עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

"התרגשתי עד דמעות מתפקוד המוקד"

"התרגשתי עד דמעות מתפקוד המוקד"

 

שלומית, אמו של מ', המתמודד עם אוטיזם בתפקוד גבוה, התקשה לעצור את הדמעות לפשר הסיוע של מוקד מידע ושירות לתושב שדרות במצוקתו של בנה. מ', תושב באר-שבע, נתקע במרכז שדרות לאחר שנהג אוטובוס סירב להעלותו, חשש שלא יגיע חזרה לביתו, אך נציגות השירות ובמיוחד סייר המוקד שדאג להסיעו לתחנת הרכבת, החזירו לו ולאמו את החיוך. 

 

מוקד מידע ושירות לתושב (106) שדרות כבר ידוע ומוכר בתפקודו הגבוה ובשירות המיטבי שהוא מעניק לתושבי העיר, אך לא רק, גם למבקרים הרבים ולמקבלי השירות בשדרות. לא פעם מקבל המוקד פניות מאנשים בנושאים שונים, שלאו דווקא בתחום אחריות המוקד בפרט והעירייה בכלל, אך משתדל לתת מענה מהיר וטוב.

מ', צעיר בן 20 הנמצא על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה, הוא תושב באר-שבע. הוא בשירות לאומי בבית החולים "סורוקה" ובקרוב ייכנס לדיור מוגן בשדרות. בשבוע שעבר הגיע לעיר דווקא מטעם התנדבותו ב"סורוקה" ובסיומו של היום, בסביבות השעה 14:00, התייצב בתחנה המרכזית ליד הסינמטק וביקש לעלות לאוטובוס שיסיע אותו לבאר-שבע. מ' הציג בפני הנהג את כרטיס ה"רב קו" שברשותו, אך נהג האוטובוס לא הסכים להעלותו כי הכרטיס לא היה מלא. רק שלפי אמו של מ', שלומית, "מתנדבי שירות לאומי עולים לאוטובוסים בחינם ולא צריכים לשלם, כך שהנהג היה חייב להעלות אותו".

כך יצא שבצהרי היום, כשבחוץ למעלה מ-40 מעלות, מ' עומד לבדו בעיר זרה לו וחושש שמא לא יגיע הביתה. "הוא התקשר אלי והיה ממש בלחץ, הוא שאל: 'איך אני אגיע הביתה?'", מספרת שלומית, "התקשרתי למספר חברות בשדרות אבל הן לא ענו לי ואז חשבתי להתקשר למוקד. הנציגות שם היו מדהימות, ממש מרגשות, הן התקשרו אליו שלא יהיה בלחץ, הן ריגשו אותי עד דמעות".

המוקד הזעיק את הסייר, ציון עזרא, וזה באופן מיידי נסע לתחנה שבה עמד מ', הסיע אותו לתחנת הרכבת, ראה שהוא מצטייד בכרטיס ולא עזב אותו עד שעלה לרכבת. "הם פשוט היו מדהימים ושירותיים, אני ובני מודים לנציגות ולציון מקרב לב, מה שהם עשו לגמרי לא מובן מאליו", סיכמה שלומית.

ראש העיר, אלון דוידי, ששם את תחום השירות לתושב בראש סדר העדיפויות בקדנציה הראשונה שלו ודאג להקמת האגף לשירות התושב, בירך את העובדים ואמר: "אנחנו עמלים כל הזמן על שיפור השירות לתושב בכל התחומים ואני שמח לשמוע על מקרים כמו מקרה זה, בו הסייר היקר ציון סייע לבחור צעיר, המתמודד עם אוטיזם, והכל כדי שיצליח להגיע למחוז חפצו. כל הכבוד לנציגי השירות על השירות האדיב והמהיר וכמובן שוב לציון".

מנהלת האגף לשירות התושב, הילה אלימלך: "אני גאה בעובדי המוקד שמידי יום מתגלים בעבודתם המקצועית, המהירה והיסודית. הצבנו לנו מטרה עליונה של מתן שירות מיטבי לתושבי העיר ולכל מי שמגיע אלינו מסיבה כזו או אחרת. הסיפור הזה ריגש את כולנו לאור היותו של הצעיר על הרצף האוטיסטי וכמובן לאור הסוף הטוב של הסיפור. בשדרות חושבים שירות זו לא סיסמה".

 

·       מצורפת ההודעה ותמונה של הצעיר מ'. צילום: עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד