עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עיריית שדרות מוקירה את בני משפחות האזרחים הוותיקים

המדור לטיפול באזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות מפעיל מזה חמש שנים את היחידה למניעת התעללות והזנחת אזרחים ותיקים. היחידה מורכבת מצוות של ארבע עובדות סוציאליות לטיפול באזרחים ותיקים, פועלת רבות לטיפול במקרים של אלימות במשפחה בקרב אזרחים ותיקים, מלווה בני משפחה בתהליך הטיפול באדם הזקן ועוסקת במניעת אלימות והזנחה.

 

לאחרונה התקיים ערב מיוחד לבני משפחה המטפלים באדם בגיל זיקנה, בשיתוף של היחידה למניעת התעללות והזנחת אזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים, מרכז יום לקשיש-עמותת מט"ב וקופת חולים "מכבי". במפגש, שהוקדש כל כולו לבני המשפחה המטפלים, נהנו בני המשפחה מהרצאות מקצועיות שונות בנושאיםהקשורים לטיפול באדם הזקן, כלים שיכולים לסייע להם, ארגונים שיכולים ללוות אותם בתהליכים שונים ומהות התפקיד הכל כך חשוב ומשמעותי שהם ממלאים. הערב הזה הוא הצעד הראשון בתוכנית המיועדת לבני משפחה מטפלים מתוך הבנה כי הם גורם משמעותי בטיפול באדם הזקן וכי הם מתמודדים עם קשיים ומורכבויות  לצד התמורות שהם מקבלים מהטיפול באדם הזקן, ועל כן יש לתת מענה ומקום גם לבני המשפחה עצמם, לא רק כמטפלים אלא כאנשים בפני עצמם עם מכלול חיים רחב יותר.

 

בנוסף, בשבוע שעבר הגיעו כ-60 גמלאים לצפות בהצגה "שמלת גלולות". ההצגה התקיימה במסגרת היחידה למניעת התעללות והזנחת אזרחים ותיקים, כחלק מהפעילות הקהילתית, במטרה להעלות את המודעות לאלימות במשפחה ובקרב אזרחים ותיקים, ולהציף את השיח בנושא חשוב זה. ההצגה מדברת על אלימות בין בני זוג, הכניסה למעגל האלימות והקושי לצאת ממנו. לאחר ההצגה התקיים שיח עם היוצר והבימאי, ארז משולם, בו הסביר והדגיש את התפקיד החשוב של הסביבה, משפחה, חברים ושכנים, בזיהוי של האלימות ובסיוע לנפגעי האלימות לצאת מתוך מעגל האלימות ולשבור את השתיקה והסוד סביב האלימות.

 

"פעילות היחידה מתקיימת מתוך הבנה כי לקהילה ולסביבתו של האדם יש תפקיד מרכזי בזיהוי ודיווח על מקרי אלימות", אומרת עו"ס שוהם מזרחי מהיחידה, "צוות היחידה פועל רבות לעידוד פניות לגורמים המקצועיים בקהילה בכל מקרה בו יש אלימות או חשד לאלימות".

 

ראש העיר, אלון דוידי, בירך על הפעילות ואמר: "האזרחים הותיקים הם ההורים שלנו, הסבים והסבתות של הנכדים שלנו, ואנחנו עושים רבות כדי שיהיה להם טוב ושלא יהיו ייפגעו על-ידי אנשים שונים. בני המשפחה שלהם מלווים אותם במסירות רבה ואנו מוקירים להם תודה על כך. נמשיך ליצור ולקיים פעולות נוספות כגון אלו".  

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד