עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שנה"ל תש"ף יוצאת לדרך בשדרות –תהא שנת פרגון

שנה"ל תש"ף יוצאת לדרך בשדרות –

תהא שנת פרגון

התרגשות רבה בשדרות לקראת פתיחתה ביום ראשון הקרוב של שנת הלימודים תש"ף. 6,083 תלמידים ותלמידות ילמדו השנה ב-61 גני ילדים בשדרות, 9 בתי-ספר יסודיים ושלושה בתי-ספר על-יסודיים. תכניות רבות יחלו לפעול בשנה הקרובה במערכת החינוך בשדרות.

ביום ראשון הקרוב, ה-1 בספטמבר, ילדי שדרות ייצאו נרגשים מבתיהם לעבר גני הילדים ובתי הספר, עת תיפתח שנת הלימודים תש"ף. גם ההורים ישמחו מאוד לאחר חודשיים של חופש גדול, שהיה מלא וגדוש בפעילויות ברחבי העיר. ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו, אלעד קלימי, יסיירו בשעות הבוקר במוסדות החינוך השונים, יקדמו בברכה את הילדים, ויעניקו שי לתלמידי כיתות א' הנרגשים.

המורים, צוותי ההוראה, הגננות והסייעות גם נערכו בתקופה האחרונה לקראת פתיחת השנה, כאשר בשדרות שנה זו תצוין כשנת הפרגון, לפי אותיות השנה העברית החדשה –תהא שנת פרגון.

השנה ייפתחו בעיר שישה גני ילדים חדשים ובסך הכל ילמדו ב-61 גנים 1,715 ילדים בכל הזרמים, כ-170 יותר מהשנה שעברה. השנה יתווסף למערכת החינוך בשדרות בית ספר תלמוד תורה שימנה 2 כיתות א'. בתשעת בתי-הספר היסודיים ילמדו 2,545 תלמידים (גידול משנה שעברה), בחטיבות הביניים ילמדו 1,133  תלמידים ובחטיבות העליונות 722 תלמידים. בסך-הכל ילמדו במוסדות החינוך בשדרות 6,083 תלמידים, 719 יותר מבשנה שעברה (5,364).

אגף החינוך קיים בשבועות האחרונים ימי היערכות למנהלי בתי-הספר בעיר וכן לסייעות ולגננות, בשיתוף הנהלת העירייה.

במהלך חודשי הקיץ ("החופש הגדול") נערכו בכל מוסדות החינוך מבדקים רבים כדי להבטיח את בטיחותם של אלפי הילדים בגני הילדים ובבתי-הספר. בין השאר, בוצעו מבדקי בטיחות, מבדקי חשמל, מבדקי קונסטרוקציה, מבדקי קרינה, מבדקי כיבוי אש, מבדקי אגרונום/גינון וצמחיה. הליקויים שנמצאו תוקנו בנוסף, בוצעה צביעה יסודית של כלל גני הילדים בעיר.

השנה ישנם חידושים רבים בתחום הפדגוגי בשדרות. ראש העיר, אלון דוידי, יחד עם סגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, קידמו מול רשת אמי"ת את פיתוחה של שיטת ה"גוגיה" בשדרות. תכליתה של השיטה לשכלל, להעשיר ולפתח כל ממד בהוראה ובחינוך בקהילות החינוכיות הלומדות: יצירת בתי מדרש שהלימוד הוא לב לבם הפועם, המפגישים את כוח היחיד עם היחד, ומצמיחים את הלימוד וההוראה מלמטה.

גני הילדים בעיר יתמקדו גם בשנה הקרובה באורח חיים בריא ופעיל בגן הילדים. לרגל כניסתם של מרבית גני הילדים כגנים מקדמי בריאות, תתרחב מגמת ההיבט הבריא וההיבט הפעיל גם אל שכבות בתי הספר היסודיים והעל יסודיים ויושם דגש על תזונה בריאה ונכונה, אורח חיים פעיל, שבירת שגרה ותרבות פנאי.

העירייה תפעיל השנה מספר תכניות מצוינות בעיר, "אמירים" ביסודיים, התכנית הלאומית למצוינות בפריפריה בחטיבות הביניים והתיכונים, "קידומטיקה" – באוניברסיטת בן-גוריון, סל מדע, תעשיידע, לימודי סייבר, תכנית הSTEM, רובוטיקה, קורסי פסיכומטרי ועוד.

ראש העיר, אלון דוידי: "לפתיחת שנת הלימודים תש"ף התכוננו רבות, תוך השקעה במהלך השנה האחרונה של מיליוני שקלים בהצטיידות של בתי-הספר וגני הילדים, בשיפוץ חצרות ומבנים, בהנגשות של כיתות לילדים עם לקויות שמיעה, בהקמת אגף חדש בבית-ספר 'תורני מדעי' ועוד שבעה גני ילדים חדשים. בשנה הזאת אנחנו שמים דגש על הפירגון אחד לשני, לסביבה הקרובה שלנו, לכל מי שעושה טוב ותורם. חשוב לומר מילה טובה".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "סיימנו את היערכות מוסדות החינוך לפתיחת שנת הלימודים ובימים אלה, ממריצים את השלמת עבודות הבינוי של גני ילדים חדשים, התקנת הצללות, שדרוג אולמות ספורט ועוד. לצד זה אנחנו מקדמים תוכניות פדגוגיות חדשות. הנהגת העיר בראשותו של ראש העיר אלון דוידי, שמה את החינוך בראש סדר העדיפויות ובע"ה, כפי שפתחנו את שנת הלימודים בשנתיים האחרונות עם אפס תקלות ובצורה חלקה, כך יהיה גם השנה"

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד