עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

רחוב הרמב"ם בשדרות התחדש

רחוב הרמב"ם בשדרות התחדש

תנופת הפיתוח בשדרות אינה פוסחת על השכונות הוותיקות. פרויקט שיפוץ רחוב הרמב"ם בעלות של כמיליון וחצי שקלים הגיע לסיומו. ראש העיר, אלון דוידי, הגיע לבתי התושבים עם זר ורדים ובישר על פתיחת מרכז שירות לתושב בשכונה. "נמשיך לפתח את העיר ולהפוך אותה ליפה והמקסימה ביותר במדינת ישראל", אמר דוידי.

רחוב הרמב"ם בשדרות, הממוקם במרכז העיר, בשכונת נאות הנשיא, מהווה ציר תנועה מרכזי ביותר. כפי שראש העיר, אלון דוידי, הבטיח בעבר להגיע לכל רחוב ורחוב בעיר, הגיעו עובדי העירייה והחכ"ל לרחוב זה, דאגו להחלפת המדרכות, בוצעה הנגשת וסימון החניות והמעברים לשבילים בין הרחובות והוצב ריהוט רחוב.

עלות העבודות הסתכמה בלמעלה ממיליון וחצי שקלים שהושקעו לטובת הפרויקט.

ביום שישי האחרון, הגיעו דוידי ומחזיק תיק שירות לתושב ושיקום שכונות פיזי, אורן נזרי, לבתי התושבים, תוך שהם לא מפספסים אף אחד מהם, והעניקו לכל משפחה זר ורדים מרענן כאות תודה על עמידתם בסבלנות לאורך מהלך העבודות ועל שיתוף הפעולה מצידם.

בבתי התושבים שמע דוידי אינספור תודות על השיפוץ במרחב הציבורי בשכונה, ועל כך שהעירייה שמה דגש על השכונות הוותיקות, תוך כדי בניית השכונות החדשות.

דוידי בישר לתושבים שבקרוב ייפתח משל"ת – מרכז שירות לתושב בשכונות נאות הנשיא ונאות אביב (ניר עם, חופית והסביבה) וייתן מענה לתושבים בכל הצרכים העירוניים.

טקס הפתיחה יתקיים ב-22.9 במסגרתו ייהנו התושבים מהפנינג לכל המשפחה, ישמעו על המשל"ת ויכירו את הצוותים השכונתיים שילוו את השכונה בתחום השירות העירוני.

לדוידי ונזרי התלוו בסיור מנהלת אגף שירות לתושב, הילה אלימלך, ורכז המשל"ת, מרכז שירות לתושב, יוסי שטרית.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "לצד הבנייה המאסיבית בשכונות החדשות, שמנו דגש על השכונות הוותיקות, נאות אשכול, נאות הדקל וניר עם, בהן בוצעו עבודות שיפוץ בחדרי המדרגות, התקנת מעקות, עמודי תאורה, גינון, הוספת ריהוט רחוב והקמת גני שעשועים. אני מודה לתושבים על סבלנותם ומודה לחברה הכלכלית, לאגף שירות לתושב ולאגף ההנדסה על העבודות בשכונה ובכלל. נמשיך לפתח את העיר ולהפוך אותה ליפה והמקסימה ביותר במדינת ישראל".

חבר מועצת העיר, ומחזיק תיק שיקום שכונות ושירות לתושב, אורן נזרי: "העירייה משקיעה משאבים רבים לקידום ופיתוח העיר, בדגש על השכונות הוותיקות, אני מודה לראש העיר, אלון דוידי, על גיוס המשאבים התקציביים, וכמובן לתושבים היקרים, על הסבלנות, אורך הרוח ושיתוף הפעולה. בקרוב  ייפתח המשל"ת שייתן מענה לתושבי השכונה בתחום השירות".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד