית שדרות נערכת במהלך השנה לפתיחת שנת הלימודים הבאה ובתוך כך לגידול באוכלוסיית העיר ולילדים הרבים שייכנסו לראשונה לגני הילדים העירוניים.

כבר בשלב תכנון גני הילדים, שכמובן יהיו ממוגנים, הנחה ראש העיר, אלון דוידי, את הצוותים המקצועיים בחברה הכלכלית לפיתוח שדרות, שהגנים בעיר יהיו גדולים בכ-25 מ"ר מהתקן של משרד החינוך.

בקצה רחוב בורוכוב, בהצטלבות בין שכונת נאות יצחק רבין לשכונת המוסיקה נבנות שתי כיתות גן, גן שכונת המוסיקה נבנה בסמיכות לתחנת הרכבת עם 2 כיתות גן.

גם בשכונת הכרמים (בן גוריון ב') נבנות 2 כיתות גן בצמידות למעון יום שנבנה ויפתח לקראת השנה החדשה ובסמיכות לגן שעשועים שישרת את ההורים והילדים בהגעה וביציאה מהגן.

גן "שקמים מעוז" - יבנה גן בתחום בית הספר עם שתי כיתות גן כשבעתיד יוכלו לבנות עליו 4 כיתות נוספות לבית הספר.

בשכונת נאות שקמה, שמתאכלסת בימים אלה, נבנות 3 כיתות גן. תקציב הקמת הגנים החדשים נאמד בכ-15 מיליון שקלים.

ראש העיר, אלון דוידי: "אמנם החופש הגדול עוד מעט כבר כאן, אבל אנחנו לא נחים ומתכוננים לשנת הלימודים הבאה. דאגנו להקמת גנים לטובת כלל הילדים החדשים שצפויים להיכנס אליהם והנחיתי שהגנים יהיו מרווחים ונעימים לשהיית הילדים. העיר שלנו ממשיכה לפרוח ולגדול, החינוך הוא בראש סדר העדיפויות בניהול הרשות ולכן הגנים הנבנים בשדרות הם הגדולים ביותר, עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר. המרחב הפיזי של הילדים המקסימים הוא המעטפת ללמידה נעימה, נוחה ומאפשרת והורי הילדים יכולים להיות רגועים שהילדים שלהם נמצאים במקום טוב ביותר ובידיים הטובות ביותר".

·      מצורפת ההודעה וכן תמונה של רה"ע בסיור בגנים החדשים ותמונות רחפן. צילום: עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד