עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

אמנים אוהבי ישראל צבעו מיגוניות בשדרות

אמנים אוהבי ישראל צבעו מיגוניות בשדרות

ארגון אומנים למען ישראל (Artists 4 Israel), ארגון גרפיטי עולמי, הגיע השבוע להתנדב בשדרות וחבריו צבעו עשרות מיגוניות ברחבי העיר. האומנים הגיעו מארה"ב, ארגנטינה, יפן, פורטוגל והונגריה, בהתנדבות מלאה ונחשבים אומנים בעלי שם עולמי בתחום!

היוזמה נולדה לפני מספר חודשים כאשר הקרן לפיתוח שדרות קיבלה פנייה מקרייג דרשביץ, מנהל הארגון, בה הוא הציע לבוא בהתנדבות מלאה לצבוע מיגוניות. הרעיון היה לבוא ולחזק את תושבי העיר שדרות במאבקם מול איומי הטרור והטילים ולנסות לתת להם תמיכה וחיזוק מורלי, באופן של ציור על גבי מיגוניות ציבוריות ברחבי שדרות. עובדי הקרן, בניהולו של מיכאל סימן טוב, יחד עם עובדי העירייה, דאגו במהלך השבוע לשהייה נעימה של הצבעים בעיר, לארוחות עבורם ולציוד הצביעה.

במהלך השבוע צבעו האומנים כ-20 מיגוניות ברחבי העיר שדרות: בפארק הילדים, במוסדות החינוך ובמקומות מרכזיים נוספים.

מי שכבר שם לב למיגוניות הצבועות יכול להבחין מיד שמדובר באומנות מודרנית ברמה הגבוהה ביותר, רמת עבודה שקשה מאוד למצוא במונחים ישראלים מקומיים. מגוון נושאים צוירו על הקירות, החל מפירות, פרחים ובעלי חיים וכלה ביצירות מורכבות המספרות סיפורים אישיים של דמויות ואנשים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, השתתף גם הוא בצביעה, הודה לאומנים ובירך על שיתוף הפעולה החשוב. "הציורים היפים האלה הופכים את המיגוניות ליפות יותר ואני אומר לכל הצבעים שהגיעו בהתנדבות תודה גדולה והם חלק מהמשפחה שלנו", אמר דוידי. "האנשים האלה אוהבים את שדרות ואת תושבי שדרות והם מוכשרים באמנות ובציור על קירות והפכו את העיר שלנו ליפה יותר", הוסיף.

המשנה לראש העיר ויו"ר הקרן לפיתוח, מיכאל אמסלם: "זהו פרויקט נוסף של אגף גיוס המשאבים של הקרן לפיתוח. בשנה האחרונה הקרן גייסה בסיועו של ראש העיר תרומות נכבדות ומשמעותיות לטובת פרויקטים רבים בעיר. אנחנו מודים לכולם על השותפות ובעזרת השם נמשיך לעשות דברים טובים לעיר".

 

·      מצורפת ההודעה ותמונות של רה"ע עם האמנים ושל המיגוניות. צילום: דוברות עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד