עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

לראשונה בשדרות: "הולנדיה" תקים מלון בוטיק

חברת "הולנדיה" המתמחה בהנדסת שינה מתרחבת ומקימה מפעל חדש על שטח של 5,000 מ"ר באזור התעשייה של שדרות ובצמוד למפעל החברה הקיים כבר במקום ומשתרע על שטח של 12,000 מ"ר.

בהקמת המפעל החדש יושקעו כ-30 מיליון ש"ח. מדובר במפעל ייצור המיטות הגדול והמתקדם ביותר בישראל שיתמקד בייצור מערכות שינה מתכווננות, מזרנים ואביזרים נלווים ויבוסס כולו על רובוטיקה ואוטומציה. כל פעילות המפעל תתקיים על קו הרכבה אוטומטי הכולל רובוטים להרכבה והתקנת מנועים, ריפוד המיטה ואריזתה בהתאמה לסטנדרטים אירופאים מחמירים. כמו כן, תוקם במפעל מערכת הדבקה אקולוגית אוטומטית העושה שימוש בדבק על בסיס מים ללא סולבנטים ורעלים.

המפעל מוקם לרגל התרחבות החברה בשווקים הבינלאומיים בארה"ב, במזרח אירופה ומערבה ועל מנת לאפשר את הכפלת ייצור מערכות השינה מ-2,500 ל-4,500 בחודש ולעמוד בהתחייבויות הייצוא של החברה.

המפעל החדש יספק תעסוקה ל-40 עובדים נוספים שיתווספו ל-100 הקיימים מתחומים שונים ובהם: מהנדסים, אוטומציה,CNC, רתכים, מסגרים ועוד.

בנוסף, מתכננת "הולנדיה" להקים בקומה השנייה של המפעל החדש מלון בוטיק ובו 8 חדרי אירוח, כשכל חדר מעוצב באווירה שונה ומוקדש למיטה ספציפית מבית "הולנדיה".

הנחת אבן הפינה נעשתה ערב ראש השנה במאמץ משותף של מייסד "הולנדיה", יצחק ברססט, לצד אלון דוידי, ראש העיר שדרות, ח"כ מרק איפראימוב, עד לאחרונה סגן ראש העיר ואבי ברססט, מנכ"ל החברה ודור שני למייסדי, כאשר בטקס נכח גם מחזיק תיק התעשייה, הרצל שאובי.

ראש העיר, אלון דוידי: "מרגש מאוד ומשמח היה להניח ערב החג אבן פינה למפעל חדש של הולנדיה, שמצטרף למפעל הקיים. מעבר לעובדה שהמפעל מתרחב, יתווספו עוד עשרות עובדים למפעל, רבים מהם משדרות ובנוסף החליטו הבעלים על הקמת מלון בוטיק, שזהו מלון ראשון בשדרות, ויש לכך בהחלט ביקוש. אני מברך את משפחת ברססט על החלטתם להשקיע בשדרות ומבטיח להמשיך לשתף פעולה".

לדברי אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה:" אנו מתרגשים מאוד לקראת תחילת הקמת המפעל ומצפים לסיים אותו תוך פחות משנה. המפעל החדש לא רק יאפשר לנו לקיים את ההתחייבויות שלנו בשווקים הבינ"ל אלא גם יאפשר לנו לפתוח מקומות עבדה נוספים עבור התושבים באזור, לחזק את התעשייה במקום שהמציאות הביטחונית לא פשוטה בו ולא פחות חשוב, לקדם את תרבות השינה וההכרה בחשיבותה כחיונית כחלק מקיום אורח חיים בריא".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד