עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעת משרד המשפטים לאור המצב הביטחוני - פעילות בתי המשפט וקבלת קהל

הודעת משרד המשפטים נכון ליום ד' 13.11.2019 (שעה 07:00) - לאור המצב הביטחוני והנחיות פיקוד העורף לא מתקיימת קבלת קהל בלשכות משרד במחוז הדרום. במחוז תל אביב והמרכז קבלת הקהל מתקיימת כרגיל. להלן פירט היחידות בהן לא מתקיימת קבלת קהל במחוז הדרום: * פרקליטות. * סיוע משפטי. * האפוטרופוס הכללי, הממונה על הליכי חדלות פירעון, הכונס הרשמי והרשם לענייני ירושה. * רשות התאגידים (רשם המשכונות). * הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין. * שומת מקרקעין. * המחלקה לחקירות שוטרים. * נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. * הסנגוריה הציבורית בבית השרעי ביפו ובבית הדין לעררים בבאר שבע לא יתקיימו דיונים (למעט במקרים דחופים). המענה הטלפוני במוקד השירות של משרד המשפטים ביחידות סגור. לטובת מקרים דחופים בלבד מופעל קו חירום בטלפונים: 073-3927747/48/49/50. הודעות נוספות יעודכנו באתר האנטרנט של משרד המשפטים ובדף הפייסבוק.

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

חניות ורודות בשדרות: לנשים בהריון ולאחר לידה

חדש! קו 587 מירוחם למכללת ספיר החל מסוף אוקטובר

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שנה"ל תש"ף יוצאת לדרך בשדרות –תהא שנת פרגון

שנה"ל תש"ף יוצאת לדרך בשדרות –

תהא שנת פרגון

התרגשות רבה בשדרות לקראת פתיחתה ביום ראשון הקרוב של שנת הלימודים תש"ף. 6,083 תלמידים ותלמידות ילמדו השנה ב-61 גני ילדים בשדרות, 9 בתי-ספר יסודיים ושלושה בתי-ספר על-יסודיים. תכניות רבות יחלו לפעול בשנה הקרובה במערכת החינוך בשדרות.

ביום ראשון הקרוב, ה-1 בספטמבר, ילדי שדרות ייצאו נרגשים מבתיהם לעבר גני הילדים ובתי הספר, עת תיפתח שנת הלימודים תש"ף. גם ההורים ישמחו מאוד לאחר חודשיים של חופש גדול, שהיה מלא וגדוש בפעילויות ברחבי העיר. ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו, אלעד קלימי, יסיירו בשעות הבוקר במוסדות החינוך השונים, יקדמו בברכה את הילדים, ויעניקו שי לתלמידי כיתות א' הנרגשים.

המורים, צוותי ההוראה, הגננות והסייעות גם נערכו בתקופה האחרונה לקראת פתיחת השנה, כאשר בשדרות שנה זו תצוין כשנת הפרגון, לפי אותיות השנה העברית החדשה –תהא שנת פרגון.

השנה ייפתחו בעיר שישה גני ילדים חדשים ובסך הכל ילמדו ב-61 גנים 1,715 ילדים בכל הזרמים, כ-170 יותר מהשנה שעברה. השנה יתווסף למערכת החינוך בשדרות בית ספר תלמוד תורה שימנה 2 כיתות א'. בתשעת בתי-הספר היסודיים ילמדו 2,545 תלמידים (גידול משנה שעברה), בחטיבות הביניים ילמדו 1,133  תלמידים ובחטיבות העליונות 722 תלמידים. בסך-הכל ילמדו במוסדות החינוך בשדרות 6,083 תלמידים, 719 יותר מבשנה שעברה (5,364).

אגף החינוך קיים בשבועות האחרונים ימי היערכות למנהלי בתי-הספר בעיר וכן לסייעות ולגננות, בשיתוף הנהלת העירייה.

במהלך חודשי הקיץ ("החופש הגדול") נערכו בכל מוסדות החינוך מבדקים רבים כדי להבטיח את בטיחותם של אלפי הילדים בגני הילדים ובבתי-הספר. בין השאר, בוצעו מבדקי בטיחות, מבדקי חשמל, מבדקי קונסטרוקציה, מבדקי קרינה, מבדקי כיבוי אש, מבדקי אגרונום/גינון וצמחיה. הליקויים שנמצאו תוקנו בנוסף, בוצעה צביעה יסודית של כלל גני הילדים בעיר.

השנה ישנם חידושים רבים בתחום הפדגוגי בשדרות. ראש העיר, אלון דוידי, יחד עם סגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, קידמו מול רשת אמי"ת את פיתוחה של שיטת ה"גוגיה" בשדרות. תכליתה של השיטה לשכלל, להעשיר ולפתח כל ממד בהוראה ובחינוך בקהילות החינוכיות הלומדות: יצירת בתי מדרש שהלימוד הוא לב לבם הפועם, המפגישים את כוח היחיד עם היחד, ומצמיחים את הלימוד וההוראה מלמטה.

גני הילדים בעיר יתמקדו גם בשנה הקרובה באורח חיים בריא ופעיל בגן הילדים. לרגל כניסתם של מרבית גני הילדים כגנים מקדמי בריאות, תתרחב מגמת ההיבט הבריא וההיבט הפעיל גם אל שכבות בתי הספר היסודיים והעל יסודיים ויושם דגש על תזונה בריאה ונכונה, אורח חיים פעיל, שבירת שגרה ותרבות פנאי.

העירייה תפעיל השנה מספר תכניות מצוינות בעיר, "אמירים" ביסודיים, התכנית הלאומית למצוינות בפריפריה בחטיבות הביניים והתיכונים, "קידומטיקה" – באוניברסיטת בן-גוריון, סל מדע, תעשיידע, לימודי סייבר, תכנית הSTEM, רובוטיקה, קורסי פסיכומטרי ועוד.

ראש העיר, אלון דוידי: "לפתיחת שנת הלימודים תש"ף התכוננו רבות, תוך השקעה במהלך השנה האחרונה של מיליוני שקלים בהצטיידות של בתי-הספר וגני הילדים, בשיפוץ חצרות ומבנים, בהנגשות של כיתות לילדים עם לקויות שמיעה, בהקמת אגף חדש בבית-ספר 'תורני מדעי' ועוד שבעה גני ילדים חדשים. בשנה הזאת אנחנו שמים דגש על הפירגון אחד לשני, לסביבה הקרובה שלנו, לכל מי שעושה טוב ותורם. חשוב לומר מילה טובה".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "סיימנו את היערכות מוסדות החינוך לפתיחת שנת הלימודים ובימים אלה, ממריצים את השלמת עבודות הבינוי של גני ילדים חדשים, התקנת הצללות, שדרוג אולמות ספורט ועוד. לצד זה אנחנו מקדמים תוכניות פדגוגיות חדשות. הנהגת העיר בראשותו של ראש העיר אלון דוידי, שמה את החינוך בראש סדר העדיפויות ובע"ה, כפי שפתחנו את שנת הלימודים בשנתיים האחרונות עם אפס תקלות ובצורה חלקה, כך יהיה גם השנה"

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד