עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

היחידה לטיפול בהזנחה ואלימות כלפי קשישים בשדרות – יחידה מצטיינת

היחידה לטיפול בהזנחה ואלימות כלפי קשישים בשדרות – יחידה מצטיינת

גאווה נוספת לעיר שדרות – לרגל יום המודעות הבינלאומי למניעת אלימות והזנחה בקרב קשישים, קיבלה היחידה לטיפול בהזנחה ואלימות כלפי קשישים בעיריית שדרות פרס יחידה מצטיינת של ארגון אשל-ג'וינט ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים.

בשבוע שעבר צוין יום המודעות הבינלאומי למניעת אלימות והזנחה בקרב קשישים. צוות המדור לטיפול באזרחים וותיקים באגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות, בניהולה של אתי סדון, מפעיל "יחידה לטיפול בהזנחה ואלימות כלפי קשישים".

בטקס מכובד שנערך לציון יום המודעות של ארגון "אשל-ג'וינט" ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים, נבחרה היחידה משדרות מבין כל היחידות בארץ ליחידה מצטיינת!! עובדות היחידה קיבלו תעודת הוקרה על פועלה הנרחב והייחודי בתחום הן ברמת הטיפול הפרטני והן ברמת המענה הקהילתי והקבוצתי.

היחידה, בריכוזה של עו"ס שוהם מזרחי, מורכבת מהעובדות הסוציאליות של צוות המדור לטיפול באזרחים וותיקים: אתי סדון, בתאל בנק וישראלה אביטן, אשר מתמודדות עם המקרים המורכבים והקשים של קשישים הסובלים מאלימות או הזנחה ונותנות מענה הן לקשישים קורבנות האלימות והן לגורם הפוגע בהם.

הטיפול הניתן הינו טיפול ישיר תוך שיתוף פעולה עם גורמים חיצוניים רלוונטיים למקרים כגון בתי חולים, קופות חולים, חברות סיעוד ועוד.

ביום רביעי שעבר התקיימה פעילות לציון יום המודעות ברמה העירונית. הגמלאים נהנו מהקרנת הסרט "עד קצה הזריחה" אשר עוסק ביחסים בין בן לאימו המזדקנת ועל הטיפול בה. מטרת  הסרט להראות צדדים חיוביים יותר של טיפול בהורה המזדקן.

"לצד הפעילות הקהילתית החווייתית הענפה שמעניק צוות המדור לגמלאי העיר, מתקיימת גם עבודה טיפולית נרחבת ומקיפה במקרים קשים ומורכבים של אלימות והזנחה באוכלוסיית הקשישים", אמרה סדון. "צוות המדור עושה עבודת קודש באיתור, זיהוי וטיפול במקרים אלו ומטרתנו להעלות את המודעות בנושא כל כך חשוב זה. ברצוני להודות לצוות היקר שלי, להנהלת האגף לשירותים חברתיים בראשות אבי חליבה, לראש העיר אלון דוידי על מתן המשאבים העצומים לטובת רווחת האוכלוסייה המזדקנת בעירנו, וכמובן למחזיקת התיק, הגב' אלונה רבינוביץ' על התמיכה והדחיפה להמשך הפעילות".

ראש העיר, אלון דוידי, בירך את היחידה על הזכייה ואמר: "צוות יקר, אני מברך אתכן על ההצטיינות ובעיקר על עבודת הקודש שאתן עושות. הקשישים והקשישות אלה האבות והאימהות שלנו, הסבים והסבתות של ילדי העיר, וחובתנו לדאוג להם, גם בפעילויות ואירועים וגם לרווחה שלהם ולכך שיהיו מוגנים. נמשיך לעשות ולפעול למענם".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד