עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

פסטיבל סוכה למחשבה בשדרות בסימן תיאטרון בסוכה

פסטיבל "סוכה למחשבה" השלישי, יתקיים בחול המועד סוכות, בפארק עזריאלי שבעיר שדרות בין ה-16-17.10.2019, בשעות 11:00-17:00. במסגרת הפסטיבל, יוצגו לקהל הרחב שלל סוכות מחשבה – סוכת צה"ל, הכוללת תערוכת נשקים, ווסטים קרביים, תצוגת כלי רכב צבאיים ועמדת צבעי הסוואה לפנים, סוכת לגו ענקית שאפשר יהיה ליצור בה דגמי לגו בצורות שונות, סוכת רובוטיקה בה יתנסו המבקרים בבניית רובוטים, שימוש בחיישנים והפעלתם, סוכת חושך, סוכת יצירה והכנת מנדלות, סוכת משחקי חשיבה, סוכת מוסיקה ועוד.

 

לצד סוכות התוכן, השנה הפסטיבל ישים דגש על עולם הקרקסנות וינגיש אותו לקהל על ידי סוכות ייחודיות: סוכת קרקס וסוכת ליצנות,  בהן יתקיימו מופעים של קרקס קווקזי ומופעי להטוטנות, ליצנות ואקרובטיקה, סוכת איפור פנים, סדנאות קרקס, מופעי הליכה על חבל ועוד סוכות נוספות שיציגו למבקרים עולם חוויתי בתחום הבמה ואומנות הקרקס. סוכת תיאטרון, הופעות תיאטרון והצגות לילדים לדוגמה "העץ ואני", תיאטרון אינטראקטיבי בשיתוף הקהל על ידי שעת סיפור שהופכת להצגה של ממש עם תלבושות, מוזיקה וסיפורים מעולם הדמיון. סוכת מוסיקה,  מופע תופי טאיקו, תהלוכת הקצב "צפצפה", סדנת תיפוף ועוד. סוכת ציורי תלת מימד, סדנאות ציור, ציורי רצפה תלת מימד ברוח החג ועוד. בין הסוכות יהלכו שלל מופעי רחוב – פסלים חיים, תהלוכות מוסיקה וקצב, פעלולנים ולהטוטנים ולקטנטנים יתקיימו סדנאות תיפוף וסדנאות קרקס.

 

פרויקט "יוצרים לאור" במסגרתו חקלאים ואנשי העסקים המקומיים מעוטף עזה, ימכרו ממגוון התוצרת החקלאית, חפצי אומנות, תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה מן הטבע ומוצרים נוספים, יתארחו גם השנה במסגרת הפסטיבל שיתקיים בעיר בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה.

 

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "העיר מקיימת בפעם השלישית את פסטיבל "סוכה למחשבה", שכל שנה מושך אליו קהל רב ומוכתר כהצלחה תרבותית ותיירותית. גם השנה אנו מארחים את אמני ויוצרי יישובי עוטף עזה, שיש להם בליבנו פינה גדולה וחמה, ושמחים שהם מקיימים את יריד מכירת התוצרת החקלאית והאומנותית שלהם כאן אצלנו בעיר. אנו והם שותפים טבעיים לעשייה ולחשיפה של שדרות והעוטף כאזור יצרני ופעיל, למרות התקופות הקשות שעברנו יחד. אני מזמין את כל תושבי ישראל להגיע אלינו וליהנות מפסטיבל מלא בתוכן שמח וחוויתי".

 

מנהל אומנותי ומפיק הפסטיבל, ג'קי בכר: "עולם הקרקס הוא עולם מגוון המורכב מהיבטים שונים של משחק ותיאטרון, ליצנות ופנטומימה, אקרובטיקה ולהטוטנות, סגנונות איפור ומוסיקה. בפסטיבל אנו יוצרים חיבור ומפגישים לראשונה בין הקהל לבין התחומים שעולם מרתק זה נוגע בהם, אנו שמחים להביא לשדרות שעברה תקופות לא קלות, הרבה צחוק ובידור, ומזמינים את הקהל הרחב מכל הארץ להגיע וליהנות מפסטיבל מרתק ומעורר מחשבה".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד