עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה לתושבים - סגירת כבישים לקראת מרוץ הלילה שדרות-שער הנגב

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

חניות ורודות בשדרות: לנשים בהריון ולאחר לידה

חדש! קו 587 מירוחם למכללת ספיר החל מסוף אוקטובר

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עיריית שדרות משיקה את פרס חוויית השירות המצטיין

tekes2 (הגדל)
tekes2

עיריית שדרות ממשיכה ביוזמותיה בתחום שיפור השירות לתושב לאור מדיניותו של ראש העיר, אלון דוידי, הכוללת גם את חיזוקם ועידודם של עובדים המצטיינים בתחום עבודתם ובכלל.

 

לאחר שהשנה הושק טקס העובד המצטיין בשירות, לאחרונה הזמין האגף לשירות התושב בעירייה את תושבי העיר לשתף בחוויית שירות מצוינת שקיבלו מעובדי העירייה, מעל ומעבר למצופה. היוזמה הינה כחלק מהעצמה וטיפוח של ההון האנושי בעיריית שדרות ומתן דגש של העובדים בשירות מצוין כחלק מהמוטו של העירייה - חושבים שירות: מקצועיות, משפחתיות, מחויבות.

 

התושבים שלחו עשרות המלצות לוועדה, בראשותו של מנכ"ל העירייה, טל טורן, שכללה גם את היועץ המשפטי, עו"ד בני סעדון, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, ומנהלת האגף לשירות התושב, הילה אלימלך, שבחרה לבסוף שני עובדים: מנחם (מני) רומנו ואורן טוויטו.

 

רומנו משמש כמנהל מחלקת גינון באגף שפ"ע. מרכז חסד שדרות המליץ על רומנו שנרתם לעזור להם בתחום האחזקה והגינון, תושבת בנווה אשכול שהייתה מרוצה מאופן השירות שקיבלה מרומנו ותושבת נוספת שכתבה "את מלוא השבחים והמילים

הטובות מגיעות למני – העיר שלנו פורחת ומלבלבת מרוב הטיפוח של הנוי".

 

טוויטו הוא אב בית בבית ספר "מדעי תורני". אמיר יחיאלי כתב עליו: "אורן מלווה כבר שנים את פרויקט ניצול מי גשמים בבית הספר, הקמתי 150 פרויקטים כאלה בכל הארץ – אף פעם לא נתקלתי באב בית שכה אכפת לו ומגדיל ראש כמו אורן". אבי רוזנפלד כתב על נושא התקשוב והחינוך המתוקשב: "אורן לקח על עצמו את האחריות ושמר על הציוד תוך כדי שהוא מלמד את התלמידים מהי אחריות ומנהיגות וממנה את התלמידים לתורנים ועוזרים. מבחינתי קיבלתי שירות יוצא דופן".

 

כמו כן, צוינו העובדים הבאים על הערכה על שירות מצוין שנתנו והם קיבלו במעמד הטקס איגרת וזר קטן: חן ניזרי מלשכת ראש העיר, סוניה שרביט, מנהלת מחלקת חינוך מיוחד, ציון עזרא, סייר המוקד, וחלי חביב, מנהלת מחלקת תכנון ורישוי באגף ההנדסה.

ראש העיר, אלון דוידי, העניק את התעודות לעובדים במסגרת הרמת הכוסית לראש השנה באולם המתנ"ס יחד עם ממלאת מקומו, יהודית אוליאל מלכה, סגן ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי, מנכ"ל העירייה, טל טורן, ויו"ר ועד העובדים, מורדי אליאסי.

 

דוידי אמר: "הצבתי את נושא השירות לתושב כאחד הנושאים החשובים ביותר לנגד עינינו. עובדי עיריית שדרות ושלוחותיה עושים במהלך כל השנה עבודה מסורה וטובה וחשובה מאוד התודה. אני מודה לטל המנכ"ל, לגלית, להילה ולכל מי שמשקיע מאמץ בתנאי העבודה של העובדים ועידודם לשירות טוב". עוד הוסיף דוידי: "מני ואורן הם גאווה לכולנו, דוגמה טובה לעובדים מסורים שאוהבים את עבודתם".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד