עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

משרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

דוידי גייס עשרות אלפי דולרים לפרויקט "פותחים עתיד"

דוידי גייס עשרות אלפי דולרים

לפרויקט "פותחים עתיד"

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, חזר משליחות בהולנד, במהלכה גייס מארגונים שונים כסף לטובת הפרויקט המופלא והחשוב "פותחים עתיד".

דוידי: "'פותחים עתיד' היא אחת התכניות המרכזיות לקידום והעצמת תלמידים, ולמימוש הפוטנציאל העצום שיש בהם".

לאורך השנה, מסייעת התכנית ״פותחים עתיד״ למאות תלמידי שדרות ובני משפחותיהם בהעצמה חברתית ואישית. החניכים, משלושה בתי ספר ברחבי העיר, נפגשים באופן פרטני מדי שבוע עם ״נאמנה״ (מדריכה) ומקבלים כלים להתפתחות ולהתמודדות עם אתגרים. מדי שבוע מתקיים מפגש קבוצתי של כלל התלמידים המשתתפים בתכנית מאותו בי"ס, ואחת לחודש מתקיים מפגש בבית התלמיד עם בני המשפחה.

ראש העיר, אלון דוידי, חזר בשבוע שעבר משליחות באמסטרדם, הולנד, במהלכה נפגש עם ארגונים אוהבי ישראל, שתרמו סכום יפה לטובת פרויקט "פותחים עתיד".

במהלך השליחות, אליה יצא דוידי עם הממונה על קשרי חוץ, חוה נחשונוב, הם נפגשו עם הקהילה היהודית באמסטרדם ועם הפרלמנט של הולנד, ודוידי דיבר איתם על המצב הביטחוני בשדרות והשפעתו על כלל התחומים.

במספר מועדים בשנה, מקיימת תכנית "פותחים עתיד" אירועי שיא ייחודיים. בשבוע שעבר, לרגל היציאה לחופשת הקיץ, התקיים פיקניק משפחות בפארק בשדרות. כ-100 הורים וילדים הצטיידו במחצלת והגיעו לפארק, שם חיכה להם שולחן פיקניק עמוס בכל טוב - קנקני לימונדה טריים, שתייה קרה, כריכים וכיבוד קל. עשרות משחקי ילדות (החל מקלאס, דרך 3 מקלות ועד גוגואים) פוזרו באיזור המדשאות וכל משפחה שיחקה להנאתה.

בתום האירוע, שוחחו הנאמנות עם ההורים כדי לסכם את השנה ולשמוע על התהליך שחוו החניכים. ההורים מצידם רבים ביקשו להודות לתכנית על העשייה החינוכית וכן על קיום האירוע. ״הרבה מאוד זמן לא יצא לי לקחת הפסקה מהשגרה ופשוט לשחק עם הילדים״, סיפרה אחת האימהות. ״זו הזדמנות נדירה לקחת רגע ולנוח עם הילדים. זמן איכות מושלם. מרגישים שזכינו להיות חלק ממשפחת פותחים עתיד״, הוסיפה אמא אחרת. 

ראש העיר, אלון דוידי: "תוכנית 'פותחים עתיד' של הסוכנות היהודית היא אחת התכניות המרכזיות לקידום והעצמת תלמידים, ולמימוש הפוטנציאל העצום שיש בהם. שיתוף הפעולה הייחודי שקיים בין הפרויקט למערכת החינוך בעיר, בא לידי ביטוי בתוצאות הנפלאות ובהישגים אליהם הגיעו התלמידים שמשתתפים בתוכנית. אני גאה בתלמידי שדרות שמשקיעים המון בלימודים והתוצאות מדברות בעד עצמן".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי, ציין בדבריו לטובה את התכנית והשפעתה הברוכה על התלמידים ואמר: "זוהי אחת מהתוכניות  החשובות והמשמעותיות ביותר שנותנת  תקוה אמיתית ועתיד טוב יותר. מערכת החינוך העירונית מקיימת שיתוף פעולה הדוק עם צוות התוכנית לקידום פעילויות חברתיות וחינוכיות. שיתוף הפעולה הזה ממחיש את העובדה שאכן שדרות היא מקום למחשבה, מקום של למידה ויצירה. יישר כוח לצוות התוכנית שבאמת פותחים עתיד לתלמידים שזוכים לקידום והעצמה משמעותיים".

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד