עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מצטייני השירות של עיריית שדרות

מצטייני השירות של עיריית שדרות

במסגרת תכנית שיפור השירות לתושב בעיריית שדרות, הוענקו השבוע תעודות הוקרה ל-10 עובדי ועובדות עירייה שהצטיינו בשירות לתושבים. כל עובד קיבל, בנוסף לתעודה, שובר זוגי מתנה על הצטיינותו. דוידי: "אנחנו כאן בשביל התושבים וחשוב להוקיר את נותני השירות". 

בטקס מרגש במעמד ראש העיר, אלון דוידי, סגנו, אלעד קלימי, מנכ"ל העירייה, טל טורן, ומנהלי האגפים, הוענקו השבוע תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים חודשיים בתחום השירות לתושב.

העירייה שמה בראש סדר העדיפויות את השירות לתושב ומיתגה את השירות שהיא מעניקה בסלוגן "חושבים שירות – מקצועיות, משפחתיות, מחויבות". כל עובד ועובדת שקיבלו תעודת הוקרה, קיבלו בנוסף גם שי לאחד מעסקי המזון בעיר.

ועדה בראשותה של מנהלת האגף לשירות התושב, הילה אלימלך, ובה חברות מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר ועוזרת המנכ"ל, טלי נתן-מלינוף, בחרה עשרה עובדים ועובדות מצטיינים בשירות שקיבלו תעודה על מעשה שעשו שהנו יוצא דופן ואינו בהגדרת תפקידם:

נעמי זולברג עו"ס משפחות בשכונת נאות הדקל מזה כשנתיים; ציון סוויסה, מנהל אחזקת מוסדות חינוך מזה 25 שנה באגף החינוך; מעיין רובין, מזכירת

דובר העירייה והממונה על חופש המידע; מזכירת קצין הביטחון, רעות עזרא; זהבה כהן, המזכירה הוותיקה של אגף משאבי אנוש; סייר המוקד, ציון עזרא;

הינס מכלוף, מזכירת לשכת ראש העיר; מורדי אליאסי, 20 שנה בעירייה, מנהל מחלקת מים באגף שפ"ע ויו"ר ועד העובדים; חיים מסס, אב הבית במבנה

העירייה ברחוב בר לב; רחל בן דוד, סייעת בבית ספר "הדר" מזה 19 שנה; יוסי דהן, בודק היתרים באגף ההנדסה.

רחל בן דוד הכינה ברכת תודה ואמרה: "המצוינות עבורי היא דרך חיים ותפיסת עולם. אני סייעת בביה"ס הדר זו השנה ה-19 ומבחינתי כל יום חדש יש בו עשייה ברוכה, פוריה ומאתגרת עם תלמידינו המיוחדים. יותר משנתתי להם קיבלתי הרבה מהם.. אני מודה למנהלת בית הספר, מירי פרוכטר, על האמון, הערכה ושיתוף פעולה לכל אורך הדרך וכמובן לכל צוות ביה"ס – הפרס הזה הוא גם בשבילכם".

ראש העיר, אלון דוידי, בירך את העובדים ואמר: "העובדות והעובדים שקיבלו תעודות הצטיינות עושים את עבודתם באופן מסור, מקצועי וראוי. אני שמח על היוזמה של המנכ"ל והאגף לשירות התושב למתן תעודה לעובדים שמצטיינים בשירות מול התושבים, כי בסוף אנחנו כאן בשביל הציבור, לתת לו שירות בדרך הטובה ביותר. נמשיך להוקיר את עובדינו היקרים".

מנכ"ל העירייה, טל טורן: "באמצעות עובדי העירייה ושלוחותיה, העירייה נותנת שירות טוב יותר לתושבים. השקעה גדולה יותר במשאבים וזמן עדיפה על טיפול לקוי שידרוש תיקון והתנצלות. כל עובד ועובדת שקיבלו תעודת הצטיינות בשירות עשו מעשה אחד מיני רבים יוצאי דופן, שלאו דווקא בתחום אחריותם ועל כך הוקרתנו".

 

·       מצורפת ההודעה ותמונה של העובדים המצטיינים עם הנהלת העירייה. צילום: דוברות עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד